PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hançer ve ok işareti

seenyour
05-02-2010, 11:28 PM
s.a arkadaşlar . bi arkadaşım kapı boyu ebatlarında bi kayanın üstünde hançer işareti , onun önünde ok işareti görmüş( ok önde hançer işareti arkada da olabilir).bu iaşretler hakkında yorum yapabilecek arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyoruz. fotoğrafları müsait olduğunda çekip koyacağız...

istihkam
05-03-2010, 12:14 AM
kardes hancer delık manasına gelır ve aranması gereken yer kayada delıktır ve oda verır.
ok ıse yon ve mesafe verdıgı gıbı arazının egım profılını verır,
muhtemelen okunuz kabartmadır
yamacın derelerle yarıldıgı bır yerdesınız muhtemelen,
yapmanız gereken ok ıstıkametınde ıkıncı ama buyuk goze sırıtan bır ısaret bulmak kı bu muhtemelen oyma kanaldır bu da sıze mezarın yerı ve konumu hakında bılgı verır.

seenyour
05-03-2010, 12:17 AM
allah razı olsun kardeş eyvallah

hira_pc
05-03-2010, 02:29 PM
s.a. bu işaretlerin resimlerini görmek gerekiyor... saygılar

meçhul
05-03-2010, 07:57 PM
kapı gibi resimleri dört yönden lazım!

sonadım
06-01-2010, 08:47 PM
kardes hancer delık manasına gelır ve aranması gereken yer kayada delıktır ve oda verır.
ok ıse yon ve mesafe verdıgı gıbı arazının egım profılını verır,
muhtemelen okunuz kabartmadır
yamacın derelerle yarıldıgı bır yerdesınız muhtemelen,
yapmanız gereken ok ıstıkametınde ıkıncı ama buyuk goze sırıtan bır ısaret bulmak kı bu muhtemelen oyma kanaldır bu da sıze mezarın yerı ve konumu hakında bılgı verır. istihkam üstat çok haklı bende katılıyorum.dediklerini gale almakta fayda var...

hutame
06-10-2010, 03:28 PM
bide şünu dene yıgma taşlardan oluşan 3 adet ytıgıntıyı bul daha sonra bu yıgıntının yakınında dere var dere cılız bı dere bu derenın ıcınde ana bı kaya olacak ayrıca sanırım bu dere cıvarında kavak agacları boldur..her neyse aradıgın yıgma ...ve dere içindeki taşta.........saygılar

sonadım
06-10-2010, 06:03 PM
sağolasın büyü usta .allah razı olsun.güzel açıklamalar.sağolun..