PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım lütfen

çepnili
08-28-2008, 12:49 AM
arkadaşlar tarlada tesadüfen kare şeklınde bır taşa oyma bır kılıç kenarlarındada yazılar vardı .. Bu taşın altındada başka bır taşta bır yuvarlak çember şeklınde bır şekıl var..
yorumlarınızı beklıyorum

DAYI
08-28-2008, 01:15 AM
selamünaleyküm kardeş resim koyarsan daha iyi olur saygılar DAYI

hira_pc
08-28-2008, 10:09 AM
s.a. arkadasım Dayı nın görüşüne katılıyorum resimlersen daha iyi olur ... kılıcın bulundugu kaya yerli kayamı ???
vede kılıc ve cember arasında ac metre vardır ...

çepnili
08-29-2008, 12:15 AM
arkadaslar resim çekmem mumkun degıl. yalnız bu iki tas üst üste imiş.
kılıçlı olanı yerınden almışlar ama çukurlu olan yerınde duruyo.

çepnili
08-29-2008, 12:17 AM
ikiside yerlı kaya degıl kılıçlı olan kuçuk 30cm karelık ama dıgerı daha buyuk bır kaya

hira_pc
08-29-2008, 10:00 AM
o zaman tasların altına bak oyuk olana alt kısmına hafif topraga cakma varsa düzme sekilde yanında mezar vardır oda asker mezarı olabilir...

meçhul
06-26-2009, 08:04 PM
devam et zor ,derin gömüdür aynen devam yola devam emi

formen16
11-09-2011, 04:15 PM
devam et zor ,derin gömüdür aynen devam yola devam emi

çepnili arkadaş işaretine yardım istiyor ama;fotoğrafsız bir işarete yapılan yorumları da görüyorsunuz.Dalga geçer gibi görünseler de aslında sırf yardımcı olabilmek adına,iyi niyetle yapıldıkları belli.:)
Meçhul arkadaş yukarıdaki yorumuyla belkide hakikatten definenin o taşın altında olduğuna inanarak çepnili kardeşimize devam etmesini söylüyor.:confused:
Devam edecek tamam da,nereye kadar devam edecek?Çepnili arkadaş yüzme biliyorsa sorun yok.Eğer bilmiyorsa iş kötü.Malum dünya yuvarlak.Devam edeyim derken Pasifik Okyanusu'na çıkmakta var.:D:D:D
Bu ilginç diyalogları sizlerle paylaşmamın sebebi;detaylı fotoğrafı olmayan işaretlere yapılacak yorumların da,en az bunlar kadar garip ve tiraji-komik olacaklarıdır.:(
Bundan sonrası için karar sizin.Saygılarımla.

istihkam
11-09-2011, 11:49 PM
agzına saglık ustam
ınsan oglu bı tuhsf hem yardım talep edılır hemde foto gondermede cekmede elını korkak alıstırır.
kısacası nasıpsızlık dıyorum baska bır sey degıl.