PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üzerine Binilmiş At İşareti

hira_pc
05-24-2008, 02:58 PM
Bu işarette söz konusu önemli alanları atın bası binenin bası binenin elinde bulunan malzemenin ucu vede son olarak atın kuyruguda bir müjdeye götüre bilir...
Binilmiş at iki seyi ifade eder bir cevresinde cakıl yıgını veya tümsek icinde mezar olma ihtimali vardır ...
iki gömüyü ifade eder ve bakıs acılarına göre elde bulunan aletin sekline göre uzaklık hesaplanır varılan noktada son işaret aranıp hedefe ulasılmalıdır... Varılan yerde binek tasıyla (Eyerle) karsılasa bilinir cevresi dikkatlice incelenmelidir devamı belirten işarettir ...
(atın önünde bulunan işaret gömü veya mezar oldugunu belirler eger varsa tuzak işaretide önünde bulunur)

JOVİYANUS
03-27-2009, 12:55 AM
hira usta paylasım için sagol.birsey sormak istoyrum.bir yerde gormstum.bu bir magara girişi.onu açık.girişte kayada bir at saha kalkmıs üzerindeki adamın elinde bir mızrak ve magarıanın içini işaret etmekte.ama bu işaretin biraz gerisinde aynı kaya üzerinde yine bir kabartma.bir kazan yerde ona bakan 3 adam ayakta.en bastaki adam secde vaziyetinde elini kazanın üzerine koyuyor.bu nedemektir sizce ? magaranın içi hattinden fazla kurcalanmıs.tabanı 3m kazılmıs.işaretin oldugu kaya bile matkapla delinmiş.ama birsey budularını sanmyorum. saygılar

Gaziosmanpaşa
03-27-2009, 01:55 AM
merak eden arkadslar ıcın soylıyelım
8. Yüzyıldan Bir Kaya Oyması
Bulgaristan'ın kuzeydoğusundaki Şumen ilinin doğusunda, 100 metre yükseklikteki sarp kayalara oyulmuş "Madara Atlısı" 8. yüzyıldan kalma harika bir rölyef. Bir aslanı oku ile vuran, yanında köpeği duran bir şövalyenin tasvir edildiği rölyef, Birinci Bulgar İmparatorluğu dönemine ait. Hıristiyanlık henüz ülke topraklarına adımını atmamışken kutsal bölgelerden biri olarak kabul edilen Madara Köyü'nde bulunan kaya oymasının etrafındaki yazıtlar ise Tervel, Kormisoş ve Omurtag hanlarına ait.

hira_pc
03-27-2009, 02:09 PM
s.a. binilmiş atın bulundugu kaya üzerinde bir hayvan sekli olması büyük olasılık yapman gereken dıs cevresinde malı aramak icerde değil dıs cevresinde 10-20 metre cevresi dikkatler iceri verilmiş ve herkezde iceriyi oynamıstır ... ama resimleme imkanın olursa resimle ve ince ayrıntıları dikkate alarak ...

MANOL
03-27-2009, 09:58 PM
YANLIZ YORUM YAPICAM AMA TEPKİ ALMAK ISTEMIYORUM....

BU İŞARETTE ATIN HANGI AYAGININ HAVADA OLDUGUNA COK DIKKAT EDINIZ SOL AYAK HAVADA İSE ORJINAL VE MALI VARDIR AMA SAG İSE MEZARI TEMSIL EDER UGRASILMAZ...ÜZERİNDE ADAM VAR İSE MEZARIDA VARDIR ADAM YOK İSE SOL AYAGIDA ŞAHLANMIS VAZIYETTE HAVA DA İSE MALI İFADE EDER EVET GELELİM MALIN YERİNE....
İŞARETE SIRTIMIZI VERDİGİMİZDE 7 VEYA 70 ADIMA BAKMALYIZ VE BU ADIMLARDAN BİRİNDE BİR EMARE BULMAMIZ LAZIM (AĞAÇ,CAKIL YIGMA,DEGIRMEN ÇÖKME YAPMIS YER,KARE TAŞ VS.. GİBİ)AMA 7 VEYA 70 ADIMDA...BU ADIMLIYACAGIMIZ YER ZATEN DOGU KISMIDIR....sAYGILAR.

SEYRANİ
03-27-2009, 10:05 PM
Yaw Niye Tepki Alasin Yorum Güzeldi
Benim şahsi Kanaatiim Katilsamda Katilmasamda Saygi Duyarim Yoruma
Ama Bu Yorum Bana Göre Yanliş Derim:)

MANOL
03-27-2009, 10:14 PM
ok...sorun degıl bu işarette şifreleme var ama bu resımdekı sahte bana göre yani sembol yada mezar mal ifade eden ARTEMIS TAPINAGINDAKI merdıvenlerın yanındakı at gibi olur sol ayagı havada vs...neyse attıgımı dusunuyorsanız varsa böle bir işaret sol ayagı havada at bakalım...eger uygun görursenız gelırım de sorun olmaz bu onemlı bir işaret cunki

YAVUZ SELİM
03-28-2009, 08:58 PM
medeniyet sembolude olabilir

istihkam
03-28-2009, 10:12 PM
su da var kı;
bız www.defineburada.com gonuldasları sıtenın kurulusundan ıtıbaren sız sevgılı kardeslerımıze defıncıgın esaslarını ızlenmesı gereken yol ve dusunce yapısını asılamaya calısıyoruz ve buna sonuna kadar ınsallah devam edecegız sızden rıca edıyorum olcum ısınden vaz gecınız su ısaretın malı u kadar mesafededır soyle boyle gıbı sozler defınecılıkte kırlılıge sebebıyet vermekten bırılerının avuntusu olmaktan cıksın artık.
sıte kurulusundan bu gune basta kayıpkepene USTAM ve bızler bellı ogretılerı verdık ve bu yonde dusunmenızden baska altarnatıfınızın olmadıgını bagıra bagıra soyluyoruz ;
Ltfen kendınızı kandırmayı bırakın bunu soylerken sızı degıl aılenızın rızkını bu ıse yatırmanız dolayısıyla rıca edıyorum.

onek bır mısal vermek gerekırse:
bu konuda oldugu gıbı bınılmıs at ısartı yapmaya karar vermıssem burada ısaretı yapan ve gomen de ben oldugum ıcın olay tamamen benım dusunce dunyamla alakalıdır ve her ınsanında bır dunya oldugunu kabul edersek dunyada 6 mılyar ınsan var ıse 6 mılyar secenek vardır ve 6 mılyar gomu teknıgı var demektır haksızmıyım kardeslerım!
tam tersı 6 mılyar ınsanın sabıt bır gomu metodu olmus olsa yahu bu ınsanlare hep hasa evlıyamıydıda bırbırlerının gomusune elıyle koymus gıbı alabılecekken neden almadılar yahut ıclerınden bır kahgrtaman cıkıpta bu uat ısaretının gomusunu bılen 6 mılyar ınsanı telef ettı ve gomusnun nerde oldugunu jkendısnden baskasının bılmesını ıstemedı ve bız bu gomuyu arıyoruz oylemıdır !!!

lufen aklı olan dusunsun ve akıl etsın ozellıkle bu ıse yenı baslayan kardeslerımıze rıca edıyorum ustalarımızın yadıklkarını esefle okuyunuz ve takıp edınız aksı halde ocagınız sonmesın ılerıde eyvahhhh demeyınız.
saygılarımla kardeslerım.