PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ermeni evindeki işaretler saygılar

burhan5308
05-03-2011, 04:26 PM
merhaba arkadaşlar bu ev iki kat olup alt kattaki şöminede üçgen siyah taş sivri kısmı 1cm başliyor 7cm kadar arka kısma doğru ilerliyor şöminenin iç kısmında duvarda sol yanında kare mumluk konma yeri karşı tarafına düşen odanın içindede aynı kareden sağında mutfak var ikinci kata bu soldaki odanın ordan çıkılıyor 7 basamaklı ilk basamak diğerlerinden dört katta yüksek 5basamağın alın kısmında sağdan sola doğru bu işaretler var kabartma papatya 12 yapraklı yanında yarım veya 1cm oyuk onun yanında merdiven işareti ortasındaki çizgiler sağa doğru yan çizilmiş 5 tane çizgi onun yanaında V sivri kısmı sola bakıyor bundan ufaktan büyüğe doğru 6 veya 7 tane yapılmış alt kattaki mutfak olan bölümün duvarları tahdan girişin solundaki oda taştan üst katta ağaştan üst katta büyük şömine var onun yanında yuvarlak süs koyma yeri var...bilgilerinizi bekliyorum saygılar

tarıkziyad
05-03-2011, 04:58 PM
resimlersen daha iyi yorum alırsın burhan5308 adlı sayın üyemiz

SeRHaT21
05-03-2011, 06:54 PM
değerlki kardeşim öncelikle hoşgeldiniz. v harfleri sana şömineyi veriyor olabilir şöminede üçgen sivri taş diyorsunuz zaten!!! merdivenin basamakları taşmı yoksa tahta merdivendenmi sözediyoruz ayrıca!!! yapılacak işlem şöminenin yan duvarlarını iyice yoklayın cihaz düşmanıyım ben ama bu durumlarda duvarları yoklamada cihazların işe yarayacını biliyorum imkan varsa cihazla şöminenin olduğu duvarı üçgen taşın olduğu yeri duvarı ve üçgenin tam karşısındaki duvarı yoklayın. üçgenin karşısı kapı ise kapının eşiklerini ve girişte karşıdaki duvarı yoklamanızı tavsiye ediyorum.

istihkam
05-03-2011, 10:39 PM
kardes
bu tur ev mevzularnda seytanın aklına gelmeyecek taktıkle ruygulanmıstır
ısaretı bırak boya lekelerı dahı senı yonlendırebılıyor
bu nedenle ıyıce fotolamalısın