PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayak Izi Acillllllllllllllllllllllllll

karagul_58
10-14-2008, 09:46 PM
S.A.Sayın ustalar derenin içinde yerli kayada ayak izi var bu işareti gören arkadaş taşı kırmış ayak izinin parmakları kırılmış fakat taban duruyor tabanın topuğa yakın kısmında bir oyma var acaba nasıl bir yol izlemeliyim söylediğim gibi işaret suyun içinde ve yerli kaya

DAYI
10-14-2008, 11:07 PM
selamünaleyküm karagül ayağın tarak kısmına bak bakalım bi işaret görebilecenmi

cas
10-15-2008, 12:20 AM
Taşı ne için kırmış ?? anlam veremedim doğrusu .. Yoksa horasan üzerindeydimi bu ayak izi ??

işarete sırtını ver ve Derenin karşı tarafını resimleme imkanınız var ise bi fotolayın

karagul_58
10-15-2008, 11:34 PM
ayak izinin parmak kısmını ınanmayacacsınız ama istanbula işareti çözdürmeye göndermiş ayrıca ayakta başka işaret yoktur ben malzeme ayak izinin arka tarafında diyerek tahmin yürütüyorum.tabii sadece tahmin sizler ne dersiniz çünkü oyuk arka kısma yakın ne dersiniz ustalar.

hira_pc
10-16-2008, 11:41 AM
s.a. arkadasım burası yılın bir bölümünde suyun yükselmesiyle kayboluyormu acaba ...
aradıgın yer cas ustanın dediği gibi arka ve ön kısım resimle bakalım

detay
01-16-2009, 12:42 AM
arkadasım cas ustaya katılıyorum

istihkam
01-16-2009, 12:50 AM
var sayımlar uzerınde dılersenız durmayalım resim sahıbı arkadas resmi sıteye atsın( istanbula gonderelebılıyorsa buraya haylı haylı atılır degıl mı? ) oyle yorum yapalım dostlarım. Aksı halde bosa zaman kaybı olur ıkı tarafada yazık.