PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : minelab explorer se

obinan
06-02-2009, 11:03 PM
s. a. minelab explorer se bu dedektoru kullanan yada bılgısı olan bırınden artılarını eksılerini ogrenebılırmiyim

ozooo
06-05-2009, 09:38 PM
s. a. minelab explorer se bu dedektoru kullanan yada bılgısı olan bırınden artılarını eksılerini ogrenebılırmiyim

s.a
http://www.mdcelektronik.com/explorer.html

1,5khz ile 28 degişik frenkansla çalışması biraz düşündürücü bu adresleri bir incele ben kullanmadım ve kullananıda duymadım cevremde araştır siteyi incele bu dedöktör hakkında pek yardımcı olamadım kusura bakma

obinan
06-05-2009, 10:23 PM
onemli degil ılgılenmen yeter. aradıgım cıhazı bulamadım cok genıs bır alan uzerınde calısacagım ıcın nasıl bır makına kullanmam gerektıgını bılmıyorum o yuzden arastırıyorum bı onerınız varmı

ozooo
06-06-2009, 12:38 PM
onemli degil ılgılenmen yeter. aradıgım cıhazı bulamadım cok genıs bır alan uzerınde calısacagım ıcın nasıl bır makına kullanmam gerektıgını bılmıyorum o yuzden arastırıyorum bı onerınız varmı

s.a valla durumların nasıl bilmem ama....! eyer geniş kapsamlı diyorsan iş bitirisin diyorsan...! param vardiyorsan.....! ben EXAMINER alderim benim görüşüm ama ufak çaplı araştırmalarsa piyasada işini görebilecek birkaç dedöktör var NOKTA106 gibi benim önerim bu düşüncem bu iyigünler

http://img240.yukle.tc/images/825EXAMINER.jpg (http://www.yukle.tc)

ozooo
06-06-2009, 02:50 PM
http://www.atomdedektor.com/examiner_dedektor.asp

mucit nedim
07-06-2010, 05:52 PM
Ne öğrenmek istiyorsun? çok çok iyi bir makınadır... Tkıldığın tarafları sorarsan yardımcı olabilirm

synnada
07-17-2010, 09:28 PM
s.a valla durumların nasıl bilmem ama....! eyer geniş kapsamlı diyorsan iş bitirisin diyorsan...! param vardiyorsan.....! ben EXAMINER alderim benim görüşüm ama ufak çaplı araştırmalarsa piyasada işini görebilecek birkaç dedöktör var NOKTA106 gibi benim önerim bu düşüncem bu iyigünler

http://img240.yukle.tc/images/825EXAMINER.jpg (http://www.yukle.tc)

GÜLDÜRME ADAMI BOL BOL SPOR YAPARSIN NE NOKTASI NE 106 SI.:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

ozooo
08-20-2010, 04:55 AM
GÜLDÜRME ADAMI BOL BOL SPOR YAPARSIN NE NOKTASI NE 106 SI.:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

s.a paraya göre köfte arkadaşım ozaman açasan kesenin agzını orj okm alacan ama onada bahana bulunur bulunamayınca bu böle geldi böle de gider delta pulse goldensabre hammer nokta goldenkinğ garrett jeosonar Goldmaster, Fisher ve daha 100lercesi 5 para etmez definecilerin gözünde gerci okm exp 3000-4000-5000 bile etmiyor bulamayınca her nekadar fiyatı 10.000tl den başlasada sizler önerin ozaman

synnada
09-07-2010, 06:21 PM
s.a paraya göre köfte arkadaşım ozaman açasan kesenin agzını orj okm alacan ama onada bahana bulunur bulunamayınca bu böle geldi böle de gider delta pulse goldensabre hammer nokta goldenkinğ garrett jeosonar Goldmaster, Fisher ve daha 100lercesi 5 para etmez definecilerin gözünde gerci okm exp 3000-4000-5000 bile etmiyor bulamayınca her nekadar fiyatı 10.000tl den başlasada sizler önerin ozaman

