PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kudret Kaleyi Bulduk, Adres Bursa

Vatandaş
06-09-2014, 11:09 PM
Kudret Kaleyi bulduk. Üstünde mezarı var, tahrip edilip doğaya uydurulmuş . Atların bağlandığı yeri de bulduk, hala gubre kokusu var. Kalenin bütün girişlerini bulduk. Ama hepsi tuzaklı, ağızları kapalı. Yığma tepeyi, ana mahzeni, hamam havalandırma deliklerini, dere ve deredeki oturak taşları, kapalı değirmen, arkacık değirmeni,Yaya mağrası, Oynayan kızların mahzeni bulduk.
Santim santim biliyoruz. İlgilenen arkadaşlara duyurulur

RaNDoM21
06-10-2014, 11:43 AM
s.a arkadaşlar...herkes bir yerler buluyor lakin kimin yeri gerçek kimin yeri sahte kestirmesi çok zor...türkiye de 7 bölge var ve 7 tane kudret kale var...ve hepsinde aynı işaretler vs. var....ve bizler bu yerleri yıllardır arıyoruz boşaltılmadığı ne malum?o bulduğunuz yeri ben tahmin ediyorum ama orası boşaltılalı çok oldu kanatindeyim...

RaNDoM21
06-10-2014, 11:49 AM
bak kardeşim gübre kokusu demişsin....biz aptalız doğru diyorsun aradan 70 sene ve fazlası geçmiş hala gübre kokusu var diyorsun bu ne tezattır kardeşim????bahçeye bile gübre atıyoruz da 2 sende kokusu kalmıyor.....gübreler derede olacak da ne seller olmuştur orada gübremi kalır????

Vatandaş
06-10-2014, 04:39 PM
Biz Başbakanı dahi aradık. Tezgah değil, para da istemedik. Çok isterseniz gelin görün. Şu an jandarma kontrolün de. Müzecilerle ve kaymakam ile bakmaya gittik. Resmi kazı için başvuracağız.
İnanmaya bilirsiniz, kendi tercihiniz. Ama kapıları ve her şeyi kapalı bir şekilde duruyor.

Vatandaş
06-10-2014, 05:03 PM
Ayrıca at ahırı ustu kapatılmıştı. Yani gubre altta kalmıştı, toprak içinde. Biz o bolgeyi açınca kokuyu aldık. Şimdilerde koku çekilmeye başladı bile
Lütfen boyle suçlayıcı şekilde konuşmayın. Biz eminiz, gelin gösterelim diyoruz. Sakladığımız bir şey yok. Sizse sadece oturduğunuz yerden bizi itham ediyorsunuz

son noktacı
06-13-2014, 12:31 PM
Ayrıca at ahırı ustu kapatılmıştı. Yani gubre altta kalmıştı, toprak içinde. Biz o bolgeyi açınca kokuyu aldık. Şimdilerde koku çekilmeye başladı bile
Lütfen boyle suçlayıcı şekilde konuşmayın. Biz eminiz, gelin gösterelim diyoruz. Sakladığımız bir şey yok. Sizse sadece oturduğunuz yerden bizi itham ediyorsunuz

Hayırlı olsun Sn Vatandaş bulmuşsunuz devletede bildirmişsiniz bizden ne tür bir yardım istiyorsunuz .

akın3838
08-26-2014, 10:17 PM
kayseri hakkında bilgisi belgesi olan arkadaslar.. varsa iletişim kurabilir

bliznak3
09-23-2014, 03:31 PM
selam cinevizi kudreti hepsini biliyorum eger cinevizin ustunde yedi heybe dogru ise alindi 7 yil once cogu yer yagmalandi zor olan ve gayret isteyen defineler kaldi. Eger kilecip bolgesi icin bilgisi olan varsa yardim etsin burada bir tepede terazi var 3 m. kuzeyinde 3 tane dikili tas ortancasinda bir hac var. yardim bekliyorum

kemre-69
09-26-2014, 04:16 PM
Slm sana yardımcı olmak istiyorum irtibata geçersen

haffy
09-27-2014, 02:56 PM
kudret kale nedir?