PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tümülüsün Heybetlisi (video)

ilkim111
04-19-2009, 12:32 AM
http://video.google.com/videoplay?docid=-6800371881505570473&ei=vkXqScSBIo6y-Aa6rKGaBA&q=t%C3%BCm%C3%BCl%C3%BCs

Defineci bir arkadaşımızın internet ortamı ile paylaştığı heybetli bir tümülüsün videosunu bende www.defineburada.com ailesi üyeleriyle paylaşmak istedim. Kısa bir video gösterimi olsada tümülüs oldukça belirgin ve heybetli gözüküyor. İyi seyirler...

hira_pc
04-19-2009, 02:03 PM
s.a ilkim usta emeğine saglık acaba bunun yanında baska tümülüs varmıydı yolu üzerinden gecirdikleri:D

monoton35
04-19-2009, 03:20 PM
emeğin çok olan bi sitenin yöneticileride görsünler gezmek görmek paylaşmakla olur her önüne gelene adminlik modluk verip o verdiğin modlar adminler hakkını vermez ve prestij için kullanırlarsa onu bunu siteden atmak için kullanırlarsa şişirme mail adresleri ile bu siteye binlerce üye var deyip reklam almakla olmuyor sen bi site açta görsün define alemi site nasıl yapılır kardeşim elini attığın site yükselişe gidiyor umarım kendi emeklerinin karşılığını alacağın bi site kurup muaffak olmandır dileğim senin için en iyisidir allaha emanet ol senin gibilere bu alemin ihtiyacı var

efsane
04-19-2009, 03:41 PM
gerçekte ellerine sağlık ustam çok iyi bir örnek olmuşsunzu ALLAH nazardan saklasın ustam hiç boş durmuyorsunuz sürekli koşduruyorsunuz

DAYI
04-19-2009, 05:47 PM
emeğin çok olan bi sitenin yöneticileride görsünler gezmek görmek paylaşmakla olur her önüne gelene adminlik modluk verip o verdiğin modlar adminler hakkını vermez ve prestij için kullanırlarsa onu bunu siteden atmak için kullanırlarsa şişirme mail adresleri ile bu siteye binlerce üye var deyip reklam almakla olmuyor sen bi site açta görsün define alemi site nasıl yapılır kardeşim elini attığın site yükselişe gidiyor umarım kendi emeklerinin karşılığını alacağın bi site kurup muaffak olmandır dileğim senin için en iyisidir allaha emanet ol senin gibilere bu alemin ihtiyacı var

selamünaleyküm dostlar ilkim ustaya teşekkür ediyoruz eline sağlık diyoruz allah kalemine ve tabi bu işi yaptığına göre cebinede güç versin rabbim ne muradı varsa versin emeklerini zayi etmesin diye devamlı ustayı övüyoruz tabi layık olan övülür medh edilir . yani ustanın kıymetini sitede bilmeyen yok monuton usta kendisine sitede her türlü görevi teklif ettik kabul etmedi genede vermeye hazırız ve zorla kendimm onur konuğu yaptım i. diyeceksin bunları neden söylüyosun .. bizler kadir kıymet bilmeyen insanlar değiliz ve sitemizdeki sayaclardada en ufak bi yanlışlık yoktur .biliyorum sen bu site için konuşmadın ama bilmeyen dostlarada açıklamak benim vazifem.çünkü yanlış anlama olabilir ya sen bu yazıyı burda yazmayacaktın yada ben bu yazıyı yazmam gerekti saygı ve hürmetler DAYI

monoton35
04-19-2009, 07:13 PM
sizin siteniz için söylemediğim açık bunu belirtmeme gerek olmadığını düşündüğüm için bu site değil açıklamasını yapmadım site ismini vermiyeceğim onun için geldiği site de bunların yaşandığını ve emeğinin oldukça fazla oluğu için söyleme gereği duydum bu site için asla bişey söylemiyorum ama yeniyim bu sitede tanımıyorum bilmiyorum bundan sonra buradayız

DAYI
04-19-2009, 07:27 PM
selamğnaleyküm dostum bende anladım ama diğer üyeler için açıklama yapmam gerekti hoş geldiniz başımız üstünde yeriniz var saygılar

monoton35
04-19-2009, 07:30 PM
elimde biçok işaret var onlarıda site içinde paylaşır arkadaşlardanda yorum isterim

DAYI
04-20-2009, 10:42 PM
selamünaleyküm kardeşim elimizden geldiği kadar aklımızın erdiği kadar yardım etmeye çalışırız sen at yeterki

turk30
04-21-2009, 11:49 AM
iklim111 evet heybetli bir tümülüs ben ilk izlediğimde aklımdan geçeni yazayım acaba yol yapımında tümülüsün ziyaretçisi olmuşmudur diye düşündüm. hira_pc ustanın yazısını okuduğumda da o nada hak verdim..

SEYRANİ
04-22-2009, 07:44 PM

ben biliyorum kardeşim senin hangi siteden bahsettigini