PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayi Ayagi Acil Yardim

ArSeN_LuPeN
07-27-2008, 10:22 PM
S.a Arkadaşlar Ayi Ayaği Gördüm Yaklaşik 1,5 Metre Civarinda Kocaman Bir şey Yakininda Başka Bir Taşta Ise Iki çarpi Işareti Aralarinda çember Var Yorum Yaparsaniz Sevinirim...

kandela
07-28-2008, 10:25 AM
A.s arkadaşım keşke fotoğraflarını çekseydin ayı ayağı dediğin işaretin ve çarpı işaretlerinin.Ayı ayağı dediğin işaret volçan efsanesindede geçiyor ama onun olacağını sanmıyorum.Senin bulduğun işaret eğerki o ise son nokta çarpı işaretlerinin bulunduğu bölüm ALLAH c.c gönlüne göre versin.

ArSeN_LuPeN
07-28-2008, 03:31 PM
S.a arkadaşım kendin işaretleri dün gördün resmini cektim fakat pc ye aktaramadıgım için ekleyemedim çarpı işareti demişsin son nokta nerde araştırma yapayım acıklama yaparsan sevinirim Allah' a emanet ol.

kandela
07-28-2008, 03:39 PM
A.S arkadaşım son nokta X işaretleri dediğim husus örnekli bir biçimde göreceksin link'teki fotolarda X işaretinin hemen sağ tarafında horosanla sıvanmış yer tespit edilip içeri girilmiş bu resimler sana bilgi aktaracaktır. http://www.defineburada.com/forum/kartal-kafa-kayaligi-ve-isaretleri-t248.html

ArSeN_LuPeN
07-28-2008, 03:49 PM
Allah Razi Olsun Senden Kandela Usta Işaretler Verdigin Resinlerdeki Gibi Hayirli Olcaksa Allah Nasip Eyler Inşalla .

kandela
07-28-2008, 03:59 PM
ALLAH herkese nasip etsin ArSen_LuPeN sizler için burdayız.

cas
08-04-2008, 12:19 AM
Arsen kardesim

kandela ustanin da dedigi gibi egerki horasanli yer bulur isen burada cikacak olan deri harita icinde sarili tek altin para , bolgenin mujdesidir ... Basarilar dilerim

Bu yorumum bazi eskiya kayitlarinda ( ayi pencesi , ayak isareti ) yazilarda gecmektedir , artik ne kadar dogrulugu vardir bilemeyiz ama arastirmakta bence fayda vardir .......

Sen yinede arazi calismalarindan resimlerle konu acsan cok daha saglikli yorumlar alacaksin muhakkak ozellikle konu ( eskiya isaretleri ) olunca ...

kandela
08-04-2008, 01:37 PM
cas ustamı tebrik ederim benim link verdiğim resimlerdeki mağara girişi horasanla kapatılmıştı, ve o köyün yerlisi akrabamız burayı bulan insanın o kapalı yerin ağzında tavanda bulunan küçük cepten hediyesi alındığını ve bir deri harita çıktığını söyler.
doğru iz üzerindesin arsen ALLAH yardımcın olsun

ArSeN_LuPeN
08-05-2008, 12:58 AM
tesekurler Allah sızden razı olsun merak ettıgım bır sey daha var magarada yanlızca deri hartaya sarılı tek paramı cıkcak baska mal yokmu burda ..Allah a emanet olun.

kandela
08-05-2008, 04:07 PM
haritayı bulucaksın işte daha ne olsun ama haritayıda iyi analiz etmek gerekir.

DAYI
08-07-2008, 11:32 PM
selamünaleyküm dostlar kardeş haritayı bulunca malı ne yapacan her yer senin bi bulda ondan sonra görüşelim değilmi cas usta insanoğlu biraz fazla hırslı oluyor.saygılar ustam görüştürene şükürler olsun.

detay
01-18-2009, 02:52 AM
arkadasım harıta demek para demek
ama harıtayı buluncada parayı buldun degıl cok dıkkatlı bak
sakın bişiyi gozden kacırma