evet kardes keseye gore ama senın övdügün 106 nın fıyatı 1100 ile 1400 arası satılıyo maharetlımı onu burada desem nokta dusmanı ılan edılırım cunku ben kullandım ve bolbol tarlayı çapaladım belese marabalık yanı :D
bana dersenkı varmı onerın ben derım kı alacagına bu meshur marka yerıne al tesero tejon yada ne bıleyım whıte's pro 6000 en ıdeal ve cogu cıhaza da nal toplatır bu benım fıkrım kullandıgım ıcın :cool:

ozooo
09-10-2010, 08:22 PM
evet kardes keseye gore ama senın övdügün 106 nın fıyatı 1100 ile 1400 arası satılıyo maharetlımı onu burada desem nokta dusmanı ılan edılırım cunku ben kullandım ve bolbol tarlayı çapaladım belese marabalık yanı :D
bana dersenkı varmı onerın ben derım kı alacagına bu meshur marka yerıne al tesero tejon yada ne bıleyım whıte's pro 6000 en ıdeal ve cogu cıhaza da nal toplatır bu benım fıkrım kullandıgım ıcın :cool:

600tl nokta 106 istermisin sıfır 2 yıl garantili?

synnada
09-10-2010, 09:43 PM
ben sana 400 e vereyım faturalı hemde...

DAYI
09-11-2010, 08:19 PM
Ya ben de sizin ne dediğinizi anlamadım

goldman
09-18-2010, 10:16 PM

s.a. ozooo kardeş. nokta 106 hakkında bilgi alabilirmiyiz? veya bir link veririmisin, oradan incelesek. bu dediğin fiyata nereden alabiliriz? ilgileniyorum. selamlar sagılar

ozooo
09-19-2010, 05:13 AM
Ya ben de sizin ne dediğinizi anlamadım

anlayılmayacak birşey deyil dayı PARAYA GÖRE KÖFTE.VEYA HERGÜZELE BİR KUSUR MİSALİ nokta 106 600tl mevcut yabancı forumlardan direk getirtebiliyorum arkadaşda cihaz hem pahalı hemde yaramaz oldugunu söyledi bende dedim hergüzelin birkusuru var okm exp 4000 in bile bununmu olmucak öle işte tartışma değil aslında ifade edememe
hem daha iyisi varsa ALLAH RIZASI İÇİN EKLESİNLERDE MİLLETDE YARARLANSIN ne diyeyim

synnada
09-21-2010, 10:21 PM
anlayılmayacak birşey deyil dayı PARAYA GÖRE KÖFTE.VEYA HERGÜZELE BİR KUSUR MİSALİ nokta 106 600tl mevcut yabancı forumlardan direk getirtebiliyorum arkadaşda cihaz hem pahalı hemde yaramaz oldugunu söyledi bende dedim hergüzelin birkusuru var okm exp 4000 in bile bununmu olmucak öle işte tartışma değil aslında ifade edememe
hem daha iyisi varsa ALLAH RIZASI İÇİN EKLESİNLERDE MİLLETDE YARARLANSIN ne diyeyim
sevgılı ozooo kardesım kırıcı kelıme kullandıysam ozur dılerım ama soyledıgın cıhazı duyunca ınan ona dellendım neden dersen ben o cıhazdan aldım olmuyo olmuyo yanı bende kusurmu var dıycem benım dısımda kı kullanan sahıslarda hemfıkırız haa bana dersen yanı benım sahsı fıkrım tesero tejon::mınelap ex 2 yada su an kullandıgım whıtes pro 6000 xl yanı ben aslında onu demek ıstedım
yoksa kımsenın fıkrı ıle alay edecek degılım bakarsın benım fıkrımede gulen vardır saygılar....

