PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D.t.p tarih oldu...

KARANİ
12-12-2009, 11:04 PM
S.A geç kalmıs bir karar la dtp denilen .... kapandı arkadslar.bu bugun duydugum en güzel haberdi.insALLAH yerine baska parti kurmazlar buna izin verilmez.

KARANİ
12-12-2009, 11:06 PM
İMZAMI DEĞİŞTRDİM USTAM.umarım bunun bir sakıncası yoktur.

DAYI
12-13-2009, 12:20 AM
selamünaleyküm dostlar DTP NİN kapatılması belki iyi bir şey ama iş bu kadar basit değil bence bu dtp işin görünen yanı asıl görünmeyen yanını ne yapacaz nasıl kapatacağız. beni asıl düşündüren konu bu asırlardır bir arada yaşayan iki millet nasıl bu hale geldi kim getirdi ve işin en zoruda nasıl düzelecek . dtp kapandı iş bittimi yani tv lere bakıyorum olaylarda polis lerimiz çocukları sadece kovalıyor ne yapsınm yani çekip vursunmu onlar pkk yi çıkarttı bizde tkk yımı çıkartalım bir büyüğüm vardı rahmetli oldu em büyük silah kalemdir derdi . bu işi silah değil kalem çözecek ama nasıl ve kim işin önemli yanı burada düğümleniyor 15o tane şerefsiz çıkmış bir örgüt kurmuş önüne geleni vuruyor adam vurmak zor değil yada örgüt kurmak zor değilki. ALLAHINI KİTABINI bir kenara koydummu APO GİBİ GAYET BASİT OLUR . temennimiz inşallah bu iki kardeş millet fazla zayiat vermeden bu iş sonuçlanır yoksa pek iyiye gitmiyor...SAYGILAR

Mağaracı16
12-13-2009, 01:00 AM
selamünaleyküm dostlar DTP NİN kapatılması belki iyi bir şey ama iş bu kadar basit değil bence bu dtp işin görünen yanı asıl görünmeyen yanını ne yapacaz nasıl kapatacağız. beni asıl düşündüren konu bu asırlardır bir arada yaşayan iki millet nasıl bu hale geldi kim getirdi ve işin en zoruda nasıl düzelecek . dtp kapandı iş bittimi yani tv lere bakıyorum olaylarda polis lerimiz çocukları sadece kovalıyor ne yapsınm yani çekip vursunmu onlar pkk yi çıkarttı bizde tkk yımı çıkartalım bir büyüğüm vardı rahmetli oldu em büyük silah kalemdir derdi . bu işi silah değil kalem çözecek ama nasıl ve kim işin önemli yanı burada düğümleniyor 15o tane şerefsiz çıkmış bir örgüt kurmuş önüne geleni vuruyor adam vurmak zor değil yada örgüt kurmak zor değilki. ALLAHINI KİTABINI bir kenara koydummu APO GİBİ GAYET BASİT OLUR . temennimiz inşallah bu iki kardeş millet fazla zayiat vermeden bu iş sonuçlanır yoksa pek iyiye gitmiyor...SAYGILAR

S.a dayı usta
Valla size bu konuda katılmadığımı belirtmek istiyorum.Bu iş silah la çözülmez lafınıza daha doğrusu.Bence asker e polis e verin yetkiyi bakın neler oluyor.Bakın kalıyor mu terör.Zaten yapmadığımız soykırımlar la bile anılır olmuşuz.Bari yapalım da gam yemiyelim.Kimse kusura bakmasın.Bir türk ana sının yüreğine evlat acısı düşeceğine soykırım yaftası yemeye hatta uygulamaya hazırım.
Saygılar.

