PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sızce bu elle yapmamı

detay
01-30-2009, 02:40 AM
arkadaslar sızce bu elle yapmamı
bılıyorum foto yeterlı degıl ama devamı gelecek

istihkam
01-30-2009, 03:12 AM
yosunlardan arınmıs degıısk acıdan fotoları yok mudur

istihkam
01-30-2009, 03:18 AM
velevkı el ısı oldugu farzetsek bıle(andırıyor) ısaretınızın acılımı su sekıldedır.
ısaretınız bır nevı krokıdır ve buyuk ıhtımal ermenı işi. ısaretınız kuzey guney uzantılı mı?
bu tur ısaretlerde genelde dogu ve batı olcu alınmıs olup sızı bıraz uzaga atar. dogusu ve batısında 50-60 m mesafededır. sayet bırebır yonlerı uymuyosa cevrede aynen bu cıkıntılara benzer cografı yapı aramalısınız(uzak karsı ıstıkamette). sımdılık bu kadar.

DAYI
01-30-2009, 04:45 AM
sewlamünaleyküm detay usta evet el yapımı her yeri bağıruyor elle yapıldım diye imkanın varsa üstten ve dört taraftan resim isterim saygılar

hira_pc
01-30-2009, 10:56 AM
s.a. el yapımı oldugu belli oluyor bunun cevresinde baska işaretler yokmuydu acaba? eger değişik işaretleri varsa buranın eklersin yorumuda o zaman yapalım...

kayipkepenek
01-30-2009, 06:52 PM
bu resimdeki oluşumun asıl işaretinin nerede olduğu ve ne şakilde olduğu bence daha önemli
asıl olan birinci işaret
onu bulursanız burada ne arayacağınız belli olur
saygılar

işaretçi
01-30-2009, 08:36 PM
evet elle yapılı bi ibare var etrafını incelerseniz bulabileceginize eminim burada bi obje bulunacaktır

detay
01-31-2009, 01:52 AM
valla arkadaslar bugun gıttım makına tuttum oralarda bırkac
işaretlerde vardı aynı mevkıde uzak demıstım ya dayı oralarda
bır balık gordum bugun ve 8 yapraklı yonca cesmeye baska bır yerden gelmıs
resmını cekecektım ama makınamın pıllerı bıttı malesef cekemedım herkezden ozur dılerım
kayıpkepenek ustamın dedıgı cıktı ondanda tesekkur edıyorum
mujdesı alınmıs demıstı bugun cobanla konustum oda bana 2 sene oldugunu soyledı

detay
01-31-2009, 02:20 AM
bu arada ıstıhkam usta
kuzey ve guney ıstıkametımde

aga_aga
01-31-2009, 06:53 PM
evert tamamiyle el yapımı

emeğine sağlık
saygılar agadn

hüseyin26e
01-31-2009, 10:23 PM
yani önemli olan ne amaç için yapıldığı . çünkü doğal bişey değil

istihkam
02-01-2009, 12:08 AM
kayıpkepenek ustam cok dogru demıs bırıncı ısaret sana kendını yanı burada ne araman gerektıgını verecektır bırıncı ısaret tahmınım o kı en fazla 50 m kadar asagı eteklerdedır.... bu kuvvetlı bır yorum olmakla bırlıkte......
NEYİ NEREDE ARAYACAGINI BILMEK BULMANIN YARISIDIR !!!

2. sık: bunu bırıncı ısaret olarak kabul ettıgımızde yıne aynen bu acıdan ısarete battıgımızda sag tarafta yamaca karsı bır yerde ısaretınızdekı yuzey sekıllerını dıkkatele o yamaca oturtunuz ve bırebır aynısı oldugunu goreeksınız. (buyuk ıhtımal ısaretın batısı olabılır)