goldman
09-22-2010, 11:24 AM

s.a. ozooo kardeş sana özel mesaj yazamıyorum, mesaj kutun doluymuş. seninle irtibat kuracağım bir telefon veya mail adresi verebilirmisin? saygılar

ozooo
11-15-2010, 04:14 AM
sevgılı ozooo kardesım kırıcı kelıme kullandıysam ozur dılerım ama soyledıgın cıhazı duyunca ınan ona dellendım neden dersen ben o cıhazdan aldım olmuyo olmuyo yanı bende kusurmu var dıycem benım dısımda kı kullanan sahıslarda hemfıkırız haa bana dersen yanı benım sahsı fıkrım tesero tejon::mınelap ex 2 yada su an kullandıgım whıtes pro 6000 xl yanı ben aslında onu demek ıstedım
yoksa kımsenın fıkrı ıle alay edecek degılım bakarsın benım fıkrımede gulen vardır saygılar....

s.a kusura bakmayın forumda uzun sure olmadıgımdan ancak cevap yazabildim
bakın benim burda sadece insanlara yardımcı olmaktı amaçım kimseden bir beklentim olmadı ama anladımki şu birgerçek herkez kullandığı makinayı övüyor
sizin örnek verdiğiniz makinalarada lazfım yok çünkü kullanıcıya ve yere göre her cihazın avantajıda vardır dej avantajıda vardır şimdiye kadar isim verip kötülemedim ama 106 ps tr sıfır fiyatı 3000-3500 arası hem fikirmiyiz bu avrupada 300 euro yani 600tl tekabüldür tr de satılanlarla farklımıdır? hayır aynı şema aynı frekans aynı sistem buyrun videoyada bakın ben bu cihazı övmedim ama herne hikmetse herkezin dilinde bir video çekimi ve biraz reklam eh birazda dilden dile aha sonuç buyrun seyredin

http://espanol.video.yahoo.com/watch/7091333/18458159
bana kalsa delta pulse hernekadar pulse sistem olsada herne kadar ayrım olmasada en azından 100 tl bile satılıyor ve en azından yalandan ayrım yapmıyor neyse o yani
tesero bense çok güzel bir cihaz ama her güzel gibi onuda kötüleyen var kötülenmeyen cihaz yok çünkü her cihazın adı aynı çalışma sistemi aynıda olsa kullanıcı sı farklı '''''49 tllik DEDÖKTÖR hammer op1-2-3 '''''''
ideal bir cihaz ama kullanım alanını bilirseniz TEKTEKTE zeminin nemli olmasına aldırmıyor cihaz fazla ayarmayarla debelleşilmiyor ve enönemlisi modifiyeye açık yani üzerinde ugrasılsa bobin ve omaj omap konusunda çok daha kaliteli bir cihaz olur

sayın synnada arkadaşım tek ortak olduğumuz konu şudur ki benim görüşüm
kimse kullandığı cihazı kötülemez aksine met eder
dedöktörlerden biz kullanıcıların randuman almama sebeplerinden birkaçı

1:kesinlikle TÜRK OLDUĞUMUZ İÇİN bizim için göşteriş ve marka ya aldanıyoruz buda bizi husrana ugratıyor
2:dedöktör alırken ne çalışma frekansına nede kullanım alanlarına dikkat etmiyoruz dedöktör kullanan birine sorun cihaz kaç frekans ile çalışıyor o ne der?
3:dedöktörlerin çoğu yüksekgerilim hattı ıslak zemin ve karışık toprakda sapıtırlar nedeni dedöktör alan kişinin nerede kullanacagını bilmemesi ve satışının belirtmemesi
4:ister 49 tl olsun ister 490000tl olsun ilk soru altın ayrımlımıdır ?
direk sadece altına duyarlı bir cihaz yoktur degerli olan objelere tepki verir onlarda ALTIN-GÜMÜŞ-BAKIR-BRONZ gibi lakin altın altın başka söz yok
5:varsın benim eklediğim 49tllik cihaz peş para etmez diyelim kaybedilecek ne var ortada 49tl benim karım varmı yok tek amaçım 3000tl verip bir bayloza tenekeye altın diyen cihazı alıp pişman olmaktansa 49 te verip varın nal civi toplayın enazından tercübe kazanmış olursunuz ve pişman olmazsınız
son olarak BİZİM İNSANIMIZA NE VERİRSEN VER HANGİ MARKAYI VERİRSEN VER BİRŞEY BULAMAZSA O PEŞ PARA ETMİYOR OLUYOR

