PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşin erbabı arkadaslar bilgilerini paylasırsa cok sevinicem

zanzibar
04-07-2009, 11:49 PM
Define ve gömü konusunda yeteri kadar bilgiye sahip olmadan,yakın bi hoca tarafından belirtilen bi yerde define oldugu mujdelendi ve neticesinde bi cok dedektorle dogruladım.ve neticesinde kazı gerceklestırdım.1.5 metreye ulastıgımda tekrar dedektorle dogruladım.daha sonrasında 2.5 metreye ulastıgımda sahipli oldugunu anladım hiç bi sinyal alamadım.bu durumda ne yapmam gerekir yardımcı olursanız minnettar kalacagım.

istihkam
04-08-2009, 12:45 AM
sevgılı kardesım;

ben 3 harflıler konusuna fazla kafa yorulmasından yana degılım ha varmıdır vardır ınkarda edılemez.
ısı bu boyutuyla degılde su tarafıyla hıc ırdeledınız mı;
mesela hoca yanılmıs olupta sınyal aldıgınız noktada atıyorum bır tek para yahut ufak bır metal parcası toprak atılırken kurekle savrulmus ve sınyal kesılmıs olmasın sakın:)???
ıhtımaldır dusunmek gereklı ıspatı atılan topragı elemektır.

ınceleme sonucunda egerkı bu durum soz konusu degılse sozlerıne katılmakta fayda var.

ilkim111
04-08-2009, 02:08 AM
Dedektör kullanan arkadaşların bir çoğu aynı durumu yaşamaktadır. Üç harflilere yormamak gerekir. Dedektörlere göre kendinizi kaptırmamanızı tavsiye ediyorum.Kolay gelsin...

hira_pc
04-08-2009, 11:39 AM
S.A. arkadasım hocalar definenin tam yerini bulamazlar bir araziye götür burda define varmıdır diye baktır varsa var der ama yerini bulumaz yerini bulmak sana kalır... bunun örnekleri hep hüsranla sonuclanmıstır cünkü onlarda basındakilere soruyorlar onun bekcisi ona zimmetli olanın yerini söylermi söylemez o yüzden sen yeri bulursun tılsımı varsa onu hocaya bırakırsın ... yer konusunda hocalara bırakmayın hocalara sade tılsım yönünü bırakın ... saygılar

rapçi06
04-08-2009, 04:43 PM
kardeşim böyle insanların hiç bir zaman lafına sözüne inanıpta kazı yapma asla ve asla...sen bu siteyi baştan sona incele ondan sonra bu işe başla...şunuda söyliyim dedektör konusunda yerli dedektörlerden uzak dur...alacağın alet pulse sistem almann veya amerikan olsun yoksa arazide çooookkkk hüsrana uğrarsın hocaların lafınada inanırsan aynı şekilde sonuç hüsran olur.....

JOVİYANUS
04-08-2009, 05:36 PM
s.a dostum.öncelikle sunu soyliyim.bu hoca madem biliyomus orda define oldunuda kendisi neden kazmamıs.inanamyım boyle safsatalra.makinayla tespit ettim diyosun.makinanan nederece güvenyosun? 3 harfliler konusuna gelince; evet oda olablr.

SEYRANİ
04-08-2009, 06:59 PM
arkadaşlar gerekeni söylemiş :)

zanzibar
04-08-2009, 07:22 PM
tek bir kimsenin sözüne aldanıpta bişey yaptıgım inanın yok.tek bir hocayada baglı kalmadım.ayrıca mekan benim mekanım iken o hoca nasıl gelıp te kazıcak:) alman malı 4 tane farklı konfigurasyon ve farklı sekilde calısan makinaya baglı olarak böyle bi calısma icerisine girdim.sizden sadece ogrenmek ıstedıgım bu dakikadan sonra ne yapmam gerektigi.saygılar..

istihkam
04-08-2009, 08:16 PM
sahsı dusuncelerımı dıle getırdım kardesım objektıf olarak yapman gerken bır secenektır.

