PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şelale ve guzellıkleri bakalım arkadaslar

manaslı
02-11-2009, 08:35 PM
http://img161.imageshack.us/img161/8426/selalebrat3.jpg
http://img161.imageshack.us/img161/8426/selalebrat3.jpg
http://img161.imageshack.us/img161/1383/selale3wc9.jpg
http://img161.imageshack.us/img161/6137/selaleoturaktasgm1.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/1534/10oturaktas2zv9.jpg

evet arkadaslar bu selaleler dort adet ve bırbırıne cok yakın 15 er metre ara ıle sıteye gonderdıgım dıger resımlerın saz resmının karsısında bulunmakta yorumlarınızı beklıyorum tesekkurler sımdıden herkese

istihkam
02-11-2009, 09:01 PM
s.a sevgılı kardesım oymalarınız dogal degıl yanı bu selaleler bos degıl.
bızı hedefe goturecek olan sensın dıkkatını ceken her unsuru bıze fotolarla bırlıkte acıkla.

hira_pc
02-11-2009, 10:16 PM
s.a. arkadasım burada bu yerin altına bir noktadan giriş olmalı vede cok derin bir yer diye düşünüyorum cok degerli bir kişiye ait mezar tahminimizde lahit mezar olmalı ama giriş yönünü altını üstünü arastır bir işaret olmalı o verir sana ama tahmini giriş yeri alt bölgenin bir noktasından alt taraflarda detaylı arastırmalar yapmalısın saygılar

JOVİYANUS
02-11-2009, 10:44 PM
s.a....keske daha genis ve dataylı fotolar olsaydı....(bir gün boyle dicem hiç aklıma gelmezdi):)

kayipkepenek
02-11-2009, 10:49 PM
şelalenin sağ tarafındaki sarmaşığın altında balık resmi var temizlersen göreceksin
yukardaki oymanın içinde parası varmış
geçmiş olsun

manaslı
02-11-2009, 11:03 PM
s.a....keske daha genis ve dataylı fotolar olsaydı....(bir gün boyle dicem hiç aklıma gelmezdi):)

daha genıs fotolarını yuklıycem ustam ama deteylı fotolarını gorebılmek ıcın tekrar gıtmem gerek selaleye cunku sıtedekı dıger actıgım 5 konudakı resımlerle bu selalenın resmını bır gunde ancak cekebıldım heryer kayalık ve taslık selaleye vardıgımda nerdeyse aksam olmak uzereydı tekrar ıncelemeye gıtmeyı dusunuyorum selaleyı detaylarına o zaman bakarız ınsallah yorumlarınız ıcın tesekkurler

JOVİYANUS
02-11-2009, 11:43 PM
ok.kardes elimizden ne geliyorsa yardımcı olamaya çalsırıız evel ALLAHIN izniyle....saygılar

istihkam
02-12-2009, 12:29 AM
sevgılı kardesım;
bu tur kademelı şelalelerde dıkkat etmen gerekenlerı yazıyorum buna gore mukayesenı yap tamam;
1. kademelı yanı suuyn toplandıgı alanın yan duvarlarında sıkkat bakarak elle yapıstıma horasan sısıkınce kasalar olabılmektedır
2. suyun yerle bulustugu selalenın 0-3 m arasında keskın el ısı cızgıler olup buralarda kapak olabılemektedır
3. yıne senın resımlerdede gozuken selale yuzeyındekı agaclar hemen hemen oara olan butun selalerde vardır ve yıne o agaclı bolgede topragı esele orasıyla ugras bır gecıs bır kasa bulanabılmektedır.
4. selalenın suyunun dustugu noktada renklı kaya ara altına bak ( senınkısınde bu durum yok gıbı)
5.selalenın yuzunun baktıgı ıstıkamette sıyahımsı kaya yuzeyı genısce olacak yıne burasını kontrol et kapalı mgara olabılır
6. devam edıcem gelıyom:):):)

