PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gtr 7 gtr 8 ve gtr 9 hakkında bılgı

snaypir
06-11-2016, 04:27 PM
arkadaslar gtr ler nasil cihaz bilgi paylasimi yapalim.

quentus
06-12-2016, 04:34 AM
GTR-9 'la dedektörlerin algılayamadığı derinlikteki yada yapı içerisindeki objeleri bulup, tek para yakalayabiliyorum.. kullanmayı bilene dedektör sadece aktarılan toprak içinden obje seçmeye yarar.. boşluk modunuda tek geçerim, rezistiviteyle ciddi anlamda başa baş yarışır..

kontarix
06-13-2016, 01:51 PM
GTR - 9 kullanıyorum alantarama bazında benim ihtiyaclarımı karşılamaya yetiyor.

defineanaliz
06-15-2016, 12:15 PM
http://i.hizliresim.com/nrWkJV.jpg

gtr 8 ile tespit ettiğim alandan aldıgım sadece 113 gramlık topraktan 1972 Tl lik altın analizimiz oldu tabikide bu alandaki toprağın devamı geldi. ben sadece bir raporu paylasıyorum. coğu kişi bunu mineral sanabilir ama kesinlikle mineralden etkilenmiyor. şuana kadar ciddi oranda ayrıştırmalarımız oldu bu tür yerleride genelde gtr 8 modelini kullanarak tespit ediyorum. kullandığım alan tekirdağ bölgesi gerçi türkiyenin her bölgesinde altın madeni bulunuyor butür yerleri tespit ederekte ciddi gelirler elde edebilirsiniz bu benden sizlere tavsiye olsun illa altın gömü define peşinde koşmakta olmuyor. her bulgudan yararlanmak gerekiyor.

defineanaliz
06-15-2016, 12:23 PM
bunlarda devamının külceleşmiş hali altın ve gümüş olarak .bunları paylasıyorumki sizlere bir ekmek kapısı daha cıksın belki içinzden bu tür yerler bulup ciddi oranda fayda sağlarsınız. üzerindeki sadece dosya numaralarını kapattım ve paylaştım.
http://i.hizliresim.com/B2AEQG.jpg

desperado1907
06-16-2016, 10:51 PM
Ustalarım merhaba. Bu gladiatör alan tarama cihazdan birinde gördüm daha doğrusu acı-zulüm aramızda para denkleştirdik diğer cihazlarıyla kiralık getirttik gelen arkadaş hem bununla hem diğer görüntü veren makinasıyla nokta atışı yaptı. hem çıkmadan malzemenin ne olduğunu bildi. İnternette yazan bazı kişilere bakıp korkuyorum bu makina kan gurubuna göre adamına göre değişirmi. değişmezse niye öyle şeyler yazıyorlar ayıp değilmi bu devirde parayı kolaymı kazanıyoruz cebimizdeki paraya göz dikiyo bizi şaşırtmaya çalışıyolar. gelen arkadaşın yaptığını gözümle görmesem inanmayacak belkide gidip onun bunun lafıyla paramı sokağa atacaktım. Nolur bunu kullananlar bana yardım etsin bu kan gurubuna yada kullanana göre gördüğü iş değişirmi. Ayda yılda bir ilk defa elimiz para gördü ondada 3 kuruş nafakamı nolur doğru yere harcıyim bana yardım edin ustalarım

quentus
06-17-2016, 02:27 AM
Ustalarım merhaba. Bu gladiatör alan tarama cihazdan birinde gördüm daha doğrusu acı-zulüm aramızda para denkleştirdik diğer cihazlarıyla kiralık getirttik gelen arkadaş hem bununla hem diğer görüntü veren makinasıyla nokta atışı yaptı. hem çıkmadan malzemenin ne olduğunu bildi. İnternette yazan bazı kişilere bakıp korkuyorum bu makina kan gurubuna göre adamına göre değişirmi. değişmezse niye öyle şeyler yazıyorlar ayıp değilmi bu devirde parayı kolaymı kazanıyoruz cebimizdeki paraya göz dikiyo bizi şaşırtmaya çalışıyolar. gelen arkadaşın yaptığını gözümle görmesem inanmayacak belkide gidip onun bunun lafıyla paramı sokağa atacaktım. Nolur bunu kullananlar bana yardım etsin bu kan gurubuna yada kullanana göre gördüğü iş değişirmi. Ayda yılda bir ilk defa elimiz para gördü ondada 3 kuruş nafakamı nolur doğru yere harcıyim bana yardım edin ustalarım

Sevgili kardeşim..

