PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cinler mi ? tılsımmı.

JOVİYANUS
01-28-2009, 11:15 PM
s.a ....yakın çevremde su anda hayatta olmyan bir büyüğümüzün anlattına gore ki adam yalan soylcek kareketerde birisi değildi alalh rahmet eylesin: bir magara giriş gorur tesadüf eseri koyunalrını otlatırken.magaradan içeriye girer bir süre giittikten sora 2 adet çuvall farkeder içini açıp baktıgında altın oldunu anlar ve çuvalın birin omuzuna alıp dısarı çıkmak için geri döner fakat çıkısı bulamaz ve defalca donder doalsır çıkamaz.cuvalı yerine bırakınca kapı açılır dısarı çıkar.tekrar dener ve aynı sey olur.sora ordan uzaklasır.aradan 10 gün kadar sora arkadsına olayı anlatrı ve tekrar oraya giderler fakat o yeri birdahada bulamaz.....yorumlarınız nedir? teskr ......

DAYI
01-28-2009, 11:34 PM
Selamünaleyküm arladaşım ilk önce sitemize hoş geldiniz der devamlılık temenni ederimanlatmış olduğunuz olaya gelince çoğu yerde bu tür olaylar anlatılır ama doğruluk dercesi nedir bilemiyorum yanlış anlamayın dostunuz yalan söylemiş demek istemem ama ben şahsıma 35 senedir bu ile uğraşıyorum böyle bir şey başıma gelmedi .olabilirmi olur neden olmasın tılsım ve cin varsa bu olayda vardır.. saygılar

kayipkepenek
01-28-2009, 11:36 PM
bahsi geçen olay için bir başka örnekte ben vereyim
burada esef tepesi <hesap tepesi>var
aynı olayı yaşayan hala canlı olan kişiler var
girdikleri yeri hala bulamıyorlar
aldıklarını yerine koyduklarında açılan cebindebir tane bile olsa kapıyı bulamıyorlar
doğru bir olaydır tılsımlıdır

istihkam
01-29-2009, 01:13 AM
tılsımsız yer yok desem belkı bır cogu ınanmaz.
e tılsımlı madem neden bu ıslere yıne devam edıyorsunuz dıyen olabılır
bende derımkı o zaman
nasıp ısı kıme nasıpse o alır ve tılsımın ona bır zararı olmaz.
dını kotu ıslere alet etmeyerek ıyı bır hoca bulursanız kendınıze ıyı edersınız kardeslerım.

osmanlı
01-29-2009, 10:14 AM
Bu tür yerlerin mikro ağırlıklarla çalıştığı söyleniyor.Almanın yolu vermek.Yani ne kadar bir meble alacaksanız o kadar ağırlıkla takas edeceksiniz.Tabi bu ne derece doğru bilmiyorum.DEnemek nasip olur inşaallah:D:D:D

hira_pc
01-29-2009, 11:06 AM
s.a. arkadasım anlatılana göre yer tılsımlı acık olan yer bile setlendiğinde kapı görünmez ... cogu tılsımlı yerde cihaz calısmaz cihazı bırakın silah dahi calısmaz bunun birebir sahidi olan arkadasım var ... bir örnekte benden olsun telefonlar bir yerde cekmiyor ama bir noktaya geldiğinde orada sanki yabancı dilde sarkı söleniyor teli acıp kulagına dayadıgında ...
yine bu yerde adam yemin ediyor kendi bahcesi bir yeri kazarken kayadan kan geldiğini söyliyor ...

böyle yerlerde saglam bir hoca bulmak mantıklıdır üzerine gitmeyin zarar görebilrsiniz ... korunmanın en güzel yolu arastırmaya dahi gitseniz güslünüzü tazeleyin ve ayetel kürsi okuyun kimse ne dokuna bilir ne zarar verebilir...

zaten tılsımlı yerler kendini belli eder ama mezarlarda görülme olasılıgı cok düşüktür...

detay
01-31-2009, 02:52 AM
pekı arkadaslar bırde ben anlatayım
bızım burada 3 odalı bır magara vardı bız buraya gıdıp calısma yapıyorduk gece oldu
ve bız arkadaslarla sıgara ıcmek ıcın pencerelı bır oda vardı oraya cıktık manzarası cok guzel
arkadasın bırısı ıcerde calısmaya devam edıyordu sımdı içerden sesler gelıyor arkadas konusuyor
ama ben yanında kımsenın olmadıgını dusunemedım oanda
bız muhappet edıyoruz 3kısı bırden aklıma dınk ettı bu cocuk kımle konusuyor dıye arkadaslara soyledım kımle konusuyor dıye
icerı bır gırdık bır kaya vardı onu itmeye calısıyor nasıl bagırıyor ama nereye gıttın acsana acsana dıye
bız bunu tuttuk dısarı cıkardık su falan attık suratına korktuk acıkcası
ne oldu dıye soruyorum basladı anlatmaya sız gelenı gormedınızmı dedı yo dedık bır cocuk geldı bana tası kaldırdı
ve altından altınlar cıktı beraber ona bakıyorduk dedı ama bırden koyboldu dedı sonra bız basladık duaya
magranın içinden ayak seslerı basladı gelmeye arkadas tutturdu altınları alacam bırakın benı demeye
bız arkadası zorla cekıyoruz ama sureklı okuyoruz inecegımız yerde boyle ucurum sayılır yuksek
yolu bıldıgımız için yamaclara gıdıyoruz bır basladılar magradan ufak taslar atmaya avuc avuc gelıyor assagıya ındık ama gel bıde bıze sor gunduz 20 dakıka assagıya ınen yolu gece 10 dakıkada indık ama ayak seslerı susumuyor
artık koyun ısıkları gorundu ve ayak seslerı sustu gercekten kotu oluyor arkadaslar
ama ıyıkıde olmus artık allahtan baska kımseden korkmam cunku zarar veremezler sadece korkuturlar
inanmassınız belkı ertesı gun sabhtan yıne oraya gıttık ve otası kazdık ve bişi çıkmadı ama magrada sureklı yarasalar vardı
ogun bırtna bıle yarasa yoktu