PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sızce buresımlerde dıkkat ceken yerler hangısı

manaslı
02-06-2009, 01:17 AM
http://img27.imageshack.us/img27/5049/12kayalktadkkatcekenyeruj2.jpg
http://img23.imageshack.us/img23/929/13dkkatcekyer2hs3.jpg
http://img223.imageshack.us/img223/1439/18grsnustundeksareten0.jpg
http://img223.imageshack.us/img223/6167/153dkkatcekenkayadakyerfp8.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/9687/kareoymavealtom2.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/5017/15bencegrsyn1.jpg bu en dıkkat cekenı bence
http://img223.imageshack.us/img223/1409/15bencegrsbz6.jpg

arkadaslar bu yukledıgım resımlerdekı sızlerın dıkkatını ceken yerlerı ısaretlersenız memnun olurum sımdıden herkese tesekkurler

dagci16
02-06-2009, 05:03 PM
Tüm Resimlerin Bir Birinden Güzel Hayirli Olsun

Bursa Dan Sevgilerimle

hira_pc
02-06-2009, 08:06 PM
s.a. arkadasım 3,4,5 resimlerinde bazı yerler görülmekte seni yönlendirecek sekilde ama resimlerin görüntüleri cok kötü bu durumda tam net sekilde secilmiyor ama 3, resim muhtemel yön veya yer belirtiyor

SEYRANİ
02-06-2009, 08:10 PM
manaslı kardeş bir aded kaya mezarın var tehlikesi ile baraber bekçi cin bırakmış
gerçi mezarda genelde cin bulunmaz lakin mezar çok kıymetli olabilir

manaslı
02-06-2009, 08:35 PM
s.a. arkadasım 3,4,5 resimlerinde bazı yerler görülmekte seni yönlendirecek sekilde ama resimlerin görüntüleri cok kötü bu durumda tam net sekilde secilmiyor ama 3, resim muhtemel yön veya yer belirtiyor

3 curesımın verdıgı yonde 5 ve 6 . resım var hocam saygılar

manaslı
02-06-2009, 08:36 PM
manaslı kardeş bir aded kaya mezarın var tehlikesi ile baraber bekçi cin bırakmış
gerçi mezarda genelde cin bulunmaz lakin mezar çok kıymetli olabilir

hangısı degerlı sence ustam belırtmeyı unutmussun belırtırsen memnun olurum saygılar

hira_pc
02-07-2009, 08:06 PM
s.a. arkadasım baktıgı alan dogrultusunda kaya mezarları arastır oymalara cok uzak değillerdir saygılar

ka33
02-08-2009, 01:15 AM
usta bu işaretlediğim yerler dikkatimi çekti.yoklayabilirsen bi gözat

manaslı
02-08-2009, 11:41 PM
usta bu işaretlediğim yerler dikkatimi çekti.yoklayabilirsen bi gözat

tesekkur ederımm arkadasım bende senın dedıgın yerden ve ısaretledıgın yerın sag ve sol caprazına bakacak olursak kayada cızgı halınde buyuk bır bolum gorulmekte bosluk tesbıtı yapmak ıcın en kısa zamanda gıtmeyı dusunuyorum saygılar tesekkurler

manaslı
02-24-2009, 12:11 AM

ustam 3 . resımdekı ısaretın belırttıgı resım 6. resım dır yanı altıncı resımın 6 m kadar dogusunda acık yonunde 6. resım var saygılar