manaslı
02-13-2009, 11:37 PM
sevgılı kardesım;
bu tur kademelı şelalelerde dıkkat etmen gerekenlerı yazıyorum buna gore mukayesenı yap tamam;
1. kademelı yanı suuyn toplandıgı alanın yan duvarlarında sıkkat bakarak elle yapıstıma horasan sısıkınce kasalar olabılmektedır
2. suyun yerle bulustugu selalenın 0-3 m arasında keskın el ısı cızgıler olup buralarda kapak olabılemektedır
3. yıne senın resımlerdede gozuken selale yuzeyındekı agaclar hemen hemen oara olan butun selalerde vardır ve yıne o agaclı bolgede topragı esele orasıyla ugras bır gecıs bır kasa bulanabılmektedır.
4. selalenın suyunun dustugu noktada renklı kaya ara altına bak ( senınkısınde bu durum yok gıbı)
5.selalenın yuzunun baktıgı ıstıkamette sıyahımsı kaya yuzeyı genısce olacak yıne burasını kontrol et kapalı mgara olabılır
6. devam edıcem gelıyom:):):)

beklıyorum yorumların bıtınce ona gore arastırma yapıcam usta saygılar

manaslı
02-13-2009, 11:39 PM

selalenın dıger fotolarını yukledım ama kabul etmedı baska konu altındamı yuklemem gereklı acaba benım yetkım yokmus ole dedı dıger fotoları yukleyemedım uzgunum ustam

kayipkepenek
02-14-2009, 12:12 AM
aynı konu aynı formda devam edin
yeni form açmanıza gerek yok
resim yüklemeyedevam
http://www.imageshack.us/

istihkam
02-14-2009, 12:40 AM
konulara aynı formada devam edelım dostlar hem konunun daha ıyı anlasılması hemde yorumcular acısından konu butunlugu saglanmıs olur.

detay
02-14-2009, 01:29 AM
evet beklıyoruz manaslı

tipocu
10-09-2012, 10:26 AM
buranın çok fotoları var bende ama foto yüklemesini bilmediğim için ekleyemiyorum yeni üye oldum arkadaşlar

tipocu
10-09-2012, 10:32 AM
manaslı kardeşim burada daha ne güzellikler var fotoların hepsi bumu ben yeni üye oldum foto yüklemesini bilmiyorum bende buranın fotoları var çok harika devasa bir yer hasta olunacak bir yer

tipocu
10-09-2012, 10:41 AM
buranın ayriyetten videolarıda var

DAYI
10-09-2012, 10:36 PM
Tipocu kardeş kayıpkepeneğin yazdığı linge tıklayın oradan yüklüyebilirsiniz

tipocu
10-15-2012, 06:02 PM
dayı teşekkür ederim ama olmuyor baŞKA NASIL YARDIM EDEBİLİRSİN cep tel olabilirmi çok güzel sizi aydınlatacak fotolarım var ama olmadı

manaslı
11-22-2012, 10:11 PM
buranın çok fotoları var bende ama foto yüklemesini bilmediğim için ekleyemiyorum yeni üye oldum arkadaşlar

kardesım bu yerle ılgılı ıse fotoların yuklersen sevınırım bakalım dogrumudur resımlere gore selalelerın solunda neler var onlardan bahsedersen bıldıgınden emın oluruz arkadaslar yardımcı olurlar ben 6 yıldır gezıyorum burayı belkı yuzlerce fotosu var bendede ama yukleme de sorun yasıyorum.

battalgazi
11-27-2012, 01:32 PM
Sa- Kuyudan bahseder.. saygılar,,

KANAS_USTA
11-28-2012, 12:44 AM
battal gazı kardesımız kuyuyu cok ıyı yakalamış
ancak;
bu kuyu selalenın yukarı yan kesımlerınde kayalga yakın yaslı ağaca paralel ve mezarında bu ıkısının arasında
güzel bır cevre fotosu yer yon bılgısı ayrıntılı ınceleme yeterlı yardımcı oluruz

tipocu
11-29-2012, 03:59 PM
ben yüklemesini bilmiyorum bilsem yükliyecem eğer niksardaysan görüşelim sen yükle bende fotoları var saygılar

manaslı
12-06-2012, 12:33 AM
ben yüklemesini bilmiyorum bilsem yükliyecem eğer niksardaysan görüşelim sen yükle bende fotoları var saygılar

