PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : s.a

hutame
03-31-2009, 05:05 PM
beni tanıyan tanimıyan arkadşlara saygılarımı ve sevgilrimi sunarım...
asla kavga atmem gönül dostları ile...
pc kardeşim yazdıklarımı okuman ve takip etmem bana gurur verdi ...yıgmaların nerde malı olur dedigim aman eyer malı var ise kıvrımda olur dedim mal alıp almadıgıma gelince bende kalsın ama iki kere iyi mal yakalattıgımı diye biliri...evet süs eşyaları cıkar ben mal olmaz dedim mal diyince cere küp kulce gibi toplu malı kast ettim....ve daygı kardeşim konuyu kıtlemek neden ben asla kavga etmem ki...güzel bi munazara idi bence......hepinize saygılarrımı sunar iyi günler dilerim..
arıca partınız ne olursa olsun...başimiz sag olsun.. alperenler ölmez.

SEYRANİ
03-31-2009, 05:24 PM
a.s. hutame kardeşim bizde kavgayı seven insanlar degiliz tabikide
şiimdi aslında seninle biz aynı fikirdeyiz ama bir imla hatasımı desem neyse şimdi yıgma ile tümülüsü ayrırmak gerek önce dendiki tümülüste mal olmaz dendi yıgmadada kıvrımda olur o senin yorumundru düşüncendir saygı duyarız ama senle beraber diger arkadaşta tümülüste mal olmaz diye tutturdunuz siz mal olmaz süs eşyası olur dediniz bizde yani ben de dedimki maldan kasıt altın ise o olmayabilir ama soyulmadı ise mutlaka bir şey vardır çanak çömlek olur ama vardır. iyi niyetlerle gaye si olan her müslüman türk evladıda bir alperendir ben muhsin yazıcıoglunu çok severdim oy vermedik ama severdim keşke verseydik demeyelim keşke şeytan işidir
saygılar

AKREP01
03-31-2009, 05:27 PM
as sevgili hutame bilgi ve tecrübenin kavgası olmaz sadece paylaşılır.hepinize sevgi ve selamlarımı sunarım.
bizler paylaşmaya devam edeceğiz.

hira_pc
03-31-2009, 05:28 PM
s.a. hutema site icinde zaten bizim amacımız sitein huzuru ve güzel dostluklar ve güzel paylasımlardır ... o gün sadece iş inatlasmaya gittiği icin konu kapatılmıstır ... bir tek ben senin değil site üzerindeki her kezin yazılarını takip ederim ...nicki ne olursa olsun... saygılar

hutame
03-31-2009, 05:30 PM
saygılar benden ...

hutame
03-31-2009, 05:31 PM
ayrıca sorun cıkardı isem özür...tekrar saygılar

hira_pc
03-31-2009, 05:35 PM
sorun aile icinde bile cıkar önemli olan birbirimizi kırmadan tartısa bilmek veya fikir alıs verişinde bulunmak kesinlerden ziyade fikir ve bilgi ve yoruma saygımız sonsuzdur...saygılar

hutame
03-31-2009, 05:43 PM
eyvalla...

DAYI
04-01-2009, 12:00 AM
selamünaleyküm dostlar hutamae kardeşim ben konuyu kilitlemekteki maksadım olay mahalle kavgasına dönüşmek üzere onu önlemek için kapattım yoksa kimseye tavur almak için değil gene yazıyorsunuz bundan sonrada yazacaksınız kimseye karşı kastımız yoktur bilhassa bilgisi olupta dağıtmayana kızarız buyurun site sizin ve sizin gibi düşünenlerin emrindedir saygılar DAYI
ayrıca Muhsin bey için bende allahtan rahmet ve mağfiret dilİyorum eski bir dost vefalı bir arkadaşımdı

hutame
04-01-2009, 12:47 PM
evet dayıcım kavga yok...saygılar

JOVİYANUS
04-04-2009, 12:33 AM
Severiz Yaradilani Yaradandan ötürü.s.a

hutame
04-05-2009, 06:58 PM
a.s
devammmm