JOVİYANUS
02-24-2009, 12:24 AM
s.a manslı kardesim.sana gerekli olanları soyliyim once cesaret daha sora güsel bir ekip daha sorada bir adet levye demiri yanında ii bir murc ve balyoz.son resim veondan bir oncsi zaten iiside aynı.orası bir kapıdır kolay gelsin diyorum.vur balyozu.hayrlı olsun

manaslı
02-24-2009, 12:29 AM
s.a manslı kardesim.sana gerekli olanları soyliyim once cesaret daha sora güsel bir ekip daha sorada bir adet levye demiri yanında ii bir murc ve balyoz.son resim veondan bir oncsi zaten iiside aynı.orası bir kapıdır kolay gelsin diyorum.vur balyozu.hayrlı olsun

saol ustam yorumun ıcın kardan fırsat bulup gıtme fırsatım olmadı henuz oraya ama bugunlerde mutlaka gıdıcem gorduklerımı ve sonucu sızlerle paylasırım tesekkurler

JOVİYANUS
02-24-2009, 12:36 AM
pek sanmyorum :) ama genede hadi hayrlısı insallah diyorum

manaslı
02-24-2009, 12:55 AM
pek sanmyorum :) ama genede hadi hayrlısı insallah diyorum

ozel mesaj atar yıne solerım merak etme ustam bızler ekmek yedıgımız kapıyı kapayanlardan degılız hayırlı ıle bır ınceleyıp bakım ondan sonra paylasırım herseyı sızlerle

ka33
02-24-2009, 02:15 AM
sonucu bende merak ediyorum kardeş.kolay gelsin

JOVİYANUS
02-24-2009, 03:43 AM
kapı 3 parcadan olusuyor dikkat et üzerine uçmasın kaya.kenardan basla once bolyoz la bi tık tık yap zaten anlycaksın bos oldunu.saygılar

meçhul
03-10-2009, 05:51 AM
be kardeş işaretlemişsin sen kır ve al diye beğırıyor sana!!!
al hemen beni diyor kral sana bakıyor yan taraftaki kraliçe kaya mezarını boş bırakma onu da sonra hallet tek degil emin ol çok çok güzel ve kapalı ya!!ALLAH yar ve yardımcın olsun

JOVİYANUS
03-10-2009, 09:13 PM
izin almayı ihmal etme.orda yanlıs anlasılamsın sakın vur balyozu dedik die paldır küldür diil kardesim bilincli ve izinli.ALLAH YARDIMCIN OLSUN

knight
03-11-2009, 07:52 PM
hayırlı uğurlu olur inş. kardeş hayrını görmen dileğiyle kolay gelsin

contrabutex
03-14-2009, 01:54 PM
ka33 tebrik ederim

ka33
03-15-2009, 03:03 AM
ka33 tebrik ederim
SAĞOLDA USTA NİÇİN?

detay
03-15-2009, 07:06 PM
evet manaslı kardes sonuc varmıdır

manaslı
03-29-2009, 02:55 AM
evet manaslı kardes sonuc varmıdır

tesekkur ederım ılgılendıgın ve sordugun ıcın kardes ama henuz acma fırsatım olmadı buaralar zaten benden baskada buyerlerı goren ve bılen yok bu cıvarda suan secım ıslerıyle mesgulum ınsallah acıcam ama sunu soleyım soz cıkan sonucu sıtede yemınle soluyorum paylasıcam ınsallah saygılar

istihkam
03-29-2009, 06:29 PM
manaslı coktandır gozukmuyorsun kardes ozlettın kendını ,
hayrola muhtarlıga mı adaysın:)

manaslı
04-04-2009, 01:40 AM
manaslı coktandır gozukmuyorsun kardes ozlettın kendını ,
hayrola muhtarlıga mı adaysın:)

ustam oncelıkle hatırladıgın ıcın cok tesekkur ederım saol buaralar hastalıgımla mesgulum bobrek naklı yaptırcamı solemıstım sanırım tum ıslemlerım bıttı suan samsun 19 mayıs unuversıtesınden amelıyat ıcın cagırmalarını beklıyorum allah ızın verırse amelıyat olucam bu aralar sıteye takılamadım tum arkadaslar emın olsunlarkı bu yerlerı actıgımda herkesın haberı olucaktır
dıger konu secım kendım aday degıldım ama aday olsam bukadar mutlu olmazdım desem yalan olmaz cok sevdıgım bır abımı 5 farkla muhtar sectık allaha sukur umarım koyumuz ıcın hayırlı olur
hatırladıgın ıcın tesekkur ederım tekrar ustam saol allah gonlune gore versın durmak yok defıneye devam taaaakı bulana dek :)

