PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güvercin

tahsintahsin
12-06-2010, 11:36 AM
Ustalar ...denizden bir tünele giriliyor 70-80 metre tunelde kayıkla gittikten sonra kuma çıkılıyor...orada bir oda var girişi ufak girişte sağ tarafta iki güvercin resmi var ayakları yukarı bakıyor gagaları odayı gösteriyor ...bilmemiz gereken bi incelik varmı

ilkim111
12-06-2010, 04:33 PM
Anlattığınız bu olayda görülen güvercinlerin fotoğraflarını paylaşmanız durumunda sağlıklı yorumlar yapılacaktır. Sizde olayınıza gerçeklik kazandırmış olacaksınız. Halen defineci arkadaşlarımızın böylesine durumlarda neden fotoğraf çekmediklerine bir anlam veremiyorum. Zira teknoloji bu kadar ilerlemişken fotoğraf çekmek diğer seçenekler arasında en basiti kalmıştır. Lütfen arkadaşlar sitede yardım istenilen konularda gerçeklik payı kazandırmak ve sağlıklı yorumlar alabilmek için fotoğraf ve mümkünse kısa sürelide olsa video çekimleri mutlaka yapalım. Görsel paylaşımlar her zaman için etkili olmuştur. Kolay gelsin...

SEYRANİ
12-07-2010, 02:56 AM
Ayakları yukarı bakıyor derken
tavanamı bakıyor

sonadım
12-29-2010, 07:14 PM
sayın tahsin ustam bu anlattığınız sahil şeridi sakarya istikametlerindemi..yani yıllarca aranan çetecilerin denizden girilen girdaplı gizli mağara olmasın.burası yıllarca aranan bir yer .araştırmanızda fayda var sanırım..