~*İNB_37*~
12-13-2009, 09:52 AM
S.a arkadaşlarım ustalarım tamam kapatıldı inşallah sonun iyi ve güzel şeyler yaşanır bende karşıyım barışa barışmamak lazım bu serefsizlerle bu kadar şehitlerimizin kanı yerde kalmaması lazım ama barışmassakta her gün her hafta şehitlerimiz evlatlarımız toprağa gömülcek bitsin bu eziyet ne olursada olsun ama bitsin herkesin evladı çoluğu çocuğu var daha 3 gün önce verdik 7 şehit verdik 2 3 tabe domuz dağda bu ürk milletini korkutuyor ama biz hiç bişiden korkmuyoz bu toprakları almak isteyenlerde işte söz size ancak bu topraklar mezar olur serefziler

saygılarımla
~*inb_37*~

DAYI
12-15-2009, 12:21 AM
S.a dayı usta
Valla size bu konuda katılmadığımı belirtmek istiyorum.Bu iş silah la çözülmez lafınıza daha doğrusu.Bence asker e polis e verin yetkiyi bakın neler oluyor.Bakın kalıyor mu terör.Zaten yapmadığımız soykırımlar la bile anılır olmuşuz.Bari yapalım da gam yemiyelim.Kimse kusura bakmasın.Bir türk ana sının yüreğine evlat acısı düşeceğine soykırım yaftası yemeye hatta uygulamaya hazırım.
Saygılar.

SELAMÜNALEYKÜM montaineer kardeşim yaşının kaç olduğunu bilmiyorum affına sığınarak bir şeyler anlatmak istiyorum benim yaşım 58 yani şu meşhur 68 kuşağı türkiyenin kahrını çeken kuşakbu memleket için canını hiçe sayan kuşak hiç farketmez sağ veya sol iki tarafta kendince doğru yaptığını söylüyordu ama ne yazıkki günde en az 20 veya 30 kişi ölüyordu . sonra birileri geldi sen suçlusun sen haklısın demedi. bunlar vatanını çok seviyormuş demedi birazda onlar öldürdü. amma asarak amma işkenceyle yapanların yanına kar kaldı herşey. bu gün gene aynını yapmaya çalışıyorlar bu memleketin jandarması var polisi var kanunları var herkes görevini yapsın ha bunların gücü yetmez iş başa düşerse veya dışarıya karşı bir savaş olursa herkesten önce ben hazırım ama din kardeşime asla kürt kardeşime asla laz kardeşime çerkez kardeşime asla bunu herkes böyle bile şeytan adamı birkere aldatır . gözümüzü açalım .SAYGILAR KİMSENİN FAYDASI OLMAZ DIŞARDAKİLERİN OYUNUDA BİTMEZ PLANIDA BURASI ANADOLU BEYLER BURA ÜZERİNE ÇOK OYUNLAR OYNANMIŞ GEÇMİŞTE BUNDAN SONRADA OYNANACAK AKILLI OLUP BİR BİRİMİZİ KIRMAYALIM

Gaziosmanpaşa
12-15-2009, 03:38 AM
lazlar ve cerkezler icin bende iyi konusurum ama kürtlerden nefrett ettım kım nedersedesın ben sevmem
lazcayı okulalrda dıl olarak okutsalar okutan okutsun derım yada cerkezce yada bosnakca ama kürce asla dıceksınız neden
bız bukadar sehıdı bosunamı verdık bukadar ana bosunamı aglıyor yarın oburgun öldügümüzde sormazlarmı adama bız kımın ıcın öldük
oyuzden kürtceye karsıyım ısteyen özel kurs acsın
okadar ogrenecekse ama okullara sokmasınlar
sılah zoruyla ıstedıklerını yaparsak dıger azınlıklarda bunlar gıbı yapar sılahı alan eskıyalaık yapar sonumuz osmanlının parcanısından oteye gıtmez

