PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar bu resimi yorumlarmısınız

cihat28
01-25-2009, 12:50 AM
selam arkadaşlar BEN BU resmi görünce avcılık yaptığım yerde gördüğüm ve foto imkanım olmadığı için resimleyemediğim için böyle bir yer gördüm ama orasıda açılmış bu şekilde oda sayısı 5 adet hemen bu odaların bitişiğinde açılmamış bir yer daha buldum.ayrıca bu odaların batı kısmında 500-600 metre uzaklıkta dere kenarında birisi büyük birisi küçük 2 adet hüyük var bu konuda bana aydınlatıcı bilgi vermeniz mümkün mü

scorpion_king
01-25-2009, 01:24 AM
çevre fotosu koyarsan daha net bilgi verebiliriz bu şekilde sağlıklı bilgi olmaz. ayrıca konuyu nick olarak açsaydın daha iyi olurdu

kayipkepenek
01-25-2009, 01:57 AM
scorpion_king çok doğru tesbit etmiş
hem konu başlığı
hemde resim veçevre resimleri konusunda

istihkam
01-25-2009, 04:15 AM
selam arkadaşlar BEN BU resmi görünce avcılık yaptığım yerde gördüğüm ve foto imkanım olmadığı için resimleyemediğim için böyle bir yer gördüm ama orasıda açılmış bu şekilde oda sayısı 5 adet hemen bu odaların bitişiğinde açılmamış bir yer daha buldum.ayrıca bu odaların batı kısmında 500-600 metre uzaklıkta dere kenarında birisi büyük birisi küçük 2 adet hüyük var bu konuda bana aydınlatıcı bilgi vermeniz mümkün mü

s.a guzel kardesım;
cok ıyı cok hos demıssınde ortaya net bır soru koymamıssın kı ! oyle degılmı
acılmıs yerlerın fotosu var evet tumulus de var dıyorsun oda guzel pekı neyı merak edıyorsun ??? :)
soruyu net olarak alamadık sanırım.
saygılarımla.