Görünen o ki, bir tarafta gözünle şahit olduğun bir olay, diğer tarafta yalakalığı, parayı, menfaati vicdanına tercih etmiş "tüccar" tayfasının yazdıkları..

Aklının bir köşesinde "ya doğruysa, ya kullanamazsam " tedirginliği..

Biz tüccar yada bazı ortamlarda tabir-i caizse "kemik bekleyen klavye filozoflarındanda" değiliz.. cihazda satmıyoruz.. farkımız vicdan dediğimiz şeyi cüzdanımızın arasında değil, halâ göğsümüzün sol tarafında taşımamız..

Gladiatör alan tarama serisinin hepsini kullanmış profesyonel bir kullanıcı olarak kulağını onlara tıkamanı ve gördüğüne odaklanmanı tavsiye ediyorum.. forumlarda bizi bu nickle bilen bilir.. sadece gladiatör alan tarama serisini değil arkeojeofizik cihazlarının furyasını görsel karşılaştırmalı paylaşımlarımla başlatanda, bu kendini "isviçreli bilim adamı" seviyesinde gören filozoflarada voxler ve surfer gibi yazılımları keşfettiren benim :))

O gladiatör alan tarama serisini kötüleyen isviçreli bilim insanlarına!!! iddialarını doğrulama fırsatı verdim.. gelin! sahip olduğunuz oyuncaklarınızla yüzlerce-binlerce yıllık doğal ve el değmemiş toprak yapısını inceleyerek, görerek bu işi müştereken test edelim.. beni küçük düşürün!!

Sonuç olarak tek yaptıkları kaçmak oldu.. tekrar iddia ediyorum.. doğru kullanımla hiçbir cihazın algılama yapamadığı mesafedeki tek parayı bile sınıfını ayırd ederek bulmak mümkün.. böyle bir algılama tesbit ettiğim ve dedektörlerin tepkime vermediği bir alanı sırf böyle bir test için bekletiyorum ve emin ol elimdeki cihazın tesbiti hariç orada ne var şu an bende bilmiyorum.. son olarak şunu tekrar vurguluyorum bunu yaparkende atılan toprak içerisindeki KÜÇÜK OBJELERİ alabilmek için pahalı olmasına gerek olmasada bir vlf dedektör şart..

SonGoku
06-19-2016, 12:21 AM
Sevgili kardeşim..

Görünen o ki, bir tarafta gözünle şahit olduğun bir olay, diğer tarafta yalakalığı, parayı, menfaati vicdanına tercih etmiş "tüccar" tayfasının yazdıkları..

Aklının bir köşesinde "ya doğruysa, ya kullanamazsam " tedirginliği..

Biz tüccar yada bazı ortamlarda tabir-i caizse "kemik bekleyen klavye filozoflarındanda" değiliz.. cihazda satmıyoruz.. farkımız vicdan dediğimiz şeyi cüzdanımızın arasında değil, halâ göğsümüzün sol tarafında taşımamız..

Gladiatör alan tarama serisinin hepsini kullanmış profesyonel bir kullanıcı olarak kulağını onlara tıkamanı ve gördüğüne odaklanmanı tavsiye ediyorum.. forumlarda bizi bu nickle bilen bilir.. sadece gladiatör alan tarama serisini değil arkeojeofizik cihazlarının furyasını görsel karşılaştırmalı paylaşımlarımla başlatanda, bu kendini "isviçreli bilim adamı" seviyesinde gören filozoflarada voxler ve surfer gibi yazılımları keşfettiren benim :))

O gladiatör alan tarama serisini kötüleyen isviçreli bilim insanlarına!!! iddialarını doğrulama fırsatı verdim.. gelin! sahip olduğunuz oyuncaklarınızla yüzlerce-binlerce yıllık doğal ve el değmemiş toprak yapısını inceleyerek, görerek bu işi müştereken test edelim.. beni küçük düşürün!!

