PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım

basilas
06-13-2008, 10:33 PM
kara tepenin yerini buldum sanırım.tepenin üzerinde kalın bir zincir buldum toprağın icine gömülüyor.biraz eşeledim ama çok derin galiba.yardımcı olun bilgiye ihtiyacım var...saygılar......

kandela
06-13-2008, 11:50 PM
Selamlar basilas kardeşim,

Bu karatepe benim bildiğim trakyada yedi bölge sınırları içerisinde konuyu birazdaha açarsan yardımcı olacak arkadaşlar bulunacaktır sanırım.

Saygılar,

hira_pc
06-14-2008, 10:19 AM
s.a. arkadasım bu işaret tarkya veya bursa civarlarındamı...
wolcan cok kurnazca şasırtıcı işaretler yapmıs kara tepe akıncılar tarafından kullanıldıgıda söylenir yani wolcanla alakası yok ta denilir ama tabikide arastırmakta yarar vardır.

Kara Tepenin üzerinde bir kırık tekne olamalı kırık tarafında düşen yanında karacalılık icinde yarım metre civarlarında mahsen kapagı olmalı...

Tepe nin altlarına dogru üç ayrı kaynak oldugu söylenir ayrı olmalarına ragmen hepsi bir dereye ilerde akmaktadırlar...

Kayıtlara göre sivri bir yer vede denizi gören bir yer kara tepenin eteklerine dogru veriz tepeler sazlı ve katır bogan gölleri olmalı...

geniş arastırma yapmalısın kayıtlara uyuyormu diye bir kayıt cıktısı alıp incelemelerde bulun arkadasım...

ALLAH yar ve yardımcın olsun bol sanslar

detay
01-18-2009, 03:23 AM
ustalar bu kayıtlar dogrumu acaba ne dersınız bu konuda
sızler cevaplayın bende sıze bır kac sey soylıyecem

istihkam
01-18-2009, 03:39 AM
detay kardes sendogruluguna ne kadar ınanıyorsan sahsen bende o kadar ınanıyorum.

hira_pc
01-18-2009, 02:17 PM
bana göre bu belgelerde dogruluk payı var ama carpık sekilde bazı yerleri değişmiş şekilde diye düşünüyorum vede bu yerlerin hepsi tılsımlı yerlerdir Wolcan sekiz papaz ve üç hocayla dolasan biriymiş ama belgelerde bunlardan söz eden yok yani gömüyü hazineyi bıraktıgı yerleri hep baglatmıs güzel tılsımlar yaptırmıs gel gelelim belgelerde bundan söz eden yok ....