SEYRANİ
12-15-2009, 02:00 PM
DEGERLİ DOSTLAR ŞİMDİ BU KONULARI YAZARKEN KONUŞURKEN BİRAZ TEFEKKÜR ETMEKTE FAİDE VARDIR DTP KAPATILDI, KİMİ DERKİ KAŞINDILAR İYİ OLDU KİMİ DERKİ TÜRKİYENİN İMAJI İYİ OLMADI ŞUNU SÖYLEYEYİM ÖNCE HİÇ İYİ OLMADI NEDEN DERSENİNZ ZATEN YENİ PARTİ HAZIRDI ADAMLAR KAPATILMASINI İSTİYORDU VE İYİCE TAHRİK ETTİLER CUMA GÜNÜ KARAR VERİLECEGİ GÜN BİLE rahat DURMADILAR OGÜN DAHİ DODUDAKİ BAZI İLLER KARIŞTI İNSAN DEMEZMİ YAW RAHAT DURUN İŞTE BUGUN KARAR GÜNÜ, ZATEN AMAÇ BU İDİ PARTİYİ KAPATTIRMAK Kİ KAPANAN ÜÇÜNCÜ PARTİLARİ OLDU BU BAKIN BİZ TÜRKİYDE ÖZGÜR DEGİLİZ HESABI AVRUPAYA ŞİKAYET 3.1 YENİK DURUMDAYIZ AVRUPAYA ŞİKAYET OLAYINDA, GENEL BAŞKANIN KONUŞMASINI SEYRETTİM BENİM BİR RÜYAM VAR ÖZGÜRLÜK DİYOR ŞİMDİ GELELİM ÖZGÜRLÜGE KÜRTLER NE İSTEDİDE OLMADI BANA BİR KİŞİ ÇIKSIN YAW KÜRTLERE ŞU VERİLMEDİ BU VERİLMEDİ DESİN DİYEMEZ ÇÜNKÜ BEN NE İSEM YADA BAŞKA BİR TÜRK KÜRTDE ODUR BU ÜLKEDE SEN KÜRTÜSÜN MİLLET VEKİLİ OLMAZSIN DEDNİMİ HAYIR, BAŞBAKAN OLMAZSIN DEDİMİ HAYIR CUMHURBAŞKANI OLMAZSIN DEDİMİ HAYIR ,MÜHENDİS DOKTOR MİMAR,VESAİRE ÖZGÜRLÜK HERKESE VAR BANA NEYSE ONADA AYNI KÜRT MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZ ( BÖYLE DEDİM ÇÜNKÜ BU ARALAR KUZEY IRAKTA YAHUDİ KÜRTLER TÜREDİ NE HİKMETSE) ŞUNU ÇÖZEMİYOR BU TERÖR ÖRGÜTÜNÜ MÜSLÜMAN DÜŞMANLARI İDARE EDİYOR YAW ANLAYIN ARTIK BUNU NE OLUR ÖRGÜT SİZE GELİP ÖZGÜRLÜK DİYOR MÜSLÜMAN TÜRK KARDEŞLEİNİZE KİN BESLMENİZİ EVİNİ ARABASINI İŞYERİNİ YAKMANIZI YAGLAMINIZI SÖYLÜYOR DAHA FAZLA NEFRET ETTİRMEYİN BU MİLLETİ KENDİNİZE
(BUNU TERÖR ÖRGÜTÜ SEMPATİZANI KÜRTLER İÇİN SÖYLÜYORUM)

VE ŞUURLU MÜSLÜMAN TÜRKLERE NAÇİZANE TAVSİYEM KÜRT DÜŞMANLIGI YAPMASINLAR, BEN TÜRKÜM AMA TAKVA SAHİBİ NAMAZUNDA NİYAZINDA ÜLKESİNİ SEVEN BİR KÜRTTEN NE ÜSTÜNLÜGÜM VAR KEZA O BENDEN ÜSTÜN PEYGAMBER EFENDİMİZN HADİSİ ŞERİFİNİ AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN ARABIN ACEME ACEMİN ARABA ÜSTÜNLÜGÜ YOLTUR ÜSTÜNLÜK TAKVA İLEDİR BUGÜN MÜSLÜMAN KÜRTLERE YARIN ÇERKEZLERE ÖBÜRSÜ GÜN ÇEÇENLERE LAZLARA AVŞARLAR DİYE GİDER ÖNÜ ALINMAZ SİZİN DÜŞMANLIGINIZ ALLAHINDA DÜŞMAN SAYDIKLARINA OLSUN MÜSLÜMAN OLMAYANLARA,
UNUTMAYINKİ KÜRT YADA BAŞKA IRK DİYE İTİLEN ADAMLRADANDA DESTAN YAZAN ADAMLAR ÇIKMIŞTIR SELAHADDİN EYYUBİ SAİD NURSİ ŞEY SAİD GİBİ ALİMLER KÜRTTÜ MESCİDİ AKSAYI YAHUDİ ZULMUNDEN KURTARAN ADAM KÜRTTÜ, BAKINIZ IRKÇILIGIN SONU İSLAM DÜŞMALIGINA GİDER YENİ YENİ ARAP DÜŞMALIGI Kİ ARABA KÜFÜR EDENE KADAR VARDILAR EFENDİLER EFENDİSİ ARABTI RABBİM ONU YUNAN KAVMİNDENDE GÖNDEREBİLRDİ KÜRT KAVMİNDENDE TÜRK KAVMİNDENDE GENEL OLARAK DÜŞMANLIK BESLEMEK YANLIŞTIR
SAYGILAR

