PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bir bilenn yardım etsin dostum rica etti!!!!

meçhul
08-12-2009, 12:23 PM
slm arkadaşlar belgeli haritalı bir konu hakkında bir dostum yer bulma konusunda yardım istedi ,yardımcı olabilmek ,bilinmeyeni bilene sormak ve öğrenmek istiyorum şimdiden yardımcı olanlara tşk ederim.
ankara -eskişehir arasında kazan deresi denen bölgeyi arıyorum,içerisinden ankara çayı geçiyor muş bu bölge ve yeri bilenlerin şimdiki ve eski isimleri ile tarif etmelerini rica ederim.saygılarımla:cool::cool::cool::cool:

arkeolog
01-07-2010, 01:39 PM
slm kardeşim bahstmiş olduğun yer şu anda kurumuş hatta yollar bile yapılmış olabilir bu şekilde bulamaz sın bu isimlerin eski yeni isimlerini araştır kolay gelsin

istihkam
01-07-2010, 04:39 PM
kıymetlı emektar mechul kardesıme gereken yardımı lutfen seferber edınız .

DAYI
01-07-2010, 04:58 PM
Selamünaleyküm usta benşm bildiğim ankaraya bağlı kazan kızılcı hamam tarafında ama genede araştıralım en kısa zamanda bişeyler buluruz inşallah

hutame
01-09-2010, 11:14 PM
evet kazan köyu var ben de bı yerde demiştim kazan köyu ve bu yerde höyukler olmalı o höyugun ordan köye bakaılır ıse 21 adım ileride 3 adet mezar var ortadakı mezzar del define var..saygılar