PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : oyuklar

baltalı
11-11-2010, 11:17 PM
selamun aleyküm ustalar bir işaretim var yorumlarsanız sevinirim . büyükçe bür kayanın güneyinde büyükçe üçgen şeklini alacak şekilde üç büyük oyma var bunların kuzeyine dogru sekiz tane küçük oyuk var kayanın kuzey ucunda ise üç tane yine üçgen şeklinde küçük oymalar var sizce ne olur

GSLH
11-12-2010, 12:16 PM
aleykümselam
3 oyma 3 element 3 agaç 3 kuyu 3 tepe gibi algılana bilir oymalar keneranda murç kanal gibi bulgular yön tayin edebilir
küçük oymalar adetince mezar temsi etmektedir
üçgenlerde açısı istikametinde yön tayin eder.
sağlıklı yorum için detaylı resim çevre resmi dahil olmak üzere konu açabilirsin.

SEYRANİ
11-12-2010, 04:32 PM
Oymaları görmeden birşey desek yavan olur illaki resimlersen daha güzel olur belki mezar oyması belki başka birşey belkide doğal

istihkam
11-12-2010, 10:51 PM
Oymaları görmeden birşey desek yavan olur illaki resimlersen daha güzel olur belki mezar oyması belki başka birşey belkide doğal

hay agzına saglık babacan ne guzel konusmussun.
konu sahıbı arkadas bahsettıgın ısaretın mılyon cesıtı var ama bunlardan hangısı mılyon tane yorumdan bırısı tutar elbet ama dogru olanı hangısı bunu tek tek denemek mı mantıklı yoksa tek atısta hedefe varmakmı?
resım at yan gel yat anladınmı kardes.

sonadım
11-20-2010, 04:33 PM
hay agzına saglık babacan ne guzel konusmussun.
konu sahıbı arkadas bahsettıgın ısaretın mılyon cesıtı var ama bunlardan hangısı mılyon tane yorumdan bırısı tutar elbet ama dogru olanı hangısı bunu tek tek denemek mı mantıklı yoksa tek atısta hedefe varmakmı?
resım at yan gel yat anladınmı kardes.
:) ustalar ne söylerse doğruyu söyler.bunlarda önemli sözler.:D

merak
03-13-2012, 04:44 PM
ustalar bizim orda 1m.çapında ve derinlikte kaya oymaları var 30-40 civarıda yardımcı olun

define ustasiyim
03-13-2012, 10:45 PM
kardeslerim size saglikli yardim etmek icin saglikli anlasilir sekilde resimler gerek bu oymalarin bicimi bakis yönü kac santimlik,hersey cok önemlidir bu islerde su bu diyen yalan söylemis olur insan bilmedigi seyi bu dememelidir kimse kimseyi oyalamamalidir.bilen konussun bilmeyen dinlesin ögrensin. ögrensinki yarin birgün kendine ve baskalarina faydasi olsun.burda yardim isteyen define dostlarim tam detayli resimler cekin arkadaslar baksin bilenler yorum yapsin.-saygi ve sevgilerimle,--