PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu resimler içinde görüşlerinizi merak ediyorum

Mağaracı16
03-07-2009, 12:36 AM
Ustalr bu resimler farklı farklı yerlerin resimleridir eğer görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
Resimler yakın çekim olduğunu biliyorum.Fırsatı bulduğum an yeni ve daha kapsamlı resimlemeye çalışacağım.
İlk 2 resim farklı biryer.
Sonraki 5 resim farklı bir yer.
Son 3 resim de bir mağara girişi.
Eğer bu resimlerde gözünüze çarpan bir durum varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

istihkam
03-07-2009, 03:43 AM
sevgılı kardesım ;
son 3 resım sonradan acılmıs bır kapalı magara gırısı bu tur yerler zulalardır gırısın devamında sız ne bekler bılınmez ancak kesınlıkle ıhya eder bılmek gerekır. ayrıca bu magarada cok dıkkat calısmanıda fayda var tuzak olma ıhtımalı her zaman vardır tavan ve tabanları cok ıyı kontrol ederek ılerleyınız. asagı dogru bır egım halındedır cevreyle buutnlestırerek ıcerıısnde ne olduguna ancak sız karar verebılırsınız genel olarak bu tur magaralar yasantının sırlarıın bırıkımını gızler. katlı olma ıhtımalı her zaman vardır. ayrıntı gelınce devam ederız kardesım

ılk ıkı resım sanırım bır kuyu ancak derın olmasa gerek para tandırı degılse sayet bu kuyuda dıkkat etmen gereken husular asagıda sıralanmıstır;

1. buyuk bır oyma ıse mahsen verır

2. oymanın agzı dar tanabı agzından genıs ıse adak kuyusudur hemen yanında 2-3 m de onemlı bır kaya mezarı vardır

3. yerıne gore degerlendırılırse (yasam etmenıyle) bırlıkte su kuyusuda olabılır

4. bolge olarak neresıdır bılemıyorum ancak oymanın kendısı mezarda olablır

........devamı ayrıntısıyla bırlıkte ınsallah

3-4-5. resımler gayte dogal olmakla bırlıkte,
6. resım kapalı magara vermekte
7.resım bulanık ancak bır el ısı var gıbı su durumda bır sey soylemek yanlıs olur sevgı ve sagılarımla guzel kardesım.

Mağaracı16
03-07-2009, 08:29 AM
S.A
Sevgi saygı bizden ustacım.Görüşlerini belirtttiğin için Allah razı olsun senden.