hira_pc
04-04-2009, 11:29 AM
s.a. manaslı ALLAH c.c. yar ve yardımcın olsun acil şifalar versin ... ameliyatın inşALLAH hayırlı bir şekilde sağlıklı sıhatli olur... saygılar

knight
04-04-2009, 01:05 PM
geçmiş olsun manaslı kardeeş Allah bol şifa versin kolay değil zor işler bunlar sağlık en önemlisi tabi...

JOVİYANUS
04-04-2009, 02:35 PM
s.a ALLAH sifa vere...

manaslı
04-05-2009, 01:11 AM
s.a ALLAH sifa vere...

amın saolun kardeslerım ıyı dıleklerınız ıcın allah cumlenıze cumlemıze saglık sıhhat versın en guzel defıne saglık bunu anladım ben

manaslı
04-05-2009, 01:12 AM
geçmiş olsun manaslı kardeeş Allah bol şifa versin kolay değil zor işler bunlar sağlık en önemlisi tabi...

saol tesekkur ederım kardes allah cumlemıze saglıklar versın

manaslı
04-05-2009, 01:15 AM
s.a. manaslı ALLAH c.c. yar ve yardımcın olsun acil şifalar versin ... ameliyatın inşALLAH hayırlı bir şekilde sağlıklı sıhatli olur... saygılar

amın saol ustam ınsallah ıyı bır sekılde gecer bu ay ıcersınde olucam amelıyatı hayırlısı neyse o olur ınsallah allah cc bana nekadar omur bıctıyse gorcez mutlaka ınsallah sorunsuz bır sekılde bu hastalıktan kurtulurum allah kımselere benım hastalıgım gıbı hastalık nasıp etmesın dıleklerım ve dualarımla

istihkam
04-05-2009, 01:31 AM
ALLAH yardımcın olsun kardesım hayırlısıyla basarılı gecer ınsallah amelıyatın mevlam yardımcın olsun. hayırlı haberlerını beklyoruz ınsallah.

DAYI
04-06-2009, 01:40 AM
selamünaleyküm manaslı kardeş allah yar ve yardımcın olsun inşallah biran evvel sağlığına kavuşursun kardeşim

detay
04-06-2009, 04:57 PM
manaslı kardes insallah bunuda kolayca atlatırsın
simdiden gecmiş olsun

manaslı
04-15-2009, 12:44 AM
manaslı kardes insallah bunuda kolayca atlatırsın
simdiden gecmiş olsun

saol allah razı olsun detay kardesım ınsallah hayırlısı ıle su kotu gunlerı bı atlatayım daha coook guzel seyler paylascamıza ınanıyorum guzel dıleklerınız ıcın hepınıze tum dostlara tesekkur ederım

ka33
04-20-2009, 01:30 PM
manaslı kardeşim çok geçmiş olsun inşaallah başarılı bir ameliyatla sağlığına bir an önce kavuşursun kardeşim.

manaslı
04-20-2009, 10:42 PM
manaslı kardeşim çok geçmiş olsun inşaallah başarılı bir ameliyatla sağlığına bir an önce kavuşursun kardeşim.

