PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rıca

kuzen
05-03-2011, 12:24 PM
arkadaşlar ve site kurucusu merhabalar.
öncelikle herkese tşkrlr yanlız anlayamadığım konu şu;bazı açıklamalarda bulunuyorsunuz çözülmüş işaretler diye(örnek)ama işaretin hiç bir örnek resmi yok ben veya bizler nasıl anlayacağız nasıl yorumluyacağız bu işaretleri kafamızdan ezberemi.kurucu arkadaş bari çizim kabullenmiyorsun ama sen ya çizim yap yada resimler koy..ben bu siteyi yeni gördüm ve üye oldum bir aya kadarda bayaa resimler yüklerim işaretlerle ilğili bakalım nasıl yorumluyacaksınız.yorumcuların hiç değilse yorumladıkları konuda resimler olsun....
sayğılarımla

tarıkziyad
05-03-2011, 01:07 PM
Hoş geldiniz sayın üyemiz definecilik yeni yeni benliginden çıkıyor ve paylaşıma açılıyor konuyu açan arkadaşımız belki bilgi paylaşımı yapıyor veya elinde foto yoktur sitede hemen hemen her konuda fotograf vardır ama ayrı ayrı yerlerde buda üyelerimizin gelişi güzel konu açmalarından kaynaklanmaktadır ÇÖZÜMÜNE ULAŞILMIŞ İŞARETLERİN FOTOGRAFLARI SİTEDE BAŞKA BİR DALDA MEVCUTTUR TABİİKİ DÜZENLENMESİ GEREKİR
SEVGİLERİMLE SİZE VE KATILAN ÜYELERİMİZE TEKRAR HOŞ GELDİNİZ BU SİTE SİZİN SİTENİZ BÜYÜTMEK GELİŞTİRMEK SİZİNDE GÖREVİNİZ

istihkam
05-03-2011, 10:42 PM
tarık kardesım
admınlık sana yetmez bence daha layık ıltıfatlar hakedıyorsun
emegın ıcı sahsım adına tesekur ederım.
saygılarımla

DAYI
05-04-2011, 03:47 AM
GEREKLİ CEVAP VERİLMİŞ TEŞEKKÜR EDERİZ dayı

formen16
10-18-2011, 04:52 PM
arkadaşlar ve site kurucusu merhabalar.
öncelikle herkese tşkrlr yanlız anlayamadığım konu şu;bazı açıklamalarda bulunuyorsunuz çözülmüş işaretler diye(örnek)ama işaretin hiç bir örnek resmi yok ben veya bizler nasıl anlayacağız nasıl yorumluyacağız bu işaretleri kafamızdan ezberemi.kurucu arkadaş bari çizim kabullenmiyorsun ama sen ya çizim yap yada resimler koy..ben bu siteyi yeni gördüm ve üye oldum bir aya kadarda bayaa resimler yüklerim işaretlerle ilğili bakalım nasıl yorumluyacaksınız.yorumcuların hiç değilse yorumladıkları konuda resimler olsun....
sayğılarımla

kuzen arkadaşımız haklı.Çözülmüş işaretler bölümü var ama,çözülmüş işaret yok.Sen resimleri yolla;eğer çözebilirsek,çözüldüğünde istersen kendin koyarsın kardeşim.;););)