PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Götüren hamudu ile götürüyor:):)

KOMAGENA
07-10-2009, 10:58 PM
http://www.izlesene.com/video/amator-define-robiscik-farki-ile/389717 İŞTE SİZE GÖTÜREN NASIL GÖTÜRMÜŞ İZLEYİN:)AMAN ARKADAŞLAR ELİNİZDEKİ İŞARETLERİN DEĞERİNİ İYİ BİLİN BULMADAN İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYIN :)

ozooo
07-17-2009, 06:43 PM
S.A bende birşey ilave edeyim mümkün oldugu kadarda kurcalayıp tahrip etmeyin araştırın tek agızdan degil işi bilen 3-5 agızdan işaretler tahrip için yapılmamıştır

DAYI
07-19-2009, 01:19 AM
selamünaleyküm dostlar bencede doğru söylüyosunuz definecinin kötüsü işaret tahrip eder bilmediğin şeye garanti gözüyle bakmadığın zaman dokunmayacaksın ki senden sonra gelen birisi belki bilir ve faydalanır

meçhul
07-19-2009, 08:55 PM
bütün hıristiyanlar özellikle papaz ve rahipler hazine ve altınlar gömüsü hakkında harita,yazı ve işaret bırakarak arşiv oluşturmuşlar;bu arşivler şu anda vatikan ve fener rum patriğinde mevcutturlar;bundan yıllar önce başımdan geçen iki anekdotu belirtmeden geçemeyeceğim; 1--vatikan tarafından görevlendirilmiş şahıslar ellerinde harita ile gelerek önem verdikleri işaaaaaret ve yerleri bulmasınlar diye kırıp.yok etmek işlemine devem ettiklerini öğrendim;2-- yunanistanda Türk biri ile karşılaşan yaşlı bir yunan türklerin sokak elektirik direkleri som altından ve kadınları altın terlikler ile mi dolaşıyor ? demiş;tabiki Türk hayır deyince iiyii müslümanlar daha bulamamışlar gerçek hazineyi demiş.bu hazinenin büyüklüğü ve çokluğu tahmininize bırakıyorum.bu hazinenin bolu civarında bolu dağlarında saklandığı söylenmektedir.!!!! bir bulunsa Türkiyenin ne borcu kalır nede Türkiyede fakir kalır bir düşünelim emi:cool::cool::cool:

detay
07-24-2009, 04:05 PM
arkadaslar bende konıuya katılmak ıstedım
ben bursa lıyım bızım burada dag koyunde sımdı vefat eden abımıze
bır fotograf makınası vermısler bızım burada 4 tane rum koyu var hepsıde zengınmıs herneyse
bu adam fakır bır koy korucusu kırdıgı her ısaret basına 1000 lıra para odemısler tabıkı bu olay 1978 ve 1980 senelerı arası
once fotosunu cekmıs sonra kırmıs tabıkı bu adam ısaret olduklarını bıle bılmıyormus adam o kadar işaret kırmıskı 100 de 90 sınını temızlemıs
ilginç olanı ise adam devlet yaptırdı dıtor ama devletın yaptıracagına ben ınanmıyorum hele o yılllarda sızler ne dersınız arkadaslar

solmaz
09-05-2009, 11:43 PM
TEKRAR TEKRAR OKUNMASI GEREKEN DOGRU BİR BİLGİ PAYLAŞIMI.

selamünaleyküm dostlar bencede doğru söylüyosunuz definecinin kötüsü işaret tahrip eder bilmediğin şeye garanti gözüyle bakmadığın zaman dokunmayacaksın ki senden sonra gelen birisi belki bilir ve faydalanır
HAK EYLERSE KİŞİNİN İŞİNİ MERMERE GEÇİRİR ÇÜRÜK DİŞİNİ…
HAK EYLEMEZSE KİŞİNİN İŞİNİ, PASTA YERKEN KIRAR AZI DİŞİNİ

Sevgili dostlar yukardaki yazıyı tekrar tekrar okudum. İşte tüm definecilerin ortak bir noktada buluşup dogru bilgi paylaşımında temel taşını oluşturan bir bilgi paylaşımı.Bu ve benzeri dogru bilgileri tekrar tekrar okuyup düşünmekten korkmayalım. bunlar bulunmaz bilgi hazinesidir defineciyi dogrularda buluşturur. Defineciye bu ve benzeri dogru bilgileri veren can düşmanımda olsa elinide ayagınıda öperim. Tüm defineciler adına sizi kutluyorum.Elinize emeginize yüreginize saglık. Saygılar.

sonadım
10-19-2009, 01:36 AM
komegana usta orda kim neyi götürmüş resim çekenden başka bir şey görünmüyorki bi kaç kayalık ve çukurdan başka bir şey yokki nasıl hamuduyla götürmüşler anlayamadım......................

akın1
11-04-2009, 09:08 PM
ewet bende burda sadece üç adet çok güzel oyma gördüm
neyi kim götürmüş anlamadım
saygılar..

MEZARCI
11-07-2009, 09:09 PM
valla bende anlamadım usta neyi götürmüşler hamuduyla :confused:

alemci1970
08-09-2010, 12:10 AM
slm tum ınsanlara. deyerlı arkadaşlar bu benım sahsı gonlumden vebeyınende tastıketıyım dusuncemve dogrumdur deffınecı omak veya bulmak hıc onemlı deyıldır gunısıgına cıkanı oz vatanımızda saklayabılmek vede buunanı ınsanlık yararına yatırım yapmak. bunun otesınde kı dusunceyle defıne pesınde ol veya bulupta yanlıs ıslerde harcamak en buyuk cahılıktır sadece sahsını dusunerek bulanlar surda burda yasamaya bakanlara hayırlı osun dıyemem saygılar

JOVİYANUS
08-09-2010, 02:52 AM
Birzamanlar birisi sitede bir cümle kurmustu ve demiştiki;türkiyedeki definenin yüzde sekseni tasların içinde demişti.bunun kanıtlarından birisi olsa gerek bu video.gorunen çukurların hepsi birer kasa.o soyliyen kişinin isminin bas harfi seyrani....:)

formen16
10-16-2011, 04:46 PM
Bu çekimi yapan kişiler neyi bulmuş?Neyi götürmüşler?
Videoda gösterilen murçtan çıkma 2 tane oyuk var.İkisi de kaya mezarı işareti ve mezarları da açılmamış halde olduğu gibi duruyor.
Diğer oyuk ise doğal.

menderes1278
10-17-2011, 12:36 AM
burda mal falan görtüren yok
sanırım konu sahibi açıktan araştırma yapıyolar diyecene malı götürüyolar demiş.

baHİra
11-14-2011, 05:21 PM
Selamlar üstatlar devenin hamudu bu kadar kolay gidebilen birşeymiki deveyle beraber götürüyorlar..götürene allah kolaylıklar versin...