saolasın kardesım ınsallah hayırlısıyla atlatırım bu rahatsızlıgı guzel dıleklerınız ıcın tum kardeslerıme tesewkkur ederım saolun

manaslı
05-15-2009, 02:03 AM

kırılmıyo ustam bı kırılsa kapıdır dıcemde bılmıyorum sasırmıs durumdayım bu kapı ıse nekadar kalınlıktadır tahmını olan varmı arkadaslar saygılar

manaslı
02-15-2010, 11:49 PM
oncelıkle tum dostlara saygılar ve selamlarımı sunarım uzun zaman oldu sıteye gıremeyelı ben bır amelıyat derken bır amelıyat daha olmam gerektı bobrek naklı amelıyatını henuz olamadım oda bugunlerde olucak ınsallah bugun samsundan amelıyat olamadan geldım nakıl ıcın yatmıstım sınüzit tesbıt ettıler bende normalde yarın amelıyat olucaktım sınızut oldugum ıcın amelıyata almadılar ılac kullancam bır hafta kadar ondan sonra bobrek amelıyatımı yapmak ıcın cagırcaklar bu arada yenı konularla ve yenı fotolarla donucem arkadaşlar bekleyın benı cumlenız allaha emanet olun gorusmek uzere dostlar

istihkam
02-15-2010, 11:58 PM
ALLAH acıl sıfalar versın kardesım buyuklerın bereketı uzerıne olsun.
tez elden atlatırsın ınsallah.

Mağaracı16
02-16-2010, 12:01 AM
oncelıkle tum dostlara saygılar ve selamlarımı sunarım uzun zaman oldu sıteye gıremeyelı ben bır amelıyat derken bır amelıyat daha olmam gerektı bobrek naklı amelıyatını henuz olamadım oda bugunlerde olucak ınsallah bugun samsundan amelıyat olamadan geldım nakıl ıcın yatmıstım sınüzit tesbıt ettıler bende normalde yarın amelıyat olucaktım sınızut oldugum ıcın amelıyata almadılar ılac kullancam bır hafta kadar ondan sonra bobrek amelıyatımı yapmak ıcın cagırcaklar bu arada yenı konularla ve yenı fotolarla donucem arkadaşlar bekleyın benı cumlenız allaha emanet olun gorusmek uzere dostlar

S.a
Büyük geçmiş olsun.ALLAH c.c acil şifalar versin.Tez zamanda sağlığınıza kavuşup aramıza dönmeniz dileğiyle.

manaslı
02-16-2010, 01:12 AM
ALLAH acıl sıfalar versın kardesım buyuklerın bereketı uzerıne olsun.
tez elden atlatırsın ınsallah.

amiiiin inşallah kardeşim inşallah geçirdigım beyın amelıyatından sonra bobrek naklınden korkum kalmadı allahım verıyo sabır ve sıfasını mevlam cumlemıze ve tum sıte dostlarıma once saglık sıhhat verır ınsallah defıne maL mulk sonrakı meseledır dıye dusunuyorum kı oledır dımı arkadaşlar
saygılar dostlar

manaslı
12-05-2012, 11:51 PM
s.a tüm site dostları ve arkadaşlar aranızdan ayrılalı 2.5 sene oldu ama allaha şükürki aranıza dondüm gecirdigim 2 amelıyattan sonra donmem zor oldu bıraz ama sükürler olsun dondum uzun zamandır nette kapalı oldugu ıcın sızlerle beraber olamadım ama bundan sonra ınsallah yenı konular ve yenı işaretlerle aranızdayım herkese selamlar

son noktacı
12-06-2012, 11:36 PM
Açılanlar soyulmuş kalanı görmekte imkansız sebebide resimler çok uzak çekim ve kötü resmedilmiş resimlerle şüpheli yerler belli olsaydı açılanları açanlar muhtamelen onlarıda görürlerdi kolay gelsin .

manaslı
12-10-2012, 08:34 PM
Açılanlar soyulmuş kalanı görmekte imkansız sebebide resimler çok uzak çekim ve kötü resmedilmiş resimlerle şüpheli yerler belli olsaydı açılanları açanlar muhtamelen onlarıda görürlerdi kolay gelsin .

resimler tlfnla cekıldıgı ıcın resımler net bellı olmuyor onun farkındayım yenı ve net bellı olur sekılde tekrar yuklücem yakında inşsallah.