Mağaracı16
12-15-2009, 04:21 PM
Ve aleykümselam dayı usta.
Yaşım 32.Az buçuk ozamanlardan bişeyler hatırlıyorum.Ama o zaman yapılanlar bir ideoloji içindi.Şimdi ise vatan içindir.Bu yüzdendir ki vatanı nı seven herkesin bir olacağı kanısındayım.Siz ce gerçekten bu ülke bu sorundan diyalogla kurtulurmu?Buna inanıyormusunuz?Aşağıdaki link e bir bakın.Sizce gerçekten bu ülke bu sorundan kurtulabilirmi siz karar verin.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1278649976156&ref=nf
Birde şu var.Türkiyede işlenen suçlara katılan kişilerin profillerine bir bakın.Nerdeyse hepsi kürt kökenli.
Gasp,kapkaç,hırsızlık,çete kurmak,mafya,kadın pazarı,uyuşturucu vs vs...
Bu kürt lerin bu ülke için faydalı bir millet olduğunu kim söyleyebilir.Evet seyrani usta nın dediği gibi belki iyilerde çıkabilir içinden.Ama bu saatten sonra kurunun yanında yaş ta yanmalı.Ve soykırım yapılmalı.Belki bana cani vahşi diye bilirsiniz.Bu ülkede 30.000 kişi öldü.Aile ve akrabalarıyla ele alırsak bu ülkede yarım milyon insanın içinde yanan bir kor var.Hal böyle olunca kimse kalkıp ta bana kürt benim kardeşim dir yalanını yutturamaz ve kabul ettiremez.
Saygılar.

Gaziosmanpaşa
12-15-2009, 05:16 PM
Yavuz Sultan Selim Ridaniye seferine giderken ordunun su ihtiyacını karşılamak için yaptırdığı çeşmeyi dönüşte bitap vaziyette bulmuş ;bunun üzerinede aşağıdaki mısraları kendisi kaleme aldırarak çeşmenin üzerine yazdırmıştır.
Şiirin anlamı 1999′da Hasan Pulur’un bir yazısında
dile getirilince çeşmenin üstündeki kitabe silinmiştir.

Kürde fırsat verme ya Rab.dehre sultan olmasın,
Ayağını sıksın çarık, asla iflah olmasın,
Vur sopayı al ekmeği,karnı bile doymasın,
Ol çeşmeden GAVUR içsin,RUM içsin kürde nasip olmasın

Vasiyetim oldur kim,
Kürd bin kere yalvarsa;inanma kanma,
Yakana bit,kapına kürt dadandırma...
YAVUZ SULTAN SELİM

bu şiiri yazmış çokda güzel olmuş eline sağlık padişahim

turk30
12-16-2009, 05:11 PM
parti kapatmak çaremidir değildir, siyaseti sevmem....
eğerki bir kişi müslimanım diyorsa vede hakiki müslümansa
ondan kimseye zarar gelmez bu iş ancak ve ancak islamla çözülür diye düşünüyorumm..
huzur islamda..

Gaziosmanpaşa
12-16-2009, 06:23 PM
dogru diyosun islamla cozulur ama dagda öldurulen pkk lıların bır cogu ermenı yada yahudı kokenlı kürt ıclerınde italyanı almanı bile var elin gavuru anlarmı imandan
zaten iclerinde bir nebze müslumanlık ınancları olsa emegini yedılerı topraga hayinlik edelermi

KARANİ
12-16-2009, 08:46 PM
evet arkadslar bdp yolda,sözde bayrakları bile hazır.ne acı bir olay bu.ne can yakıcı.resmen alay ediyorlar.alay edenemi kızmalı yoksa ettirenemi....