PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : at nal'ı

sefer
03-06-2013, 11:41 PM
selam ustalar bu taş üzerinde işaretler var ben birini u veya nala benzetiyorum,taş köye yakın dağın yamacında köy birkaç uygarlık görmüş yorumlarsanız sevinirim.

DAYI
03-12-2013, 02:20 AM
selamünaleyküm sefer usta işarete düzgün bakarsanız bunun bir nal olmadığını görürsünüz .. bu işarete ters taraftan bakarsanız yada işareti tam ters taraf çeviriseniz bunun bir yılan olduğunu göreceksiniz.saygılar

bircan
03-24-2013, 09:48 PM
s.alaykum ustat dayıcıgım yanlış gormuyorsam bu bir kazan ve kulpuna benziyor yanlış olabilirim saygılar

sefer
03-27-2013, 12:17 AM
teşekkürler ustalar ben bölgede biraz daha araştırma yaptım işaretin çok yakınlarında örnek 100 metre kare gibi 1 tane çocuk ayak izi 1 tane gerçeksi 7 mıhlı nal bir tane nalsız at veya tay izi bir tane oyma 2li üçgen yanında tekde var bunların arazinin görüntülerini aldım anlaşılacak şekilde düzenledim yalnız ama gönderirken (ent.php?do=manageattach&p= adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.) diye yazıyor başkada nasıl görüntü paylaşılır bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler.

son noktacı
03-28-2013, 11:47 PM
teşekkürler ustalar ben bölgede biraz daha araştırma yaptım işaretin çok yakınlarında örnek 100 metre kare gibi 1 tane çocuk ayak izi 1 tane gerçeksi 7 mıhlı nal bir tane nalsız at veya tay izi bir tane oyma 2li üçgen yanında tekde var bunların arazinin görüntülerini aldım anlaşılacak şekilde düzenledim yalnız ama gönderirken (ent.php?do=manageattach&p= adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.) diye yazıyor başkada nasıl görüntü paylaşılır bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler.
sitemizin resim yüklemesinde bir sorun yok gibi gözüküyor tek tek resimleri sitemizin eklenti yerinden yüklemeyi deneyin resimleri kaydederken pc nize png olarak değil jpg olarak kaydediniz .
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/03/28/FOg5L.jpg

hekimo
03-29-2013, 02:01 AM
arkadaşların yorumlarına saygı duyarım çok basit bir işaret biraz düşünmeyle işi çözersin