PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pulse cihazlar nasildir en iyisi hangisi

snaypir
06-11-2016, 04:30 PM
kullandiginiz pulse cihazlar hakkinda bilgi paylasimi.

snaypir
06-26-2016, 04:49 PM
arkadaslar suan lorenz z1 kullaniyorum ve 15cm me 4cm gumus objeyi yaklasik 1m den ayrimli aldim isin garip tarafi o mesafeden 38 dd bobinin bile almasiydi .
bundan once kullandigim pulse cihaz ise 70cm den kola tenekesini gormuyordu .
bence kral lorenz z1.

quentus
06-26-2016, 08:07 PM
arkadaslar suan lorenz z1 kullaniyorum ve 15cm me 4cm gumus objeyi yaklasik 1m den ayrimli aldim isin garip tarafi o mesafeden 38 dd bobinin bile almasiydi .
bundan once kullandigim pulse cihaz ise 70cm den kola tenekesini gormuyordu .
bence kral lorenz z1.

benim lorenzim gtr-9 :)))) ama haklısın lorenzler nitelikli ve kaliteli cihazlar.. taaaki insanlar pulse imal etmeye başlayana kadar.. o güne kadar bu cihazlar iyiydi, kraldı.. ondan sonra kötü oldu.. ama işin ilginç tarafıda ürettikleri cihazı hep lorenz ile kıyaslamaları :)))

SonGoku
06-27-2016, 08:17 PM
benim lorenzim gtr-9 :)))) ama haklısın lorenzler nitelikli ve kaliteli cihazlar.. taaaki insanlar pulse imal etmeye başlayana kadar.. o güne kadar bu cihazlar iyiydi, kraldı.. ondan sonra kötü oldu.. ama işin ilginç tarafıda ürettikleri cihazı hep lorenz ile kıyaslamaları :)))

Aynen öyle.
Minelaba alternatif, lorenze alternatif diye diye cihaz üretir oldular. Sorsan özgün cihaz tasarımı yapıyorlar.

quentus
06-29-2016, 10:14 AM
Aynen öyle.
Minelaba alternatif, lorenze alternatif diye diye cihaz üretir oldular. Sorsan özgün cihaz tasarımı yapıyorlar.

bide bununla nal, çivi, demir haricinde zırnık bulan varmıdır merak etmedim değil doğrusu.. zira etrafımda snaypır dahil kimseden duymadım..

snaypir
07-12-2016, 08:39 AM
arkadaslar delta pulse 3s + diye bir cihaz cikmis lorenz z1 kadar derin oldugunu idda ediyor yapan usta .gerci videolarina baktim 1m diye 60cm den buyuk bakir parcayi bile zar zor aliyor ama elinde bu cihazdan olan varsa gomulu metallerim var bir kiyas yapip video cekmek istiyorum .neymis ne degilmis millet gorsun .

SonGoku
07-12-2016, 12:29 PM
arkadaslar delta pulse 3s + diye bir cihaz cikmis lorenz z1 kadar derin oldugunu idda ediyor yapan usta .gerci videolarina baktim 1m diye 60cm den buyuk bakir parcayi bile zar zor aliyor ama elinde bu cihazdan olan varsa gomulu metallerim var bir kiyas yapip video cekmek istiyorum .neymis ne degilmis millet gorsun .

Sen bence lorenzle çek yolla ustam, onlar baksın.

Onların testi genelde havada oluyor 😀😀😀

quentus
07-13-2016, 01:08 AM

hayalpen videon vardı hatırladınmı? ,o geldi birden aklıma.. orantısız güldüm.. :)

snaypir
07-13-2016, 01:17 PM
usta zaten delta veya diger adi pulse ilk modeli delta pulseydi bu cihazi erik foster agaclardaki civileri bulmak icin tasarlamis .
bizimkilerde bunu almis alin size malzeme bulan dedektor diye milleti kandirmaya baslamis .
yani degisen bisi tok deltada analog devreden dijital devriye dondu hepsi bu o yuzden miller nal civi demir turu nesnelerden baska malzeme bulamiyor isin garibi bu cihazla lorenzze laf vuruyorlar tam videodaki gibi hayalpen hayaller kurdurur diyorya