PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : define ararken mağarada sıkıştı

jeje
02-25-2011, 11:41 AM
32 yaşındaki İbrahim Çapa define aramak için gece Manisa'nın Akhisar ilçesi Başlamış köyü çıkışında yol kenarında bulunan mağaraya girdi.
MAĞARADAN ÇIKAMAYINCA YARDIM ÇAĞIRDI

Mağaradan çıkmaya çalışırken sıkışan Çapa, cep telefonundan güvenlik güçlerine haber verdi.

Olay yerine gelen Manisa Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri ile Akhisar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Çapa'yı akşam saatlerinde kurtardı.

Define aramak için Antalya'dan geldiklerini ve mağaraya girdiklerini söyleyen İbrahim Çapa, ''Biz 5 arkadaş buradaki mağaraya geldik. En zayıf ben olduğum için mağaraya girmemi söylediler. Ben de girdim ve bir daha dışarı çıkamadım. Arkadaşlarım beni bırakıp gittiler. Sabah telefonla jandarmayı arayarak yerimi tarif ettim. Cep telefonum ve jandarma sayesinde yaşıyorum'' dedi.

hutame
02-25-2011, 08:59 PM
yazıkya valla cok yazık inanın görunce uzuldum bir umut paşınde ne etsın garıp..inş. umudu tez gunde yakalar

istihkam
02-25-2011, 11:10 PM
yazıkya valla cok yazık inanın görunce uzuldum bir umut paşınde ne etsın garıp..inş. umudu tez gunde yakalar

ya arkadas olarak vasıflandırdıgı o kanı bozuklara ne demelı.
ıste ısın en uzucu tarafı bu degılmı...
ALLAH ıyılerle karsılastırsın.

DAYI
02-26-2011, 01:38 AM
HERKESLE YOLA ÇIKILMAZ SANKİ ONLAR VİCDAN AZABI ÇEKMİYECEKLER ŞİMDİ BU ADAMIN YÜZÜNE NASIL BAKACAKLAR ACABA. dayı

tarıkziyad
02-26-2011, 03:12 PM
o yüzden definecilik çok büyük bir risk taşımaktadır arkadaşını bazen böyle durumlarda
tanıyabiliyorsun bizim burdada benzer bil olay oldu bir yeri uçurmaya çalışırken adam elini uçurdu arkadaşları bırakıp kaçtı jandarma ses üzeri geldi adamı kurtarıp hastaneye
yetiştirdi şimdi adam sakat kaldı onun için max tedbir vede max tedbir Allah bizi ve sevdiklerimizi definecileri böyle durumlardan korusun