PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göz İşareti

tarıkziyad
05-07-2011, 06:14 PM
buldugunuz kaparma veya oyma bir fügürün etrafında eger göz işareti varsa bu define habercisidir gözde kaş varsa kaştaki kirbik sayısı size mesafe verebilir anlamı bak gözlerin oldugu yerden bak ,benim gözlerimle bak tek göz olabildigi gibi çift gözde olabilir

bircan
05-07-2011, 10:09 PM
s.a.ustadım bende bir adet göz resmi var göz karşıya bakıyor karşısında 2 adet yılan var yılanın bir tanesi dibek taına giriyor diyer bir tanesi dibekten yukarı dogru çıkıyor karşıdan bir avcı yılana ok atıyor yılanın tam bogazından yurmuş yılanın agzı v şeklinde açık vaziyette saygılar

istihkam
05-07-2011, 11:21 PM
kuyu kardes kuyu bulman gereklı
egerkı bu bahsettıgın buyuk bır kayalıkta ıse kayanın yuzunde su sızıntısı olacak bu durumda kayadan gırıs aranacak.

tarıkziyad
05-08-2011, 04:19 PM
1 --yılan yaralı kaçacak durumda degil kaçmak istesede kaçamaz dibek taşının altı önem arzeder zaten öteki yılanda yaralı yılanın çıktıgı yere gidiyor
2 --- belki bir yılandır bir kısmı dibek taşının altında kafasını çıkarmış
3--- yılanla avcı arasındaki mesafe önem arzeder
4--- yılanın açık olan agzı v yapar buda önemli
AGZI AÇIK YILAN AGZI SİZE MÜJDENİN ADRESİNİ VERİR suçu lisan ettiysek affola resm olsa daha daha iyi olurdu

bircan
05-08-2011, 06:25 PM
s.a.ustadım yılan 2 adettir bir tanesi dibeye girecek bir tanesi dibekten çıkmış avcı karşı kayadan oku atmış bu kaya çok zirvelidir bu işaretlerin zirvesinde bir koltuk taşı var taşın arkasında bir adet kalın yaklaşık 10 santim kalınlıgında bir adet oyma yılan bir adet tam tecisatlı bir suvari ata binmiş kılıcını çekmiş kalın yılanın tam ortasına kılıcını koymuş yılanın başı koltuk taşının ustunde duruyor saygılar

SeRHaT21
05-08-2011, 07:30 PM
s.a.ustadım yılan 2 adettir bir tanesi dibeye girecek bir tanesi dibekten çıkmış avcı karşı kayadan oku atmış bu kaya çok zirvelidir bu işaretlerin zirvesinde bir koltuk taşı var taşın arkasında bir adet kalın yaklaşık 10 santim kalınlıgında bir adet oyma yılan bir adet tam tecisatlı bir suvari ata binmiş kılıcını çekmiş kalın yılanın tam ortasına kılıcını koymuş yılanın başı koltuk taşının ustunde duruyor saygılar

yani bu anlattıklarınızı görmek isterdim...