PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rumlardan ayasofya ilanı

~*İNB_37*~
08-03-2009, 10:24 PM
RUMLARDAN AYASOFYA İLANI
http://www.tayproject.org/imjpg/haber29/Rumlardan/r1.jpg
Kıbrıslı Rumlar, Ayasofya Müzesi'nin kiliseye dönüştürülmesi için kampanya başlattı

Cyprus Mail gazetesinin "ilanlar sayfasında "AB Parlamentosu, Ayasofya'nın yeniden bir Ortodoks Kilisesi'ne dönüştürülmesi için Türkiye'ye baskı yapmakta." deniliyor.

İlanda ayrıca, "Parlamento 1 milyonluk imza kampanyasına ihtiyaç duymaktadır. İmza sonrasında Türkiye’nin AB üyeliğine ön şart olarak Ayasofya'nın kiliseye dönüştürülmesi konacak " ifadesi kullanılıyor

Bugün, 30.07.2009

meçhul
08-10-2009, 01:52 PM
Ayasofya yı kilise yapan ve yaptıranlar! şunu bilsinlerki yüce allah (cc) ve peygamber efendimizin (s.a.v.) laneti üzerlerine olacaktır.egerki ben hayatta olduğum sürece bu olursa benim kin ve nefretimde üzerlerine gelecek.sadakatle çalışıp yüceltmeye çalıştığım ülkem için bu hareketi yapanların son nefeslerini en erken zamanda vermelerini sağlamak benim birinci vazifem olacaktır.ey müslüman uyan ve titre kendine gel!benim için öncelik müslüman olanlardır rengi,milleti,ırkı önemli degildir.filistin,bosna,afganistan,çeçenistan,doğu türkistan velhasıl her yerdeki müslümanlar zulüm ve ıstırap gördüğü müddetçe azabım bitmeyecektir.bizler müslüman olarak ne yapıyoruz?.kendinize sorunuz!emi

SEYRANİ
08-12-2009, 03:58 PM
[ı]onları rezil rüsva eden askerlerin torunları buna izin vermez
bu ülkede müslüman kalmayacakki bu olsun ki bu ülke kıyamete kadar müslümanlarda kalacak[/ı]