PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Işaretiniz ne ise konu başlığınız o olsun !

istihkam
01-07-2010, 04:41 PM
Sevgıli dostlar konularınızı lutfen işaretınızın ısmı ıle acınız;
ısaretınız ne ıse konunuzun adı o olsun,
obur turlu forumda hıc guzel durmuyor lutfen geregını yapınız.

DAYI
01-07-2010, 04:56 PM
Selamünaleyküm hocam çok doğru bi düşünce ağzına ve aklına sağlık

hutame
01-09-2010, 10:12 PM
hep örnek verrım bi sitede aynen konuyu şü şekılde acmiş idi arkadaş dikkat edin...domuz ustalar yardım.....böle olurmu ...arkadaş cok guzel bı konuu acmış evet yazılan resimle alakalı ve konu başlıgıda resımle alakalı olmalaı ..saygıalr

GSLH
01-09-2010, 11:32 PM
hep örnek verrım bi sitede aynen konuyu şü şekılde acmiş idi arkadaş dikkat edin...domuz ustalar yardım.....böle olurmu ...arkadaş cok guzel bı konuu acmış evet yazılan resimle alakalı ve konu başlıgıda resımle alakalı olmalaı ..saygıalr
sa ustam benide takıldıgım şu lütfen yardım çok acil 100yılardır durmuş yer yüzünde amcam tesadüfen gemiş bir oyma vsr görmüş aman ocakta yemek var acil kovalıyan kim nasipten ötesi olmaz bilenler bildini yazar anlarsan nemutlutürkümdiyene ....saygılar

hutame
01-10-2010, 08:55 PM
evet o da var acıllllll...yadımmmmmmmm...yanı bunlara ne gerek var saten yorumlar gelecek...

BÜLENT 27
07-19-2013, 11:07 PM
arkadaşlar sizlei rahatsız etmem inşallah ben bir kayada kadın uzvu gördüm bunun manasını beni aydınlatırsanız memnun olurum saygılartabiri cahizse kadının ön kısmı

ank06
08-05-2013, 10:01 PM
birbirine bakan iki güvercin birinin ayagından digerine bir zencır bağlı ve zicirin ortasında bir büyük kazan var, bukazandan aşağıya dogru iki zincir daha iniyor bu zincirlerin ucunda birer tane daha kücük kazan var. bu işaretin 15 metre önünde adam boyu yükseklikte dikili 4 köşe bir taş var üzerinde 50 cm kadar haç resmi var . bu tasın 10 metre önünde tekrar aynı taş ve üzerinde haç resmi var ama bu taşta hac resminin altıda yatık şeklinde bir dikdörtgen bir oyma var ne yapmalıyız

ank06
08-05-2013, 11:49 PM
4 yada 5 dekar bi alan komle yığma kenarları taşlarla baştırılmış ve bunun üzerinde uç kısmında timulus var 3 metre yüksekliğinde 80 100 m kare genişliğinde burası nedir

son noktacı
08-12-2013, 11:47 PM
arkadaşlar sizlei rahatsız etmem inşallah ben bir kayada kadın uzvu gördüm bunun manasını beni aydınlatırsanız memnun olurum saygılartabiri cahizse kadının ön kısmı

Arazide bol şekilde doğal oluşumlar mevcut benzetmede olabilir resimlerseniz gerekli yorumların geleceğine inanıyorum.