yolcu34
04-09-2009, 02:04 AM
tek bir kimsenin sözüne aldanıpta bişey yaptıgım inanın yok.tek bir hocayada baglı kalmadım.ayrıca mekan benim mekanım iken o hoca nasıl gelıp te kazıcak:) alman malı 4 tane farklı konfigurasyon ve farklı sekilde calısan makinaya baglı olarak böyle bi calısma icerisine girdim.sizden sadece ogrenmek ıstedıgım bu dakikadan sonra ne yapmam gerektigi.saygılar..

s.a.dostum istikam arkadaşımızın ilk mesajında dediklerini uyguladınızmı ona ek olarak şunları söyleyebilirim
1 dedektörler çukur kazılan yerlerde dik olarak çalışmaz kendi frekansından etkilenir tüm ışıkları söner fakat dediğinize göre 1.5m den sonra sinyal almışsınız bu ihtimali zayıflatıyor budurumda sizin üzerinizdeki herhangi bi metale çalışmış olabilir yada daha aşağıdadır diyecem ama 2.5myi görecek dedöktör yok bildiğim kadarıyla.
2 kazdığınız çukurun yan duvarlarını tarayın hedefi ıskalamış olabilirsiniz yine bi sinyal alamıyorsanız başa dönüyoruz ki son ihtimal çıkardığınız toprağın içinde bi cisime çalışmıştır vede muhtemelen öyledir çünkü bizim tecrübelerimizde böyle olmuştur.:) saygılar yolcu

KOMAGENA
06-28-2009, 11:36 AM
Define ve gömü konusunda yeteri kadar bilgiye sahip olmadan,yakın bi hoca tarafından belirtilen bi yerde define oldugu mujdelendi ve neticesinde bi cok dedektorle dogruladım.ve neticesinde kazı gerceklestırdım.1.5 metreye ulastıgımda tekrar dedektorle dogruladım.daha sonrasında 2.5 metreye ulastıgımda sahipli oldugunu anladım hiç bi sinyal alamadım.bu durumda ne yapmam gerekir yardımcı olursanız minnettar kalacagım.

s.a bölge neresi oluyor.sen hocanın burada define var dediği yerde her hangi bir işarete veya dikkat çekicek farklı bir duruma rastladınmı.sonuçta buraya birşey konmuşsa koyan kendine özgü bir yer belirleyici bir iz bırakmıştır.koyanın gözü ile etrafı araştırsan faydası olabilir

DAYI
06-28-2009, 11:31 PM
selamünaleyküm evet komagena doğru söze kim ne der ilk önce işaret sonra diğer etkenler

RaNDoM21
06-29-2009, 12:40 AM
s.a arkadaşlar.bu konuda gizli ilimler kitabından faydalanabilirsiniz.öncelikle bir karantı bulmalısınız.bu karantıdan bir metre uzunluğun da bir çomak keseceksiniz.bu çomakla birlikte bir sabah ezandan önce kalkıp 2 rekat nasip namazı kılıp...çomağı alıp definenin bulunduğu yere gidiyorsun..ama yalnız olucaksın....definenin tam üstüne gelip 7 defa daire ile birlikte ayetel kürsiyi okuyacaksın.....ve çemberden asla çıkmayacaksın...define senin eline geçtikten sonra güneşin doğmasını bekleyip malın üzerine de 7 defA DUAYI OKUYACAKSIN.....SENİN ELİNE GEÇEN ARTIK SENİNDİR.....ÇEMBERDEN ÇIKARSAN ÇARPILIRSIN...KOLAY GELSİN....

