PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayan ve Erkek Cinsel organı içiçe

zağros35
05-10-2009, 06:49 PM
Tüm ustalara selam.
Değerli ustalar bayan ve erkek cinsel organı içiçe neyı anlatiyor.
Birde müjdesi nerede olur ve ana parası nasıl alınır.Resimleri bir hafta sonra çekıp siteye yüklerım.
Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

SEYRANİ
05-10-2009, 07:01 PM
zağros35 KARDEŞİM BU İŞARETLER GENELDE AYRI OLUR AMA SEN İKİSNDE BİRDEN GÖRDÜYSEN GÜZEL AMA BİR O KADARDA ZOR VE TEHLİKELİ BİR GÖMÜDÜR VE SON NOKTADIR 10 METRE ÇEVRESİNİ GÜZELCE BİR ARAŞTRMAN GEREK SEN YİNEDE RESİMLERİ KY BAKALIM NE DEMEK İSTİYOR BAKALIM Bİ

hira_pc
05-10-2009, 07:08 PM
s.a. seyrani usta gerekenleri söylemiş birde resimlerini görmek daha saglıklı olacaktır... saygılar

DAYI
05-10-2009, 07:11 PM
zağros35 KARDEŞİM BU İŞARETLER GENELDE AYRI OLUR AMA SEN İKİSNDE BİRDEN GÖRDÜYSEN GÜZEL AMA BİR O KADARDA ZOR VE TEHLİKELİ BİR GÖMÜDÜR VE SON NOKTADIR 10 METRE ÇEVRESİNİ GÜZELCE BİR ARAŞTRMAN GEREK SEN YİNEDE RESİMLERİ KY BAKALIM NE DEMEK İSTİYOR BAKALIM Bİ

selamünaleyküm seyrani doğru söylüyorsun resimlere bakalım bi inşallah çözeriz saygılar....

meçhul
05-21-2009, 10:55 PM
erkegin ve kadının mezarı iç içe demek tir. resmin bulunduğu kayada su kanalını takip et,suyun aktığı yönü bul döküldüğü yer hedefindir genelde üstte erkek altta kadının mezarı vardır.kolay gelsin emi

zağros35
05-22-2009, 05:50 PM
Slm.Usta bu işaretın tılsımlı olduğunu duydum doğrumu aceba.

meçhul
05-22-2009, 06:26 PM
Slm.Usta bu işaretın tılsımlı olduğunu duydum doğrumu aceba.
sen kendine güveniyorsan ,kalbin temizse,inançlı isen ve de süre okuyabiliyorsan.,sana yaradanın izniyle hiç bir varlık ,tılsım,büyü etki edemez.ben hiç duymadım böyle işaretlerin tılsımlı olduğunu ya ALLAH ya BİSMİLLAH de YARADANA SIĞIN nur suresini ve felak suresini oku gerisini ALLAH a bırak emi:cool::cool::cool: