PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşaretdeki gizli sırlar

yassıdag
04-01-2014, 11:46 PM
Arkadaşlar define işareti çözme işini ben bir kilide benzetirim kilidi anahtarın açtığını herkez bilir önemli alan hangi anahtar işte işin püf noktası burda yani doğru anahtarı bulmakta doğru anahtarı bulan kilidi açar burda anlatmak istediğim işareti bulduğumuz zaman bu işareti hangi anahtar açar önemli olan bunun doğru seçimini yapmak bunun için tabi tercübe beceri ve azim gerekir işareti bulduğunuz zaman detaylı inceleme yapmanız gerekir bir bakışta işareti çözmek sanırım mümkün deyildir ince detaylarını incelemeniz gerekir her işaretin bir çözüm noktası vardır bulduğumuz işaretin öncelikle ne amaçla yapıldığını bilmemiz gerekir her yapılan işaret define amaçlı yapılmamıştır bu konu hakkında bilgi edinmemiz gerekir,
herhangi bir işaretle karşılaştığımız zaman işaretin sırlarını çözebilmek için öncelikle çevresini araştırmak sizlere ip ucu verecek yerleri tesbit etmek gerekir saygılarımla.

bircan
04-02-2014, 10:27 PM
selamun aleykum yasıdağ kardeşim yazmış oldugun detaylar gerçekten çok onemli iyi bir konuya deginmişsin sizi şahsım adına tebrik ediyorum kulagıma kupe edicem ustadım saygılarımla

bymorting
04-04-2014, 02:49 PM
eyvallah kardeşim çok sağolasın bilgiler için

yassıdag
04-05-2014, 12:28 AM
selamun aleykum yasıdağ kardeşim yazmış oldugun detaylar gerçekten çok onemli iyi bir konuya deginmişsin sizi şahsım adına tebrik ediyorum kulagıma kupe edicem ustadım saygılarımla

Aleykümselam bircar kardeş bizler işaret bulduğumuz zaman incelemeden araştırmadan yani daldan dala atladığımız için sonuca ulaşamıyoruz herşeyi iyi araştırmak gerekir saygılarımla.

ferat
04-10-2014, 08:30 PM
bilgi icin
cok teşekurler