PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cam tozumudur acaba ?

JOVİYANUS
01-29-2009, 06:09 PM
s.a......arkadslar her zaman resimsiz mesajlar odasından mesaj atmaya inanın bende bıktım ama merak buyurmayınız efendiler...yakında sizlere ve forma çok güsel resimler koyacagım insallah.tam resim nası konuur onuda bilmyorum ama arkadstan yardım alcam.usb kablaosnu aldım belki tarif edersenizde su an cep telindeki bir kaç tümlüsü koymayı belki basarabilirim.ve en kısa zamandada bir çok güsel tümlülüs ve kral mezarları ve çok daha değişik magara ve diger önemli güsel resimlerle dstek olmaya çalısacagım evvel ALLAHIN izniyle.üç baslı yılan mevzusunda tam o anı o silüeti yakalya bilmek için gün dogumundan batımına kadar beklememz gerekceginde o biraz zor olablr. ve diger magaradaki dedğim saha kalkmıs at mevzusu hatırlarsanız.sevgil idayım bir yerden bahseiliyor bu günlerde bakıcaz bi ama izin braz geç çıkıcak sanrım onun için urasyorum insalalh olcak.cenabı allah nasip ederse güsel br yere daha sahit oldum ve yarın alalh nasip ederse gidicem foto lıcam ve sorası bizi yonledrmek de siz ustalara düsyor.size tarif edyim:bir magara girişi dar içeri girldiginde tesadüfen ayagım takıldı da gordum bir sürgülü kapı oldunu farkettik.sırtmı tasa verip destek laraktan ayagımalda sürgüyü iterek açtım.çok zahmetliydi ama değidi.ve kesinlikle el degmemiş.öle olsa en azından yer toprakta vs herhangi bir ayak ziinie rastlardım. yagmur suyu almyor içeriye.ama işaret gormedim zaten ço kkaranlıktı.orayı açınca ürpermedim desem yalan olur belki bir histi bu....7 basamak saydım asagı indim.mermerden sülemeli kenarlerı bir dar kapı ordan da içeri girdim ama arkadsımızın bir tanesi sıkıstı dısarı çıktık haliyle oksijen yok tu sanrım.1 saat dısarda durduk kapı açık kaldı oksijen girmesi açısndan.bir el arabası toz kül gibi.yakılmıs olu tozu olablr ama cam tozu olma olasılıgıda yuksek beli bir yere dokulmus.saece bu kadar sora çıktık ordan kapyı kapattık jereyan yapmasın yatanı nsaglıgı açıısından:) benim yorumum kesinlikle biryada bir kaç odaya açılan baska bi geçit ve kesinlikle mezar diyorum.yarın insallh fotolar gonderirim.bu arada dediğim gii resim yuklemek için napmama lazım onuda soyleyin teskr...noy: saglo sollu iki oda mevcut ve dedğim tozu eline alıpta sürdügün zman parıl parıl parlyor...

istihkam
01-29-2009, 06:22 PM
anlattıklarınız guzel.
resım yüklemenız icin: http://www.imageshack.us adresıne resmı yuklemenız gerekıyor . bu adrese resım nasıl yuklenır google de resımlı anlatımı mevcut.
sanırım sıtemızden dırek yuklemede var onu daha kolay yappmanız gerekır.

kandela
01-29-2009, 06:36 PM
anlattıkların çok güzel volcan hikayelerini hatırlatıyor insana.
toz halinde olan küller inşallah külleştirilmiş altın tozudur, sakın ola heba etmeyin külleri
en kısa zamanda fotolarını bekliyoruz. bölge neresi sormamın zararı varmı ?

JOVİYANUS
01-29-2009, 06:51 PM
altın tozu değildir teskrler...