PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S.a arkadaşlar bi el atın hele...

değirmenci baba
05-17-2009, 06:07 PM
S.a arkadaşlar; sitenize yeni üye oldum bismillah deyip bi konu açayım dedim size birkaç resim sunacağım, bu resimlerin bir kısmı ormanlık bir alanda bir kısmıda buraya yakın bir köyde çekildi. Yorumlarınızı bekliyorum üstadlar.... kolay gele

değirmenci baba
05-17-2009, 10:04 PM
arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

Mağaracı16
05-17-2009, 11:56 PM
A.selam değirmencibaba.
H.geldiniz sitemize.Ben yorum yapamıcam bu işlerden daha pek anlamıyorum.Onun için kusura bakma.Ama bu güzelliklerin bazıları ormanda demişsiniz.Yani ormanın içinde ortalıktamı bunlar?

honuslu
05-18-2009, 01:08 AM
s.a

ilk üc foto sütun mezarla bir alakasi yok son resimde bina yapisi ve önünde de kopmus süslemeler kayda deger bisey yok selametle

hira_pc
05-18-2009, 10:13 AM
s.a. değirmenci baba öncelikle sitemize h.g. ilk iki resim honuslu ustanın dediği gibi sutun ayakları bunların nerden cıktıklarını biliyorsan o bölgede calısma yapmanı tavsiye ederim...

değirmenci baba
05-18-2009, 03:12 PM
ewt arkadaşlar bunlar ormanda ve ortalık yerde fakat bulundukları yeri görmek yada bulmak biraz zor insan ayağı değmemiş bir yerdi benim ayaklar deinceyedek... Ayrıca bu alanda birde bu var....

SEYRANİ
05-18-2009, 03:31 PM
değirmenci baba bunlar sutun babası çok eskiden yıkılmış birmekan başka civarında bi araştırma yap bakalım
o son resimde osmanlı dönemi de adamın bir mezar taşı

kayipkepenek
05-18-2009, 11:38 PM
taşların manası şu
yaşanılan bölgede güzel bir malikane varmış zamanında
bu saray bile olabilir
giriş kapısı sonrası direk sutun altları
bence güzel bir mekan
araştırılmaya değer

meçhul
05-19-2009, 07:25 PM
güzel sütun ayakları mevcut fena degil .
yalnız soldan üçüncü resim farklı o resim saray kalıntısı degil degirmen taşı dır.gömü ifade eder etraflıca foto çek yardım bizden taktir ALLAH (C.C)INDIR.BOL ŞANS EMİ