PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : te işareti neyi gösteriyor

zaralı
03-17-2009, 10:53 PM
selam hocam ben ana kayada te işareti ve te işaetin altında iki oyuk oyuların altına dokuz tane çizik çizikler yatay altındaysa su kaynağı var yardımcı olurmusunuz

~*İNB_37*~
03-17-2009, 10:57 PM
selamünaleyküm arkadaşım te harfı dediğin haç olabilir o yüzden resim varsa resim paylaşırmısın ustatlarım daha ii bilir ama resim olmadan ne söyleseer yanlış olabilir ama resim en iisi yoksada çekme imkanın varsa çekip at
saygılar
~*inb_37*~

JOVİYANUS
03-17-2009, 11:00 PM
çizik çizik dediğin muhtemelen yön uzaklık veryor.bakmak lazım.

istihkam
03-17-2009, 11:15 PM
selamünaleyküm arkadaşım te harfı dediğin haç olabilir o yüzden resim varsa resim paylaşırmısın ustatlarım daha ii bilir ama resim olmadan ne söyleseer yanlış olabilir ama resim en iisi yoksada çekme imkanın varsa çekip at
saygılar
~*inb_37*~

s.a kardesım;
inb_37 cok dogru soylemıs agzına saglık.
Evet o bır hrıstıyanlık hacıdır ıspatı ıse yanındakı oymlardır. farklı olan cızık ıstıkametınde adımlayınız 9 adım adımlayınız bır oyuk daha karsınıza cıkmalı burası son noktadır. 9 bazen 90 olbılır unutmyınız.

hira_pc
03-17-2009, 11:21 PM
muhtemel mezar vermektedir ama resimlemen cok dogru olur eger imkanın varsa

detay
03-18-2009, 01:24 PM
arkadasım bunları resımleyebılırmısın acaba
guzel bır mezar var

zaralı
03-18-2009, 09:26 PM
hocam resim yok ben uzaktayım te işareten sora x şu şaret çıktı topraktan bu x işaretin üstünde iki basamak vardı bu yerde dolgu toprak ve bılok taşlar var hocam bu yerin zemini varmı dokuz çizik dokuz metremi

JOVİYANUS
03-18-2009, 09:33 PM
kardesim tarif ettiğin yer kesinlikle bos değil güsel bir mezar yada mezarar zinciri gibi ama hak verki hiç birimiz medyum felan deyiliz oyle bir foto sunki siteye bizi adeta oraya gotrsun ki bizde yanıltmadan evel ALLAHIN izniyle size tarif edebillelim yardımcı olabilelim. yanıltmaktan ve yanılmaktan ALLAHIN isimleine sıgınırız.saygılar

JOVİYANUS
03-18-2009, 09:40 PM
blok taslar diyosun bence tam merkezdesin.x işareti çıktı dyiosun topraltan.bu işret neyin üzerinde büyüklüğü küçüklüğü ? ölçüleri?9 çizik diyosun çizikler birlesikmi ayrı ayrımı derinliği ? bunalr hep önemlidir

istihkam
03-19-2009, 12:49 AM
hocam resim yok ben uzaktayım te işareten sora x şu şaret çıktı topraktan bu x işaretin üstünde iki basamak vardı bu yerde dolgu toprak ve bılok taşlar var hocam bu yerin zemini varmı dokuz çizik dokuz metremi

olabılır kardesım dogru ız uzerındesın mezarı uzerınde calısıyorsun. Bazen cızıkler metre ıfade etmeyıp muhur yerınede gecebılyor yahut olunun yasnatısındakı bır zaman aralıgınıda verebılır.
Bırde X ısaretlı kayanın tabanı kesmemıydı yanı sankı duzlemselmıydı. sevgılerımle.

zaralı
03-19-2009, 09:53 PM
hocam x şu işaret iki salı bir birine yaslatılmış boyları eli santim vardı yanlız bir taşın üstünde iki masamak vardı bide bu iki dağın arasında kalıyor bu x işaretin çıktığı yer bılok taşlar ve toprak çıkıyor bu nekadar inmemiz gerekiyor bu tuzakt olabilirmi çünkü iki dağın arasında çıktı bu işaret hocam tılsım bide tuzak olabilirmi yada zeminimi bulmam lazım saygılarla

JOVİYANUS
03-19-2009, 10:36 PM
sen foto gonder en iyisi bole bulmaca gibi olyor kardes.

istihkam
03-20-2009, 02:25 AM
jovıyanus ustanında dedıgı gıbı fotolamanız gerekecek kardes. Boyle anlatmakla hayal mahsulu kalıyor bırde bız gorelım.