PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayram kutlamaları

salih49
09-19-2009, 04:06 AM
SLM.TÜM site sakinlere ramazan bayramını candan kutlarım.YÜCE ALLAHA emanet olun,nice bayramlara.SELAMETLE .

SEYRANİ
09-19-2009, 06:02 PM
EYVALLAH kardeşim bende önce site halkının mübarek ramazan bayramını kutlarım ve sonradabütün dünyadaki müslümanların
bayramda küsler barışsın kimseyi üzmeyin

hira_pc
09-19-2009, 07:49 PM
a.s. ALLAH razı olsun site halkının ve bütün müslüman aleminin bayramı mübarek olsun ve seyrani ustanın dediği gibi küslerin barısması dileğiyle ...

recep_
09-19-2009, 08:36 PM
mubarek ramazan bayramınızı candan kutlar allahtan tekrarını nasıp etmesını nıyaz ederım

ahmed
09-20-2009, 01:36 AM
tüm islam aleminin mübarek ramazan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

ramazanı hakkıyla yaşayan bayramı hakkeden kullarından eylesin yüce mevlam bizi.

DAYI
09-22-2009, 10:10 AM
SELAMÜNALEYKÜM DOSTLAR salih kardeş allah razı olsun bayramlaşma mesajını açmışsın görevli arkadaşımız emre bir müddettir siteye giremiyor selde evi büyük hasar gördü imşallah kısa zamanda aramızda olacak onada geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz saygılar DAYI

~*İNB_37*~
09-25-2009, 07:46 PM
SLM.TÜM site sakinlere ramazan bayramını candan kutlarım.YÜCE ALLAHA emanet olun,nice bayramlara.SELAMETLE .

allah razı olsun salih kardeş afet yüzünden evim hasar gördüğü için giremedim oyüzden görevde aksama oldu ama yokluğumu aratmamışsın saol
allah razı olsun dayı senden de bundan sonra inşallah yine hepberaber devam edicez netim yok ama gerçi cafedeb takip etymeye çalışacam

http://img209.imageshack.us/img209/4960/bayrammesaji.gif
HERKESİN GEÇMİŞ BAYRAMINI KUTLAR İNŞALLAH HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM

hira_pc
09-26-2009, 04:49 PM
s.a. emre kardeşim ALLAH yardımcın olsun yeni haberim oldu ... ALLAHIMA cok şükür canınıza zarar gelmemiş şükürler olsun ...

SEYRANİ
09-26-2009, 08:14 PM
Emre geçmiş olsun yaw niye haberimiz olmadı
zarar büyük degildir inş

~*İNB_37*~
09-28-2009, 01:48 PM
Saol abi allah razı olsun değilde devletimiz sağ olsun küçük bişeyi büyüttü bizim zararımızıda büyüttü ama allaha şükür 1 dk ölümden kurtulduk diyebiliriz :( allaha şükür ailemde zarar yok gerisi boş benim için cana gelceğine mala gelsin kökünü alsın ama zara vermesin :( vermedide allah'ıma binlerce şükür