PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : define dedektoru

tzoskioun
08-19-2010, 11:57 AM
slm arkadaslar onerebileceginiz herhangi bir define dedektoru varmidir? marka olabilir netice aldiginiz bir dedektor olabilir? tavsiyelerinizi bekliyorum...

ozooo
08-20-2010, 05:04 AM
slm arkadaslar onerebileceginiz herhangi bir define dedektoru varmidir? marka olabilir netice aldiginiz bir dedektor olabilir? tavsiyelerinizi bekliyorum...

a.s 1.öncelikle istediğiniz bir özellik varmı?
2.kullanacagınız arazi tipi çünkü dedöktörler arazide farklılık gösterir
3.maddi bakımdan nekadar ayırdıgınız bütçeniz var
4.ve enönemli konulardan biri daha önce hiç dedöktör kullandınızmı? çünkü deöktörler 2 porttan başlar 12 porta kadar değişir ve arazide hem ayar yapmak hemde aramak bazen çok zor olabiliyor

tzoskioun
08-24-2010, 10:14 PM
valla aradigim dedektor altin ve degerli metallere vursun yani civi tel vs gibi seylere vurmasin... arazi tipi dag tepe duzluk fln iste.. ekonomik acidan en fazla 2 bin tl verme ihitmalim var bu fiyata iyi bi dedektor bulma ihtimalim var mji??

yolcu34
08-25-2010, 12:32 AM
valla aradigim dedektor altin ve degerli metallere vursun yani civi tel vs gibi seylere vurmasin... arazi tipi dag tepe duzluk fln iste.. ekonomik acidan en fazla 2 bin tl verme ihitmalim var bu fiyata iyi bi dedektor bulma ihtimalim var mji??

benim bildiğim senin bütçene göre istediğin özelliklerde stabil çalışabilecek bir cihaz yok (yerli cihazlar hariç) bütçeni biraz aşabilirsen
1 xp deus toprakta tek parayı 25-30 santimden yakalar fiatı 3000 tl civarı
2 minelab e trac deusla aynı ayarda ve aynı fiyatlardadır
3 minelab explorer se daha alt modelidir performası bir birine yakındır e trac ta daha çok özellik vardır .
4 aka diye bi cihaz vardır rus yapımı çok yaygın olmamakla beraber buda kendine göre iş yapabilen bir cihazdır 1800 dolar civarıdır
bu dediğim cihazların hepsinde demiri ret etme modu vardır bu ayarda derinlik kaybetmeden kararlı çalışacak cihazlardır bunlar tek tek arayan arkadaşların kullandıkları cihazlardır satıcı değil kullanıcı bilgileridir büyük metallerde toprağın yapısına göre 1 -1.5 metreye kadar sinyal gönderebilmektedirler metalin duruşuna göre ve madenine göre yakalar gerisi kullanıcı tecrübesine bağlıdır benim tavsiye edebileceğim cihazlar bunlardır videolarını izlemeni tavsiye ederim

tzoskioun
08-26-2010, 03:22 PM
cok tesekkur ederim arkadasim bilgilerin icin..