PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acil yardım muhteşem birşey

hatttii
08-22-2008, 03:07 PM
arkadaşlar merhaba elimde bir ok işareti 5 mtr yanında okun gösterdiği bir kurt başı ewet kurt kurt un baktığı yönde bir mağara içerisinde tavanda kurdun başsız gözdesi ewet arkadaşlar acil yardım bekliyorum kurt ile alakalı hiç bişi bulamadım daha ilerleyen zamanlarda resimlerinide gönderecem

hira_pc
08-22-2008, 03:24 PM
s.a. arkadasım okun boyunu ölçtünmü hiç ??? ne kadar geliyor
magara ici yanıltmaca veya tuzaklı tısımlı olma ihtimali yüksek...
magara ici demişsin ama magara nasıl bir yer genişliği felan ici hakkında az bilgi verebilirmisniz...
birde resimler cok önemli ...

kandela
08-22-2008, 03:26 PM
Merhaba arkadaşım mağara içinde olan başsız kurt gövdesine ok işaretinin gösterdiği kafayı o kurt vücüdüna birebir aklında yerleştirirsen nereye bakar kurt ? mağaralarda genelde başka işaretlerde olma olasılığı vardır. ( + ) yada ( L ) işaretleri gibi yada mağara duvarlarında yapılmış bir kasa çekmecesi.Eline bir çekiç alıp mağara duvarlarında boşluk sesi araman en mantıklısı bence.

Saygılar,

DAYI
08-27-2008, 01:45 AM
selamünaleyküm dostlar bence fotoğraflarını görsek daha iyi olur saygılar

detay
01-16-2009, 12:55 AM
dayı buda bir mesaj yazmıs gerisi yok mesaj yassak bedavaya gıdecek
oyuzden yorum yok

derdest
01-16-2009, 12:12 PM
evet yazıyı yazan yok galiba demekki cevapta yok

osmanlı
01-16-2009, 04:31 PM
resim lütfen

DAYI
01-16-2009, 04:44 PM
s.a evet maalesef hep aynı sıkıntı yeniarkadaşlara bu derdimizi anlatamıyoruz resim olmayınca kayıp ustamın bi sözü var hep söyler köre yeşili anlat demeye benziyor bu iş neden fotoğraf esirgenir bilmiyorum arkadaşlar yermi belli olur korkusu var . veya aynı memlekette biri görür düşüncesimi vardır bilmiyorum ama bazı arkadaşlara resim attırmak çok zor.. ne yapalım detay usta onlarıda öyle idare edecez ama yorum yaparken gözümüz kapalı olacak saygılar

OPTİMUS
01-16-2009, 06:35 PM
gelip geçici bir kardeş eşkiya mağarası mağarya bulmuşun açılmış boş ama ortalıkta sen yoksun sorulara cevp verecek :) bol şanslar

kayipkepenek
01-19-2009, 10:30 PM
güzel kardeşim formunu açtın nerelerdesin
kurdun parası bulduğun magaranın çook yakınında
gelirsen cevap yaz seni buradan yönlendireceğim
kolay para

detay
01-20-2009, 01:40 AM
kayıpkepenek usta gelmeyecek herhalde

zeki55
01-20-2009, 04:02 AM
Selam kurdun baş taraı tam ensesi tarafı yani mağaranın ters tarafı yani kurtun ense tarafına baktığında işaretten 1 metre kadaryüksekçe ve oldukça otluk bir alan mı? açık mağaranın ters istikametinde de bir işaret olacaktır.. mağara tamamen tabii işaret amaçlıdır. kurdun bulunduğu noktada pusulayı tutarsanız mağara ya kuzeydoğu ya da kuzeybatı istikametindedir. Malını bulmak güney tarafta nasip olacaktır. Patişka yol boyu 80-100 adım güneye doğru gidilmelidir malı için.

istihkam
01-20-2009, 05:43 PM
Degerlı kardesım işaretlerın tamam dort dortluk anlattıgın kadarıyla.
ustalarımın affına sıgınaraktan su ıfadelerıo kullanmak ısterım.
1. guneslı bır havada magaraya gunes ısınları vurdugunda sen magarda ol ve senın golgenin kurdun golgesıne dustugu ana kadar sureklı konum degıstır golgeler ortustugu an ayaklarının altını yokla bu bırıcı sık....
2. magara kapı gırısnde aynı olayı denı. Ki byuk ıhtımal bır adım onudur.
3. Magaranın ust kısmında kanal olabılır kanalı baslangıc be tısı yerlerınden en uygunu hangısı ise orayı yokla
4. magara gırısnden kafanı uzat bak dıkkatını eken bır sey olmalı ve buda magara gırısı ıle kafa arasında olmalı
5. golgenın fotosunu net bır sekılde cek bıze gonder farklı bır ayrıntı var ona da bakalım.

butun bu secenekler dahılınde HER ZAMAN SOYLEDIGIM GIBI sızın RESİM gondermenız hedefe en kıza zamanda ulasmanıza yardımcı olacaktır.

SEYRANİ
01-20-2009, 05:48 PM
kayıpkepenek usta gelmeyecek herhalde

Buralarda usta

kayipkepenek
01-20-2009, 06:38 PM
geldim
zaten hep buradaydım
ama başka fikri olanları görmek istediğimden yorumlamadım
malum biz yazdıktan sonra konuya yazan olmuyor
eh
hadi bismillah
güzel kardeşim zaten sorunun cevabı sorunun içinde saklı
ne yazmışın?
kurdun başsız gövdesi nerede
tavanda
hadi bakalımşimdi çözelim
gövdenin tam altında dur
durdunmu?
gövde tam başının üstünde yani
ne bekliyorsun?
ayaklarının altında duruyor
üstüne basıyorsun

istihkam
01-20-2009, 09:37 PM
:):):) abım ALLAH ım zıhnıne kuvvet versın ınsallah. son noktadır kardesım ALLAH ın ıznıyle gerısı sana kalmıs.

derdest
01-21-2009, 12:15 AM
selam usta ağzına sağlık iyi yorumdu pes doğrusu