PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kacak kazı

detay
01-26-2009, 07:24 PM
arkadaslar bugun yıne kacak kazı yapan kısılar
buldukları parcaları polıse satarken yakalanmıs
friglere aıt heykeller mızrak ucları kalkan bulmuslar
degerı ise 5o mılyon dolarmıs ama yakalanmıslar yazık

kayipkepenek
01-26-2009, 07:31 PM
Vay teröristler vay
hemen bunları asmak lazım
defineci ve üstelik eser çıkarmış
idam sehpalarını kurmalı

Dağlardaki teröristlere gücü yetmeyenler
Definecilere gücü yetiyor
hemde 1-2 garibana karşı 20 tane polis ve askerle
işkence ve sopa cabası

detay
01-26-2009, 07:42 PM
evet kayıp usta dedıklerınde sonuna kadar haklısın

diamond
01-26-2009, 08:56 PM
Yapmayacaksın. Birilerinin ekmeğine yağ sürmeyeceksin. Kanuni yolu bilmiyorsan bir bilene danışacaksın. Evini barkını yuvanı heder etmeyeceksin. Kaçakla göçekle bu iş olmaz. O kadar bilgin vardı oralarda bir şeyler olduğunu biliyordun gidip iznini alacaktın ve tertemiz yapacaktın. Haa izin alan hayrını görürmü. Orasını bilemem.Bu işte biraz paran olursa hiç değilse ettiğin masrafı karşılarsın. Birazda çevre ve bilgi. Ama ben devletimizin de bu konuda çokda işbitirici olduğuna inanmıyorum.Bürokrasi bu konularda biraz ağır işliyor. Vatandaşda işini başka yollarla gidermeye çalışıyor.Saygılarımla

ACHİLLES
01-28-2009, 09:42 PM
Ben o malların 50 milyon $ edeceğine inanmıyorum yazan gazeteci sallamış biraz...

DAYI
01-29-2009, 12:46 AM
Selamünaleyküm dostlar ACHİLLES kardeş mesele o malların o dolar etmesi bu ero etmesi değil hiç parada etmeyebilir. ama memleketi soyan eşkiya ve teröristlerle definecinin aynı işlemi görmesi bunu nasıl durduracağız nasıl bir yol takip edeceğiz bunu bulmak lazım yoksa o yakalanmış öteki kaçırır sanıyomusunuz siz yakalnan esrar eroin ve kaçak silahlardan başka kaçırılmıyo eğer öyle olsa piyasada esrar ve eroin ve ruhsatsız silah olmaması lazım bunun gibi bu defineci yakalanmış daha bir sürü var önemli olan bunu yasallaştırmak defineci müzeye gittiği zaman karşılığını almalı avrupada nasılsa burda memleketimizde güzel yurdumuzdada aynı olmalı benim benim milletimin ne farkı var avrupalıdanda kaçakçı işlemi görüyo saygılar DAYI LÜTFEN BUNA HEPİMİZ KAFA YORALIM İYİYİ VE DOĞRUYU BULALIM BAKMAYIN KAYIP USTANIN KONUŞMASINA USTAMIN İÇİ YANIYO KAHRINDAN SÖYLÜYOR BUNLARI .. SAYGILAR USTAM