PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eyer

seenyour
07-08-2011, 02:59 AM
s.a biraz geç oldu zaman, ama uykum gelmedi, aklıma bisey takıldı sizlerle paylasmak istedim. arazide gezerken gözüme bir eyer tası takıldı biraz inceledim , biraz önünde ana kayaya yapılmıs bir hançer isareti var hançerin hemen sağında bir ok isareti var bu sizce uğrasılmaya değer bir isaretmidir? lütfen değerli yorumlarınızı bekliyorum

tarıkziyad
07-08-2011, 10:36 AM
tabiki olabilir resimlerini birbirlerine mesafelerini ve işaret boylarını anlatırsanız ustalarımız ve üyelerim elinden geleni yapacaktır eşkiya işaretlerine veya alıştırma işaretlerinede benziyor gibi rasgele

DAYI
07-09-2011, 01:18 AM
evet bende merak ettim doğrusu olsada görsek

istihkam
07-09-2011, 01:51 AM
s.a biraz geç oldu zaman, ama uykum gelmedi, aklıma bisey takıldı sizlerle paylasmak istedim. arazide gezerken gözüme bir eyer tası takıldı biraz inceledim , biraz önünde ana kayaya yapılmıs bir hançer isareti var hançerin hemen sağında bir ok isareti var bu sizce uğrasılmaya değer bir isaretmidir? lütfen değerli yorumlarınızı bekliyorum

elbettekı deger asker mezarıdır ve daglık bogededır ayrıntılar resımler gelsın gozumuzle gorelım sonrasında ınsallah

JOVİYANUS
07-09-2011, 06:25 PM
merakla bekliyoruz...

hutame
07-09-2011, 07:30 PM
gitmişş ken şşünu yap hancee sıırtıınıı ver yakıınıında dere vardıır belkııde kurumuşş bol kavak agaclarıı lur dere ııcııne ııyıı bak dııkkatlıı bakarsan ana bıı kaya göreceksıın burun ve kııc tarasıınıı ııyıı ııncele hororsanlıı yer olur...mezarıı ııse yııne aynıı yerde taşş yııgmalarıı ermenıı şşehııt mezarıı derler buna..kolay gelsıın