PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : slm arkadaslar bana minelab exprar se pro veya garrett 2500 alacamda

definecit80
04-27-2012, 10:21 AM
slm arkadaslar bana minelab exprar se pro yada garrett 2500 hangisı iyi derindir kulanan arkadas uarmi

walker
04-27-2012, 12:20 PM
ben kullandım.
beş para etmez
parana yazık.

definecit80
04-27-2012, 04:55 PM
hangisini kullandn

ozooo
04-28-2012, 04:29 PM
slm arkadaslar bana minelab exprar se pro yada garrett 2500 hangisı iyi derindir kulanan arkadas uarmi

a.s
Explorer SE
-Gelişmiş teknolojisi ile daha düşük pil sarfiyatı,daha hızlı ve daha güçlü mikroişlemci
-Hafifliği ve yeni su geçirmez ince yapılı arama başlığı ,dengeyi sağlıyor.
-Kolay kullanımlı yeni menü.Giriş,öğrenme bölümleri ve daha gelişmiş LCD ekran(dijital).
-Yeni audio nokta hedef –Derin hedeflerde daha yüksek ses kalitesi
-Yeni Iron Mask fonksiyonu-0-31 ferrous derece AM All Metal göstergesi.
-Hızlı açıp sessiz çalışma/hızlı kapatma
-Yeni audio ses düzenleyici ayarı 1,2&3 şimdi daha uzun,yumuşak ve tiz HOLD;
-Geliştirilmiş fabrika ayarları
-Yüksek çerçöp bulunan topraklar için daha sabit arka plan sesi
-Demir ve İletkenlik için yeni güncelleşmiş tespit sonuçları için Pin Point modu.
-Arama ve Nokta Tespit sırasında gelişmiş hassasiyetiyle derinlik ölçme göstergesi
-1,5kHz-100kHz arası değişken ve eşzamanlı 28 FBS teknolojisi

http://www.defineburada.com/forum/showthread.php?t=1023

BU 2500 TİPİ OLAN DEDCEKTÖRÜN BİRAZ SORUNLARI VARDIR TAM KULLANIMI VEYA KİŞİNİN ELİNDEN BİSÜRÜ ÇEŞİT MARKADA DEDEKTÖRLER GEÇMESİ ŞARTTIR Kİ BU MODELİ ANLAYIP KULLANABİLMEK İÇİN..

İLK BAŞ SORUN İLK AÇIŞTAN TAM YARIM SAAT SONRA ALET HAVA VE TOPRAK AYARLARINA ANCAK ADAPTE OLABİLİYOR VE SONRASI ÇALIŞIYORSUNUZ BUNU BİLMİYEN MAKİNE SAHİBİ ARKADAŞLAR SANKİ ALETTE ARIZA VARMIŞ HİSSİNE KAPILIYORLAR ..