PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acaba burada ne anlatılmak isten miş ???

murat7878
01-28-2009, 08:25 PM
s.a ustalar gene devam ediyoruz burası derenin tam kenarı burada sankidogalda olabilr ben yılana benzettim birde kayalatdaki işlemler dikkatimi çekti bi yorumlarsanız sevinirimbirde son resimdeki işaret ne anlama geliyor bunların yedi tane olanıda vardı ama nedense resim çıkmamış s.a

murat7878
01-30-2009, 07:35 PM
s.a arkadaşlar hayırdır yorum yok yoksa es mi geçtiniz bu resimleri sadece merakım 3 resimdeki dogal mı bide sonresim ne işareti sadece bu 3.resmin durş şekli ve kıvrımları altından akan dereye bire bir uyuyor yoksa rastlantımı ???

işaretçi
01-30-2009, 09:46 PM
selam abi mezarlık alnı işaretleri ama cozemediyim konu dere içinde olması en sondan 3. kanal işareti dere kenarında ara işaretidir en sondan 2. işarete merdivene benzer gibi en sondaki işaret kesin mezar işaretidir yani mezar odası şimdi gelelim yoruma dere burlarda yakınlarda viraj laşıyormu ve merdiven şeklinde kaYALIK şelale gibi bi obje varmı ve 5. resime oturusan karşında ne görürsün bunları bi yanıtlarmısın

işaretçi
01-30-2009, 09:49 PM
abi son mesajını okumadım evet kıvrimlar rastlantı deyil ozaman kanalla yani sonmdan 3. taşla son resim arası nasıl ve son resim deki kayanın karşısında ne var abim bu medeniyet cok eski olmasına dayanarak cok zen gin olmayan bi medeniyettir son işaretin sahibi ama obje ve esya cıkar cok zengin deyildirler ama yat kalk bunla ugraş derim yerde kalmasın devletimizin musesinde naksetsin isterim

murat7878
01-31-2009, 02:02 PM
S.a Işaretçi Kardeş Resimde Yerleri Işaretledim şimdi Aşagi Yukari Neresi Oldugunu Anladimn Sanirim Işaretlerin Yerini Kusura Bakma Aslinda En Başta Işaretlemem Lazimdi Ama Dalginlik Işde ...

hüseyin26e
01-31-2009, 10:36 PM
murat senin işarete daha benzer bir işaret sakarya nehrinde gördüm .sonucunda nehir kenarısına yakın bir yerde mağara gibi bir giriş buldular. ama sonucunu takip edemedim . yani dere kenarını kontrol et