acemişansı
06-29-2009, 01:39 AM
s.a. arkadaşım tecrübe konusunda iddialı değilim sadece ben de adı önemli değil bir dedktörle ve çubuklarla arazide bir yer tesbit ettim hemde ne tesbit makina çınlıyor çubuklar kırılacak gibi oluyordu. başladık kazmaya 1 metreye geldiğimizde siyah kömür parçaları gibi toprakla karışık malzeme çıktı tamam dedik malı bulduk kazmaya devam daha da ateşli olarak
kazma boşta kalmıyor biri bıraksa biri kapıyor başlıyor kazmaya 1.5 metreyi geçtik makina yine sinyal veriyor devam. düz bir kapak misali kaya geldi ağaç tokmakla tıkladım kof bir ses boşluk anlamında aldık murçları tokmağı başladık kırmaya kaya yarıldı bize kalsa altından direk mal çıkacak ancak ikinci bir kaya daha onuda kırdık altından sağlam ana kaya tokmak ancak tozunu alıyor makina ve çubukları tuttuk tık yok kazdığımız yerden attıklarımızın üzerine tuttuk yine tık yok anladıkki bizim kırdığımız kayaların arasında bir gaz sıkışması yada boşluk vardı açılınca uçup gitti şimdi burası sahipli dese biri inanmam artık hiç bir makina sinyal vermiyor ustalarında dediği gibi varlar yada yoklar inanç ve itikat meselesi zorla değil ama herşeyi de onlara bağlamamak lazım düşüncem kendime başıma geldsiği için yazdım saygılarımla

KOMAGENA
06-30-2009, 02:31 AM
s.a. arkadaşım tecrübe konusunda iddialı değilim sadece ben de adı önemli değil bir dedktörle ve çubuklarla arazide bir yer tesbit ettim hemde ne tesbit makina çınlıyor çubuklar kırılacak gibi oluyordu. başladık kazmaya 1 metreye geldiğimizde siyah kömür parçaları gibi toprakla karışık malzeme çıktı tamam dedik malı bulduk kazmaya devam daha da ateşli olarak
kazma boşta kalmıyor biri bıraksa biri kapıyor başlıyor kazmaya 1.5 metreyi geçtik makina yine sinyal veriyor devam. düz bir kapak misali kaya geldi ağaç tokmakla tıkladım kof bir ses boşluk anlamında aldık murçları tokmağı başladık kırmaya kaya yarıldı bize kalsa altından direk mal çıkacak ancak ikinci bir kaya daha onuda kırdık altından sağlam ana kaya tokmak ancak tozunu alıyor makina ve çubukları tuttuk tık yok kazdığımız yerden attıklarımızın üzerine tuttuk yine tık yok anladıkki bizim kırdığımız kayaların arasında bir gaz sıkışması yada boşluk vardı açılınca uçup gitti şimdi burası sahipli dese biri inanmam artık hiç bir makina sinyal vermiyor ustalarında dediği gibi varlar yada yoklar inanç ve itikat meselesi zorla değil ama herşeyi de onlara bağlamamak lazım düşüncem kendime başıma geldsiği için yazdım saygılarımla

s.a benim anlamadığım sen çıbık ile tesbit ettin sonra oraya makina tuttun ve sinyal verdi diyorsun.sonuçta gazmış uçunca gaz gidince sinyal kesildi diyorsun.yane makina gazadamı sinyal veriyormuş maden gibi orasını anlayamadım:)ben sana nekadar anlatsam senin kömür sandığın tılsımla dönüştürülmüş mal olabilir desem inanmazsın.ama senden ricam ozaman makinanın gaza sinyal verip vermediğini net birşekilde öğrenebilirmisin.:)saygılar

alemci1970
07-08-2009, 02:58 AM
s.a.ben bu kadar yıl ugraşirımda bu tılsım neyse bana gözukmez asıl tılsım üretılmiş dedektür veya cubukmudur alantaramamıdır onlarda fırmanın biri katalogunda yazıyor kazdıgınız yere tekrar tutmayınız bu işe gonul verenlere veya hobı yapanlara soruyorum tılsım bunun neresınde SAYIN ARKADAŞLAR bılgıye dayalı iş yapın elımden sadece gecmeyen radar sıstemlı makınadır paranızı sömurtmeyın. MAKINAYI ÜRETEN GUVENSE SANA BANA SATMAZ HERŞEY NASIPTEN GECER FAKAT NASIP SENIEVDEDE BULMAZ KAVALA ÖZGURLUK VARSA BUDA BENIM FIKIR ÖZGURLÜGÜM HERKESE SAGILAR

hira_pc
07-08-2009, 09:36 AM
s.a. tabikide ALLAH c.c. nasibine yazdıysa oda nasibinde varsa kimse ona engel olamaz... ama nasibinde yok ve sen onun icin ugras veriyorsun ALLAH c.c. dan istiyorsun diliyorsun yalvarıyorsun cünkü yüce rabbimizin her zaman her an gücünün yetmediği değiştiremediği hiç bişey yoktur işte bunun icin peşinden kostugun kovaladıgın mal üzerinde tılsımda varsa bunuda halletmek gerekir eger hocalardan yardımda alınması gerekiyorsa kesinlikle cinci hocalardan yardım almayınız... bulabilirseniz gercek ilimsahiplerini bulmanız gerekir ...

