PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardımcı olursanız sevinirim.

yeşil elmas
02-23-2010, 05:53 AM
2 yıl önce babaannemin köydeki tarlasından hat döşüyen işçiler 3 oda buldular.jandarma tarlaya gelerek 24 saat tarlanın etrafında nöbet tutdular.ve tarladan isa ile meryemin heykelleri çıktı bu heykeller insan boyutunda.birde büyük büyük kazanlar çıktı.devlet bunları alıp götürdü.bu heykellerin fiyatı nedir.ve sizce devletten geri alma gibi veya bir talebde bulunabilirmiyiz.

~*İNB_37*~
02-23-2010, 10:48 AM
fiyatına bişi denilmez arkadaşım ama geri alma ihtimalin gibi bişi de olmaz çünlü tarih eser tarih eserin yeride müzedir sergilenir sen ne diye alabilirsinki ben köyüme mi koycam dicen asla böle bişi olmaz jandarmalar zaten onu müzeye sevk etmiştir göndermiştir müzeye gidip fiyatının öğrene bilirsin anca öle
saygılarımla
~*inb_37*~

istihkam
02-23-2010, 10:48 AM
kesınlıkle talepte bulunmayınız, alamazsınız.
o denlı buyuk ısa meryem heykellerının bulunması gayet dogal ve orneklerı coktut.
mezar odaları acılmıs,
fıyatına gelınce bu tıp heykeller oldukca pırım yapar(yapılısındakı ana malzeme bunda cok buyuk etkendır: bal mumum,ikona....vs gıbı.)

yeşil elmas
02-23-2010, 06:48 PM
saolun.onlar gitti yenileri bana denk gelir inş.

detay
12-25-2010, 04:26 AM
inşallah hepimize denk gelir sadece sana değil

DAYI
12-25-2010, 01:52 PM
selamünaeyküm yeşil elmas bana sorarsan müzeyle bağlantıya geç eğer zaman aşımına uğramadıysa yer sahibi olarak hak talep edebilirsiniz tarlanın üstü sizindir altında ise çıkan malda payınız vardır .bu fiatıda eksperler belirler.saygılar DAYI

sonadım
12-30-2010, 07:50 PM
Sayın Dayı üstat çokta haklılar.bu zaman kadar haber verilmeyen işin arkasını araştırmalısınız.hemde hakkınızıda alırsınız.kanunen vermeleri gereklidir..hemde yüzde kırkını vermeliler..