PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çözemediğim işaret

lybre
01-21-2009, 03:15 AM
arkadslar bir sorumda ha var yardımcı olursanız sevinirim.ilk fırsatta resminide eklycem.vadiya bakan yuksekce bir tepe.tam ucurm kenarında.baya yuksek.ucurmun kenarı kmple kaya.belirsiz.ama kayanın bir yerinde yerde 3 tane kare işareti.anlamalrını biliyorum.ama 2 tanesi yan yana biride onların altında.ücgen gibi düsüünün.ona bir anlam vermedim.asagı yukarı 15cm kare.oyuk vaziyette1 cm asagı yukarı.5 metre kadar ilerisindede 5 cm kare boyunda bir baska kare.çözemedim ustalar.yardım

hira_pc
01-21-2009, 01:01 PM
s.a. resimlesen daha iyiydi ama resimlerinide bekleriz ... burada sekiller muhtemelen yönveriyor cevreyi gözlemle giriş yeri muhtemelen kendini az da olsa belli eder cok uzagında olamaz .

istihkam
01-21-2009, 04:23 PM
degerlı kardesım resımde resım baska bır sey demıyorum...
Anadolunun her yerınde farklı, hatta aynı toplumda bıle farklı külturler ve bu kuturlere has olu gomme geleneklerı vardır...
Bır cok mezar tıpı mevcut evet sızınkı oda mezar ama nerde !!! işte bu sorunuzun cevanını(kayaçların durumu ıtıbarıyle degıskenlık gosterır) sıze noktasıyla bırlıkte vermemızı ıstıyorsanız resım atınız.
Bu soyledıklerımız tamamen sızın menfatınızedır. Umarım anlatabılmısımdır.

lybre
01-21-2009, 07:29 PM
ok resim gonderiim.diger soruamda cvp verseniz hani magara girişte solda iaşret var demiştim

lybre
01-21-2009, 07:30 PM
oke teskr ilk fırsatta atıcam

rapçi06
01-29-2009, 04:07 PM
resimlerini bekliyoruz kardeşim...allaha emanet ol