acemişansı
07-11-2009, 01:26 AM
s.a. komegena ustam bu arazi çalışmasında 4 kişi idik .hepimizde allaha şükür dini bütün insanlarız. tılsım büyü cin varmıdır dersen evet derim vardır kuranı kerimde ayet ile de bu açıklanmıştır. ama bu çubuk yada dedektötlerin tesbit yapıpta biraz kazdıktan sonra tekrar sinyal vermemesi olayı nedeni ile baya kas yaptığımdan kesinlikle kaya içindeki boşluklarda sıkışan toprak içinde sıkışan gazlara kanıtla değil ama tecrübe ile sinyal verdiğini söyleyebilirim . ama bu makina üreticisi ile de temasa geçip yazılı bir belge ile onların iddialarını da site de yayınlamak isterim.saygılarımla

KOMAGENA
07-11-2009, 02:23 PM
a.s peki diyelimki gazada alet ötüyor siyah kömür parçaları için ne diyorsun .ilk aklına gelen orada kamp ateşi yaktıklarımı.bunuda öyle olabilir dediğimiz zaman düz mantıkla.sonuçta düz mantıkla elimiz hep boş dönüyoruz:)hani derlerya askerliğin başladığı yerde mantık biter diye aynı olay define içinde geçerlidir:)saygılar

acemişansı
07-14-2009, 02:13 AM
s.a. bu çubuklar bu şekilleri bu işaretler 150 metre içinde başlıklı konumda göndermiş olduğum resimlerin olduğu yerde yön verdi yer verdi ama dediğim gibi boş çıktı haaa. biz belki defineyi bulamadık belki tılsımlı idi yada bişeyler oldu alamadık ama yaşadıklarım ve resimler derdimi anlatmaya yeter sanırım

DAYI
07-15-2009, 02:07 AM
selamünaleyküm acemi şansı çubukların bu şekilde duruşundan ne anlıyorsunuz sorabilirmiyim ne anlatıyor şu anda

ozooo
07-17-2009, 10:11 PM
s.a. bu çubuklar bu şekilleri bu işaretler 150 metre içinde başlıklı konumda göndermiş olduğum resimlerin olduğu yerde yön verdi yer verdi ama dediğim gibi boş çıktı haaa. biz belki defineyi bulamadık belki tılsımlı idi yada bişeyler oldu alamadık ama yaşadıklarım ve resimler derdimi anlatmaya yeter sanırım

s.a resimdeki yerdeki beyazlar kar mı? banamı öle geliyor kar sa nemli toprak bütün dedöktörleri şaşırtır yanılmış olmayınız? İNŞALLAH YANILMAMIŞSINIZDIR ama benim teorim zeminin ıslak olmasından dolayı singal lerin yaygınlaşıp bir nevi parazit akım oluşturması gibime geliyor BENİMKİ SADECE BİR FİKİR VE YORUM yanlış anlaşılmasın ltf

DAYI
07-18-2009, 01:06 AM
selamünaleyküm ozooo gözündende bişey kaçmıyo maşallah tesbitin doğrudur ıslak zeminde verimli olmuyo bu meretler
acemi şansınada bişey sorduk cevap alamadık bekliyoruz saygılar DAYI

mehmet
10-16-2009, 09:23 PM
delinin biri bir kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkartamamış derler işte bizim yaptığımızda bu

mehmet
10-17-2009, 06:29 PM
sayın zanzıbar3 harflilerin işi taşımışlardır ozaman alamazsın almak için iyi bir hocaya ihtiyacın var

murat_kafkas
10-18-2009, 10:09 PM
cin neylesin dünya malını allah yaratırken onları başka yaratmış insan işiyle alakaları olmaz dedektör minarelli toprağa ötüyodur ham toprağa çıkınca kesmiştir ötmeyi.