BELKİ BENDE YANLIŞANLADIM seni kusura bakma ama gerçek bu hakikatten 3500tl nerde 49tl nerde maliyeti ucuz diye yapmaya bile tenezzür etmeyenler var çünkü ucuz para etmez anlamında 3500 tllik cihazların sizce maliyeti nekadardır kdv bile içinde yer çatlasın 600tl oda tüm aparatları ithal oldugu halde

ŞİMDİ SİZDEN TEK BİR İSTEGİM VAR YUKARIDAKİ 2 VİDEOYU SEYREDİN aradaki fark ortada birini oto tamirci bir arkadaşımız toplamız digeri dünyaca ünlü bir marka biri 49tl-diğeri 3500tl artık bukadar açık ve belirgin olan bir şeye halen laf edilirse birdaha tövbeler olsun yazarsam varsın ben kötü olayım HAKI RAHMAN BİLİYOR herkezi ALLAHA EMANET OLUN istemeyerek birini inçiltdiysem kusura bakmasın affetsin HAKKINIZI HELAL EDİN

ozooo
11-15-2010, 04:24 AM

S.A SON OLARAK arkadaşım ben o cihazı övme maksatıyla örnek vermedim aslında sadece hergüzelin kusuru var mahetinde sölemiştim ama ya ben ifade edemedim yada yanlış anlaşıldı
şubir gerçek

SADECE DIŞINA DEĞİL içinide bilmeli İSTERDİMKİ 49tllik cihazı yapın ve karşılaştırın inşallah fırsatınız olur yaparsınız cihazda ayrım yok ama farklı metallerde farklı ses çıkarma niteliği var kulaklık ile kullanırsanız en azından emin olun balyoza altın demiyor ve belirli tercübe ve kullanımdan sonra ayrım modülü kesinlikle kullanıcı oluyor duyduğu ses tonu ile öle tercübe etmiş kullanıcılar varki adam sesi duyar duymaz burdaki yaramaz metal diyebiliyor işte gerçek kullanıcı tercübe ile cihazını kontrol eder bir dedöktör satın alır almaz araziye koşmaz önce test eder tanır mantık yürütür kaçımız cihaz aldıktan sonra bagda bahçede kendine parkur hazırlayıp testler yaptı? veya yapıyor kimse alan koşuyor dağa bayıra seçke imkanım vaktim olsada sizler için arazi testi yapıp ekleyebilsem ama aylardır işlerimden başımı kaldıramıyorum ama inşallah fırsat bulmaya çalışıp ispatını yapacagım ALLAH ın İZNİYLE

misafir48
12-28-2010, 03:41 AM
SELAMLAR,,

whtes pro 6000 tek tek için güzel cihazdır en azından ayrımı çok güzel noktanın hangi ürünü olursa olsun hem tektekçileri hemde toplu mal arayanları canından bezdirdi yok alan taramasıymış yok golden kink,iymiş yazık bu milletin söğüşlendiği nokta gurubu işin üçkağıtçılığını çalıştıkları kadar define camiasından kazandıkları haram paralardan yatırım yapıpta işe yarar bir cihaz üretmeyi niye denemiyorlar söylenecek çok söz var lakin vakti gelince hepsi gerektiği zaman yazılacak belgeleriyle ,,

saygılarımla ,,,