PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : üstatlar acil yardım

esmeresmer
05-21-2010, 10:05 PM
9 10 metrelik bir kaya tam tepe noktasında bir yuvarlak oyma çapı 10 cm kadar tam altında dik dörtgen oyma uzunluğu bir buçuk metre eni yarım metre derinlik 20 cm kadar ve bunlara 7 adım uzaklıkta aynı yuvarlak oymanın küçüğü var ve bunlar çok özenle yapılmış çokta sağlam duruyorlar ve bu kayanın batı yününde yerde hep küm mezarlar çıkıyor. bu konuda fikri olan varsa yorumlarsa sevinirim.teşekkürler.

meçhul
05-22-2010, 12:47 AM
9 10 metrelik bir kaya tam tepe noktasında bir yuvarlak oyma çapı 10 cm kadar tam altında dik dörtgen oyma uzunluğu bir buçuk metre eni yarım metre derinlik 20 cm kadar ve bunlara 7 adım uzaklıkta aynı yuvarlak oymanın küçüğü var ve bunlar çok özenle yapılmış çokta sağlam duruyorlar ve bu kayanın batı yününde yerde hep küm mezarlar çıkıyor. bu konuda fikri olan varsa yorumlarsa sevinirim.teşekkürler.

arkadaşım zengin oda mezarı vermiş ;ama resim yakın -uzak, dört bir yanının resimleri olmalı ki yanılmayasın !ayrıca mezar yönünü veren kanal olması gerekir;ondan hiç bahsetmemiş sin? mezarlık alandasın ,işaretleri temizle ,elinde metre ile tam ölçüleri al,resimleri çek ki tam sonuca ulaşasın .saygılar

sonadım
06-01-2010, 08:35 PM
arkadaşım zengin oda mezarı vermiş ;ama resim yakın -uzak, dört bir yanının resimleri olmalı ki yanılmayasın !ayrıca mezar yönünü veren kanal olması gerekir;ondan hiç bahsetmemiş sin? mezarlık alandasın ,işaretleri temizle ,elinde metre ile tam ölçüleri al,resimleri çek ki tam sonuca ulaşasın .saygılar...usta çokta yerinde açıklamış .

hutame
06-10-2010, 03:32 PM
arınma cukuru onlar..mezarlıgı verıyor başka bi şey oldugunu sanmam...saygılar