PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yılan ve civcivler

güldede
11-13-2009, 11:51 PM
değerli ustalarım arazide gezerken kaya üzerine yürür vaziyette yılan ve karşısında 5 adet civciv var yılan sanki civciv leri sokacakmış gibi yılanın ağzı açık değil yılan ve civcivler birbirlerine bakıyorlar yılan batıya civcivler doğuya bakıyorlar. arazı kayalık ve maki bitki örtüsü ile kaplı hafif dağlık arazi yorumlarınzı bekliyorum saygılar....

JOVİYANUS
11-13-2009, 11:55 PM
Işaretler güzel lakin görmek gerekyor bu sekilde yapılan yorum eksik olur.resimlemeniz mümkün ise resimleyiniz.yardımcı olmaya çalısırız insallah.

güldede
11-13-2009, 11:59 PM
sayın ustam dağda gezinti sırasında rastladım arkadaşların dikkatini çekmedi toprakla kaplı idi resimleyemedim en yakın zamanda resimlerim ustam ilgin için sağol....

SEYRANİ
11-14-2009, 12:17 AM
işaretleri ii muhafaze et gül dede bide güzel resimle batısını dogusunu kuzey güney hesabı
hadi kolay gele

güldede
11-14-2009, 12:24 AM
tamam seyrani ustam bunları artık sizlerden öğrendim. sayenizde bilirkişi gibi oldum millet bir işaret görse hemen beni çağıryor, hepiniz sağolun. saygılar...

istihkam
11-14-2009, 12:32 AM
seyranının dedıgı gıbı arazıyı bır guzel ozellıkle uzaktan fotola kardesım ısaretten cok arazı oncelıklıdır bunu unutma.

SEYRANİ
11-14-2009, 01:08 AM
Güldede İNSANLARI BİLNÇLENDİRECEGİZ ARTIK BU BOYUN BORCU oldu
VR KIR DEVİR DEVRİ KAPANDI SANA VE DİGER DEFİNE YE GÖNÜL VERMİŞ ARKADAŞLARA SÖYLÜYORUM İŞARETE DOKUNMAYIN BİLAKİS UZAKLAŞIN İŞARETTEN, UZAKLAŞIN VE BAŞKA İŞARETLER VE ASIL NOKTAYI BULUN İŞARETİN KENDİNDE BİŞEY OLMAZ BU BİNDE BİR İHTİMAL VE BÜYÜK MALLARDA OLUR SEN İŞARETİ KIRAYIM MÜJDEYİ ALAYIM ANA PARA İLE İŞİM OLMAZ DERSEN HEM VATANA HEM MİLLETE HIYANET ETMİŞ OLURSUN
BİLMORSAN BİLEN VARDIR MUTLAKA, BİLENÇLENDİRİN ETRAFINIZDAKİLERİ
AKSAMA JADAR BİLGİSAYAR BAŞINDA OTURAN ADAMLRDAN UZAK DURUN ELİNİ TOPRAGA DEGMEMİŞ ADAMLARDAN UZAK DURUN BUNLARI KALE ALMAYIN NEYSE YAZARIM YİNE DAHA:)

hutame
01-09-2010, 11:31 PM
pekı kartalı görmedınmı kartalda olmalı yılanın arkasına bak bakalım yıgmayı görecenmı zira onun işareti bu...yakınlarında agac agacın anında havuzcuk havuzcugun yanında pınar bunlar var ise mezara bak yıgmaya..