MEZARCI
11-07-2009, 09:23 PM
sayın ustalar arkadaşlar kardeşler define ile cinler ilgilenmezler hocalar definenin yerini bilseler kendileri çıkarır tılsım büyü fal hacı hoca cin üfürük yanlış şeyler tamam cinler vardır ve haktır kuran-ı kerimde cinlerden bahsediliyor ancak cinler söylentilerde olduğu gibi definelerle uğraşmazlar hiç kimsede büyü yapıp cinleri dfine bekçisi yapmaz cinlerde defineleri sahiplenmez beklemez
lütfen bu hurafeleri bırakalım ciddi olarak işimize bakalım söyleyenlerede aldanmayalım bu konuları anlatanlar sizden mutlaka bir maddi menfaati vardır aldanmayın bun tip insanlara güvenmeyin , ayrıca www.defineburada.com kurallarını mutlaka okuyun daha sonra konu açın teşekkür ederim saygılarımla

mezarcı

SEYRANİ
11-09-2009, 10:44 PM
CANSIZ MADDEYE CAN ŞEKİL vermek YÖNLERDİKMEK ALLAHA MAHSUSTUR
DEGİL PAPAZ BÜYÜSÜ PAPA NINDA BÜYÜSÜ OLSA RABBİM ALLAH DER GİRERİM ,
KURTULMAK LAZIM BU SAFSATALARDAN ARTIK MALI BÜYÜLEMEK DEGİLDE BÜYÜLÜ SÜSÜ VERMEK OLE GÖSTERMEK BU DİNSİZLERİN YAPTIGI BAŞKADA Bİ HALT DEGİL

MEZARCI
11-13-2009, 12:15 PM

ZANZİBAR KARDEŞİM SEN BU FİLMİ SEYRET SONRA TEKRAR GÖRÜŞELİM

http://www.sinemavideo.com/videos/1759018458/umut---yilmaz-guney.html

MEZARCI

akın1
11-13-2009, 09:13 PM
değerli kardeşim şimdi hocanın biri gelse deseki
git köprüden aşağı kendini at?
cinler seni korur dese
atarmısın,atmazmısın
ben böyle olaylara sadece :D:D:cool:

JOVİYANUS
11-14-2009, 06:22 PM
yav onlar gerçekten oyle bir maharete sahip olsalardı kendileri sizi bulmazlar haber bile vermeden gider alırlardı.inanamyın boyle safsatalara ayetel kürsi okuyun devam edin.cihaza gelince en iyisi bile yanılıyor mineraller yanıltabiliyor.hemen boyle oldu diye 3 harflilerin günahını almayınız be abim be.

umutkzc
11-16-2009, 10:24 PM
kardeş beni ara çok ii hoca var sahipli definenin suresi var yardımcı olrum

sag-giga
12-27-2009, 02:28 AM
Kardeş dediğin varlıklarla ilgili; Kuran'daki ayetleri dikkatle okumanı tavsiye ederim. Allah'ın adının geçtiği herhangi biryerde sana hiçkimse hiçbirşey yapamaz. Yolcu34 arkadaşın dediği gibi taşla karışık bir maden kütlesi olma ihtimali akla uzak değil....

kayzer1915
01-06-2010, 01:17 PM
bu tür uslubların sitede kullanılması yasaktır . her kes kendi yaptığı işten sorumludur YAZIYI SİLEN VE BU YAZIYI SİLEN DAYI

sarigöllübaho
03-16-2010, 05:42 PM
selamunaleyküm arkadaslar benim size bir sorum olacak annem bi rüya görüyor rüyasinda ona deniyor ki kapinin orada mal var diye ama onu almak icin kan akitmaniz lazim yani erkek evladinin ben yani annemde yok olmaz falan diyor,rahmetli babam ile bu konuyu paylasiyor babamda orayi esiyor yilan yumurtalari cikiyor ne anlama geliyor bilen var ise ltf cevab tskler ederim arkadaslar saygilarimla