PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Omega Işareti

DAYI
07-12-2008, 02:13 AM
http://img156.imageshack.us/img156/5714/clipimage001if0.jpg (http://imageshack.us)
http://img156.imageshack.us/img156/5714/clipimage001if0.5608055167.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=156&i=clipimage001if0.jpg)

omega işaretı magara demek ve agzı kapalıdır. Dıkkat edecgımız husu bu ısaret toprak altında kalmıs magara gırısını verır. 3 metreye adar varabılır. Kesınlıklebos degıldır. Altın işaretıdır. Zengınlık seref nısanesıdır.

JOVİYANUS
02-25-2009, 09:40 PM
iyide dayı neden omega yani magara işaretinin bir sürü anlamı varken neden bukdar özene bezene bunuda yapma geregi duymuslar.ve adıda neden omega.özr ya sanrım çok sordum.teskr

istihkam
02-25-2009, 11:55 PM
sevgılı jovıyanus adı omega konulmus sebebı ıse matematıkte ozellıkle fızıkte brı sembol olarak kullanılan omega ısaretı vardır ıste bu ısarette bırebır aynısıdır.
jovıyanus kardesım;
ısarete bak neye benzıyor arazıye uydur bır dusun elıne kalem al ve bır magara cız magarayı cızerken omega cızmekten baska sansın yok ıstersen bır dene:)
ayrıca omega ısaretı selaleyı ve selalenın golet yaptıgı yerıde verırı ama genel ıtıbarıyle magaradır.

ACHİLLES
02-26-2009, 12:17 AM
Şimdiye dek gördüğüm en mükemmel işaret ve ilk...Çok güzel DAYI,emeğine sağlık.Umarım hakkı verilmiştir bu işaretin...

hutame
03-05-2009, 09:45 PM
benim kanaatimce omega işareti şünü diyor resme bakarak diyom diyorki dere kıvrımını gec takip et suyun ana kayadan cıkışı olacak mal orda...aslında omega başlı başına bi iştir omega nın onlarca ceşiti var ama bu işaret en meşuru...kaynak suyu veriyor...saygılar

DAYI
03-06-2009, 12:50 PM
selamünaleyküm evet hutama usta işaret gerçek ve hilesiz ve ayrıca değerlide hoşgeldin sitemize sefalar getirdin inşallah daim kalıcısındır...
BEN HUTAMENİN NE OLDUĞUNU BİLİRİM:D

SEYRANİ
03-06-2009, 07:06 PM
Dereyi Geç Suyun Biriktigi Yer Abi:)

knight
03-11-2009, 12:20 AM
ya üstatlar resimlimi açıldı bu konu ben göremedimde ama bilgiler güzel teşekkürler

meçhul
03-11-2009, 06:47 PM
selam hayırlı olsun iiyi işret!!!
oyma sana kapalı mezar işaretini vermiş,oymanın açık yönü (yarık olan yer) yönü verir
şimdi omega işareti sana kapalı mağra işareti veriyor.!yuvarlak oymanın yanındaki yarık yönünde kapalı mağra, kapağının içinde mezarı veriyor kapağı bul!!!tümsek çukur veya kayadan kapak olur.ha deprem sel gibi doğal afetlerle kapak toprak altında olabilir. onun için boşluk bulan cihaz yarık yönünde aradığın zaman bulman kolaylaşır ok.en fazla 20-30 metre içerisinde tmm .ALLAH yar ve yardımcın olsun

menderes1278
10-14-2011, 06:15 PM
omega işareti tek bir amaca hizmet etmediği kanısındayım.
başlangıçta denilebilir son noktada. isa peygamberin alfa ve omega benim sözü omega işaretinin son nokta olarak yorumlanmasına sebep olabilirmi?

şimdi sizlere menderes sembolünün yapımındaki omegadan bahsedeyim.
sembol omegayla başlar döner ve aynı yere gelir ve kör düğüm olur.
burdaki omeganın adıda anahtardır.
antik yunan süs eşyaları ve bazı objelerde çokça görülür. yorum sizin.

merkür
10-15-2011, 01:11 AM
mrb arklar hayırı geceler ltf biri bana yardımcı olsunnn ben bişey anlamadım bu sitelerden işaretlerim var anlayan bilen varsa ltf yardımcı olabilirmi

merkür
10-15-2011, 01:13 AM
ltf biri bana ulaşabilirmiii işaretlerden anlayan çözebilecek biri [email protected]

menderes1278
10-15-2011, 01:47 PM
mrb arklar hayırı geceler ltf biri bana yardımcı olsunnn ben bişey anlamadım bu sitelerden işaretlerim var anlayan bilen varsa ltf yardımcı olabilirmi

sevgili mertül kardeşim işaretlerinizi resimleyip siteye yüklerseniz gördüğünüz bütün yetkililer elinden geldiği kadar yardımcı olurlar.
elinizde resim yoksa fotosuz işaretler bölümüne konu açabilirsiniz. saygılarımla.

formen16
10-15-2011, 09:45 PM
Bu akşam baktığım onca işaretten adam gibi olanı sadece bu.İşaretin bulunduğu kaya ve çevresinin yönleri belirtilmek kaydıyla fazla değil,10 ar metre uzaktan 4 taraflı fotoları olursa bu kaya mezarı için yorum yapmaya değer.Herkese hayırlı akşamlar.

tarıkziyad
10-15-2011, 10:42 PM
formen 16 kardeşimiz hoşgeldin ve aldıgınız görevin hayırlı ugurlu olmasını temenni ederim

formen16
10-15-2011, 10:53 PM
formen 16 kardeşimiz hoşgeldin ve aldıgınız görevin hayırlı ugurlu olmasını temenni ederim

Hoş bulduk kardeşim.Alakan için hassaten teşekkür ederim.
Görev derken?Ne görevi anlayamadım.Çünkü ben bu bilgisayar ve site işlerinden pek anlamam.Öğrenme yaşım desen çoktan geçti.Ama ilgilenmeye değeceğine inandığım ve detaylı çevre resimleri olan bir işaret olursa elimden geldiğince,dilimin döndüğünce gördüğümü yorumlamaya çalışırım.
Görev buysa temennin için Allah razı olsun.Selamlar.

trt123
12-03-2013, 10:07 AM
burdaki omeganın anlamı "dayı" nın dediği gibi toprak altında mağara yada mahsen tecrübeyle sabittir.

Mkamil
09-26-2017, 07:57 AM
Sa arkadaşlar ben yeniyim bu fotoları telde nasıl açacak
Bir de V işareti var elimde burda V ile ilgili bilgi var mı