PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acillllllll Lütfen Bunu Yorumlayın Ustalar Profesörler Bu İşaret Ne Anlama Geliyor???

Muro23
06-19-2009, 06:03 PM
1_ Şimdi Bir Taş Var Üstünde Yumurta İşaretine benzeyen bir yuvarlak var ben o kayanın altı oyma olabilir die biraz kazma salladım Sonra Baktım Bişey Gözükmüor Sonra Kayaya oturdum dinleniodum bir baktım o yumurta işaretinin tam karşısında eski saray var yaşayan uygarlıkların sarayı bir işaret ama ne anlama geliyor acaba bu Lütfen Yardımcı OLUN :(

2_Ormanın İçinde Bir Kaya Var 1.5 cM felan Büyüklügü var etrafında küçük taşlar var hemen hemen hepsi aynı boyutta kare şeklinde örmüşler Ortada büyük bir kaya var acaba bu ne işareti olabilir Kayada Dibinee Doğru Biraz Aşağıya çökmüş Büyük Kaya Lütfen Bir Yardımcı Olun :(

Pazartesi BU İşaretlerin yanına gidecegim lütfen Acill yardımmm

keopss
06-19-2009, 07:03 PM
resim cekme imkanin varmi?

Muro23
06-19-2009, 10:28 PM
Ustadım Var İmkanım Ama Anlattıgım yer uzakta pazartesi gidecegim 1 ay sora gelecegim ama internet bulma imkanım olursa iletişim kurarım ama sence ve sizce arkadaslar tahminen ne olabilir bu ? Arkadaşım eger tahmin edemiosanız bile bana e mail adresinin verin ben size ulaşabildiim zaman resim gönderem 1 ay içinde ama eger bilginiz veya tahmininiz varsa yardım lütfen

meçhul
06-19-2009, 10:43 PM
mezarişareti olması muhtemel amaaa resim siz yanlış yölendirmeyelim!!!!!

istihkam
06-19-2009, 11:12 PM
sevgılı kardesım;
işaret dogayla ıcıcedır yerıne ve konumuna gore deger ve anlam kazanır bu nedenle resım attıgınız takdırde ılgılı sorulara cevabımız daha net olur

1- yumurta seklındekı ısaretınız muhtemelen oymadır ve bu ısaretın tam karsısında saray dıyorsunuz,
bu durumda ısaretınız bır mezar vermektedır yıne yukarıda dedıgım gıbı bu mezar yerıne ve konumuna gore nasıl bır mezar oldugunu belırtır,

mesela;
bu ısaretınız yamactan asagı belırgın bır duzlukte ıse; bır mahzenı verır ve uzerındekı kanal ısaretı mahsenın havalandırmasına atar senı havalandırması sıkıstırma cok hafıf tumsek bır kaya kutlesıyle kapatılmıstır kanal ıstıkametınde 2-3 m mesafedekı yerdekı kayayı kırdıgınızda havalandırma cıkacaktır.

yok yamactakı duzlukte degıl ıse;

yıne bır mezar verır havaya bakıyorsa yanındakı ıkıncıl ısaretle yon alırsın karsıyta bakıyor ıse baktıg ıstıkamette yogunlasmalısın ( ıkıncıl ısaretı yok ıse)

2- sorunuz yıne mezarlık alanı degerlı yahut degersız mezar nerededır anlatımlarınız ıtıbarıyle resım cektıkten sonra bakalım sevgıler.