PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : buraya boş dediler

bonus007
12-28-2008, 09:26 PM
sa ustalar işten anlayan birini getirdik buraya boş dedi.sizce aslı varmı.sizce bu üçgenler ne anlama gelıyo.

OPTİMUS
12-28-2008, 09:44 PM
s.a
boş olduğu belli kayada ya işaret yani ok vardı ya zarar görmüş yada bu doğal be güzel kardeşim ama sen etrafı iyi bir araştırısan başka bişiler bulursan bakarız Allahın izniyle

sedat_34
12-28-2008, 09:58 PM
ilk resim celişkili işcilik varmı yokmu tam belli değil öyle bir işaret orada olan kaya veya oda mezarı verir ama işaret celişkili diğer yerlerde bişey yok

bonus007
12-28-2008, 10:11 PM
işaretler sırasıyla üçgenler üstte sağdan2. resim altta sağında ise1. resim var .
sağdan2. resme benzin döküp yaktık arkası boşsa terler dedi doğru çıktı taş terledi.burası örme duvar dedi baya bi boşluk var dedi ama bişey yok dedi gelen kişi.özürdileyerek bu sahsa itimat edelimmi diye soruyorum abiler.

DAYI
12-29-2008, 12:29 AM
selamünaleyküm dostum evet birinci resimde optimusun da dediği gibi bi ok varmış havası var ama ikinci resme bakınca birinciyide bozuyo nedeni ikinci resimdeki taş o kadar düzgünki birincisine işaret yapan adam onu niye düzeltmedi dedirtiyor insana burda kanımca hiç bişey yok ama bi işçilik varsa taş alınmak istenmiş fakat vaz geçilmiş ya kaya beğenilmedi yada özürlü çıktı saygılar DAYI

kandela
12-29-2008, 12:50 PM
bende bir şey görmedim başka işaretler ara derim.

bonus007
01-27-2009, 11:12 PM
s a ustalar bu işaretlerin yaklaşık 10m üstünde birbirine yapışık 2 kadın birinin arkası dönük biri karşıya bakar vaziyette imiş bizim kahveci arkadaşlar resmı tahrip etmişler bende elle çizdim ilginize

istihkam
01-27-2009, 11:54 PM
s.a sevgılı kardesım uyelıgınız hayırlı mubarek olsun.

degerlı kardesim;
ben olaya bıraz farklı yanasacagım 1. resımdekı bir balık sadece bası net gozukuyor ancak govdesını yakın cekım yaptıgınız ıcın dogal olarak goremedım.
sormak ıstedıgım balıgınız zemın kayadamı yoksa kayanın yan yuzundemı?
balıgın bas ve kuyruk ıstıkametını resımleyınız (balıgın govdesını net gorebılecegımız bır de foto ekleyınız).
balıgın bır de uzaktan fotosunu rıca edıyorum.
Balık dedıgıme sasırmayınız cunku bu balıgın yapımında ozel harc kullanılmıs ve sekıl verılmıs. o nedenle muallak gıbı gozukebılır.
o kadarda zor degıl cunku kımı yerlerınde baskı teknıgı kullanılarak işaetın yerı net belırgınlestrılmıs daha zorlarıda var tabıı.
saygılarımla.

istihkam
01-27-2009, 11:57 PM
dıger acıklamanı yenı gordum ıkı mezar bırısı ılerıde dıgerı burada burda olanı yardımızla bulmalıyız.
Ayrıca bu saretınız zırvede mı?

honuslu
01-28-2009, 04:33 AM
s.a

kim bos demisse hata etmis bayan mezari 2. resmin ücgenin icine bak bayan mezari isareti var islattgin zaman bunu net görürsün arastirmalarina bayanlarin baktigi yerde devam et ki buda sanirsam bu belirttigim ücgeni isaret eder EGERKI ücgeni isaret etmiyosa o yöndede arastir simdi asil bu ücgenin 10 metre cevresinde araman gereken balta izi ,kücük ücgen ve oyma isaret ki bunlarin hepsi sana artik son noktalari vercek aradigin oda icinde mezar bu isaretten yani iki bayandan iki oda anlamida cikarta biliriz mezarlar ayri ayri iki yerde de olabilir.ve ücgenlerin farkli acili olan kismi varsa o yönde arstirmani yap

bu bayanlarin elleri nasildi ?

selmetle

bonus007
01-28-2009, 03:51 PM
s a ustalar istihkam usta balık dediğin resim kayanın yan yüzünde hemen önünden dere geçiyor. bayan resimi evet zirvedeustam.