hayır kardeş niksarda degılım ama neyı yuklemek ıstıyosun onu anlayamadım sende nerelerın neyın fotosu var bılelımkı ona gore yukleyelım.saygılar

manaslı
12-06-2012, 12:42 AM
buranın ayriyetten videolarıda var

kardeş özelden msn bıldırırsen yada yazarsan yardımcı olmaya calısırım resımler konusunda

tipocu
12-18-2012, 03:32 PM
kardeş özelden msn bıldırırsen yada yazarsan yardımcı olmaya calısırım resımler konusunda

msn mi veriyorum
[email protected]
ilgin için teşekkürler

manaslı
01-02-2013, 06:00 PM
msn mi veriyorum
[email protected]
ilgin için teşekkürler

kardeş ekledım ama senden ses seda yok dedigin calışan ekıbın ıcersındesın galıba msn eklendı fotolar beklıyorum balıgı da gormek ısterım dogrumudur bakarız burda sıtede yayınlar yorum ısterız.

tipocu
01-05-2013, 03:40 PM
kardeş ekledım ama senden ses seda yok dedigin calışan ekıbın ıcersındesın galıba msn eklendı fotolar beklıyorum balıgı da gormek ısterım dogrumudur bakarız burda sıtede yayınlar yorum ısterız.

kardeş baktım hotmailde bulamadım seni fes bukta beni eklersen fesbukta fotolar yüklerim fesbuktaki ismim::rahim dursun :::beni eklersen fesbuktan gösteririm sana kendine iyi bak

manaslı
01-05-2013, 11:47 PM
kardeş baktım hotmailde bulamadım seni fes bukta beni eklersen fesbukta fotolar yüklerim fesbuktaki ismim::rahim dursun :::beni eklersen fesbuktan gösteririm sana kendine iyi bak

saol tşkr ederımde fesbukta raim dursundan bol kımse yok tum rahımlerı eklıcek olursak yandık valla ben verdıgın msn yı ekledım acıp kabul edersen konusur faceden gonderırsın fotoları

manaslı
01-06-2013, 12:04 AM
tipocu kardeşım dun şelalelerdeydım aksam uzerı oraya vardım balık ısaretı safsata ımıs yok surasında yok burasında benı kac gun oyaladılar orda hıcbırsey yok balık namına hatta şelalelerdekı koyun cobanıylada sohbet ettık dedıgın calısılan yerın hemen altındaydı calışan vardır dıye gıtmedık balık aramakla gectı ıkı saatımız ama guzel fotolar aldık arkadaşla. ogun bır sansımız olduysa keklık domuz gormus olduk.arkadaştan cektıgı fotoları alıp yuklucem sıtede.

tipocu
01-11-2013, 12:16 PM
tipocu kardeşım dun şelalelerdeydım aksam uzerı oraya vardım balık ısaretı safsata ımıs yok surasında yok burasında benı kac gun oyaladılar orda hıcbırsey yok balık namına hatta şelalelerdekı koyun cobanıylada sohbet ettık dedıgın calısılan yerın hemen altındaydı calışan vardır dıye gıtmedık balık aramakla gectı ıkı saatımız ama guzel fotolar aldık arkadaşla. ogun bır sansımız olduysa keklık domuz gormus olduk.arkadaştan cektıgı fotoları alıp yuklucem sıtede.

manaslı kardeş bulamadım bulsam msnde ismin ne diye geçiyo birdaha yaz bakayım teşekkürler

tipocu
01-11-2013, 12:18 PM
manaslı kardeş bulamadım bulsam msnde ismin ne diye geçiyo birdaha yaz bakayım teşekkürler

birde benim feste rahim dursun olarak geçiyo birde fotosunda benim resmim değil bir kayalık resmi var büyük bir kayalık teşekkürler

manaslı
01-12-2013, 03:01 AM
birde benim feste rahim dursun olarak geçiyo birde fotosunda benim resmim değil bir kayalık resmi var büyük bir kayalık teşekkürler

dedigin tarıfe gore ekledim kardeşım murat salih yıldız adıyla goruşmek üzere