Sonuç olarak tek yaptıkları kaçmak oldu.. tekrar iddia ediyorum.. doğru kullanımla hiçbir cihazın algılama yapamadığı mesafedeki tek parayı bile sınıfını ayırd ederek bulmak mümkün.. böyle bir algılama tesbit ettiğim ve dedektörlerin tepkime vermediği bir alanı sırf böyle bir test için bekletiyorum ve emin ol elimdeki cihazın tesbiti hariç orada ne var şu an bende bilmiyorum.. son olarak şunu tekrar vurguluyorum bunu yaparkende atılan toprak içerisindeki KÜÇÜK OBJELERİ alabilmek için pahalı olmasına gerek olmasada bir vlf dedektör şart..

quentus ustaya kefilim, sağolsun gelip teyit etti bize, nedir ne değildir.

snaypir
06-24-2016, 10:28 AM
bende uzun zamandir kullaniyorum ve cok memnunum .
konuyu neden actim uyesi oldugum bir sitede surekli elestiri yapilmasi aceba burdada elestiren birisi olacakmi diye uzun zama dir bekliyorum girdumku dogru cihazi kullaniyoruz .
elestirenlerse sanirim eline bu cihazi almamis kimseler veya baska seyler.

quentus
06-24-2016, 11:55 AM
bende uzun zamandir kullaniyorum ve cok memnunum .
konuyu neden actim uyesi oldugum bir sitede surekli elestiri yapilmasi aceba burdada elestiren birisi olacakmi diye uzun zama dir bekliyorum girdumku dogru cihazi kullaniyoruz .
elestirenlerse sanirim eline bu cihazi almamis kimseler veya baska seyler.

eleştirenler %99 ya cihaz satıcısıdır, yada bunların paralı askerleri.. %1'lik kısmıda henüz yeteri tecrübe kazanamayan kullanıcı.. o kadarda söyledim.. sahip olduğunuz zımbırtıları alın misafirim olun hodri meydan dedim.. tık yok! tek icraatları varil varil çamur.. alan tarama satıcılarının glatiatöre salladığı, alan tarama diye birşey yoktur diyenlerin LRL yapıp alenen sattığı bir ortamda bunların hiçbirini şahsen bir kullanıcı olarak kaale almam :))

snaypir
06-24-2016, 02:52 PM
gelemezler usta ancak avrat gibi vir vir baska bisi degiller soyledikleri incir cekirdegini doldurmaz ama sazan gibi atlarlar zavallilar

snaypir
06-29-2016, 01:10 PM
buraya sahte ve orjinal gtr alantarafa fotolari koyulursa cok iyi olur yoksa bu cihazi taslayan cok herkes firsat ariyormus buna sahit oldum bugun .
kendileri her nekadar teknoloji olarak gormeselerde kendi urettikleri resiztivite ve manyetometrenin gormedigi tunelleri eliyle yapmis gibi cizen cihaz.

hira_pc
06-30-2016, 12:47 PM
snaypir usta orkjinali sadece www.alantaramacihazi.com ve www.hiradedektor.com sitelerinde satılmaktadır.

sapı cıkan antenleri wireless anteni gibi olan aşağıda resimleri olanlar sahte ürünlerdir.

aşağıda resimde belirttiklerimin hepsi sahte çakma ürünlerdir bunlara dikkat edilmesi gerekir.

http://i.hizliresim.com/B2WrWL.jpg

http://i.hizliresim.com/nr9R9N.jpg

http://i.hizliresim.com/dblPlp.jpg

quentus
06-30-2016, 08:00 PM
bu piyasada dedektöründen tut, alan taramasına kadar bir yığın cihaz var.. ama sadece gladiatör'ün sahtesi yapılıyor.. hep gladiatör'e saldırılıyor..

bunun bi sebebi yokmu sizce? sattıkları / ürettikleri zımbırtılardan 80 cm ve üzerinde 5 gram civarında para yeri tesbit eden varsa gelsin yanıma.. onlarca kez söyledim ama hiçbiri şu ana kadar cesaret edemedi..

halâ bekliyorum

SonGoku
06-30-2016, 08:09 PM
Aynen öyle 3 tane konu açıldı her 3'ünde de tartışma oldu.

Başka cihazlarda hakikaten tartışma olmuyor.
İnsanlar neden saldırıyor bu cihaza anlamak mümkün değil.

walkman
07-01-2016, 01:29 AM
Aynen öyle 3 tane konu açıldı her 3'ünde de tartışma oldu.

Başka cihazlarda hakikaten tartışma olmuyor.
İnsanlar neden saldırıyor bu cihaza anlamak mümkün değil.

meyve veren ağaç taşlanır da onda ustam. Diğerlerinde demek meyve olmuyo. :D

quentus
07-01-2016, 01:19 PM
meyve veren ağaç taşlanır da onda ustam. Diğerlerinde demek meyve olmuyo. :D
ağaç bi kere hastalıklı.. kuru!! meyvesi nasıl olsun?:)))